Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какъв таблет....

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какъв таблет....

    :-)
    Въпреки това благодаря на всички отзовали се. На свой ред и аз вече споделих понаученото по темата, така че бозицата и солта не са били напразни. Поздрави, колеги и весело посрещане на Празниците! Наздраве!

    Коментар


    • От: Какъв таблет....

      Първоначално публикуван от slatanic Преглед на мнение
      Ей на цени в един от сайтовете.
      .........
      Ходи ли, гледа ли, какво видя? Виждам сериозна разлика в цената, в сравнение с аналогични таблети. Тая разлика е заради проектора, само че, ако ще го ползуваш като такъв, трябват едни други характеристики, дето не ги дават.
      Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

      Коментар


      • От: Какъв таблет....

        Ходих и гледах ама не работеше,а беше само изложен в техно.... еди какво си.А нямах време да ги карам да ми го свалят и да го пуснат да го пробвам кое как.
        За мен тоя проектор няма да дава сериозен образ,но докато не го пуснат реално да го видя не е меродавно да го оплювам.
        Иначе масивна конструкция,но за мен лично малък екран.Другото като ми остане време да си играя с него.
        Няма страшно в умирачката...
        Страшното е да си жив!...

        Коментар


        • От: Какъв таблет....

          Да ъпна темата.




          Display: 13.3" WQHD (2560 x 1440) Capacitive touchscreen, 10-point multitouch
          CPU: Intel Atom Z3745 (2M Cache, 1.33GHz up to 1.86 GHz, Quad core)
          Memory: 2GB LPDDR3
          Internal storage: 32GB eMMC
          Communications: 802.11 a/b/g/n, Bluetooth 4.0
          Connectors: Micro USB (Support OTG); 3.5 mm Audio Jack

          Part No: 59428123


          999,00 лв ( 832,50 лв без ДДС )

          Е тоя сега го видях във няколко сайта/магазина на цена от 500лв.
          Някой пробвал ли е машината,че на малката таблета се е дал фира,а на мен ми се иска да си взема нещо на което да си гледам и аз филми вечер.
          Няма страшно в умирачката...
          Страшното е да си жив!...

          Коментар


          • От: Какъв таблет....

            Първоначално публикуван от slatanic Преглед на мнение
            Някой пробвал ли е машината,че на малката таблета се е дал фира,а на мен ми се иска да си взема нещо на което да си гледам и аз филми вечер.
            Не знам колко ти е малка малката, ама аз на мойта дъщеря (другия месец става на 3) в момента в който и връчих таблет в ръцете - вече го бях прежалил, и си мисля за него в минало бешело време (макар че още е жив де).
            Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

            Коментар


            • От: Какъв таблет....

              Моята върви към 5те години.От към 3 и тя има едно леново и още не го е убила ама отива на там.
              И тоя хубосник го видях днес на тая цена та ми хареса.Не съм си играл с него,че бързах.
              Ако се окаже,че и проектора върши някаква работа ще му се кефя и аз и семейството по разни разходки.
              А другото е че ще мога както казах вечер да си гледам по някой филм полегнал(ако мога да се доредя де).
              Та някой от форума все ще го има тъй като сме го обсъждали преди доста време.
              ИИииииии споделете де.
              Няма страшно в умирачката...
              Страшното е да си жив!...

              Коментар


              • От: Какъв таблет....

                Първоначално публикуван от slatanic Преглед на мнение
                Моята върви към 5те години.От към 3 и тя има едно леново и още не го е убила ама отива на там.
                И тоя хубосник го видях днес на тая цена та ми хареса.Не съм си играл с него,че бързах.
                Ако се окаже,че и проектора върши някаква работа ще му се кефя и аз и семейството по разни разходки.
                А другото е че ще мога както казах вечер да си гледам по някой филм полегнал(ако мога да се доредя де).
                Та някой от форума все ще го има тъй като сме го обсъждали преди доста време.
                ИИииииии споделете де.
                Леново Йога ли е това? аз имам 8" от 2 години, някъде бях писал по-нагоре, най-удобното е стойката, да го сложиш и да гледаш и батерията, за която можеш да го хванеш и да гледаш или четеш в всякакво положение, вкл. легнал.......... за 13" не знам дали няма да е тежко да го държиш с една ръка.
                ________________________________________________
                Subaru OUTBACK 2,5
                Hyundai TUCSON 2.0

                Коментар


                • От: Какъв таблет....

                  Тежко е.Близо. към кило отива.На малката няма да и е удобно.Оставам аз като вариант за ползване и жената.
                  Пък за детето пак някоя осмица.
                  И пак да питам някой имал ли е такова на живо да сподели опит.
                  Няма страшно в умирачката...
                  Страшното е да си жив!...

                  Коментар


                  • От: Какъв таблет....

                    Аз имам Chuwi HI8 pro, за таблет за около 100 долара е прекрасен, батерията държи, прекрасна сглобка. Преди него имах Teclast X80 pro, който беше с кофти изработка и го продадох веднага.

                    Коментар


                    • От: Какъв таблет....

                      Здравейте! Понеже трябва да направя подарък на дъщерята - таблет, изчетох темата. Искам да е с голям екран, 3G. Няма да се ползва за тежки или онлайн игри. Най вероятно Ютуб. Няма да питам какъв да бъде, защото изпадна уникална оферта, и съм в джаза. От служител на мобилелен оператор закупих Lenovo A10, втора употреба, с остатъчна гаранция 18 месеца. Цената е много, много ниска - това е причината веднага да го купя. Сега искам да помоля, ако някой ползва такава машина, малко да ме открехне технически . Далеч съм от технологиите, но криво ляво се справям с андроид системите. Може ли към таблета да включа флашка, от която да пусна филм? 1ГБ оперативна памет ще позволи ли спокойно да се гледа филм, и в какъв формат да се сваля - HD или SD. Може ли да се свалят директно в таблета филми с торент - т.е. както се сваля филм на компа от Замунда? Възможно ли е свалянето на клипове от Ютуб, и как става? Питам защото, не мога все още и да пробвам всичко, тъй като е още рано за подаръка, все още е скрит. А вечер като легне детето, и аз като престъпник, тайно го разучавам. Имам на разположение един месец, само делничните вечери, да се опознаем с таблета. Благодаря!
                      Nissan Terrano II 2.7TDI 2000г. R20 и Detlefs RT2

                      Коментар


                      • Re: Какъв таблет....

                        На всичките ти въпроси ДА. Няма значение формата. Свали vlc или bs player или mx player. Плейват почти всичко. Таблета би трябвало да поддържа и усб клавиатура и мишка освен флашката. От ю туб не знам дали има софтуер, трябва да се провери в гугъл плей.

                        Погледнах има много. Пишеш в търсачката youtube video downloader, сваляш и тестваш.

                        За торентите аз ползвам aTorrent. Работи прекрасно.

                        Коментар


                        • От: Какъв таблет....

                          Благодаря Даниел! Това за торента и Ютуб ме зарадва най много. В най скоро време ще пробвам. Има фабрично някакъв плеър, доколкото помня - Долби Дигитал.
                          Nissan Terrano II 2.7TDI 2000г. R20 и Detlefs RT2

                          Коментар


                          • Re: От: Какъв таблет....

                            Първоначално публикуван от Mil68 Преглед на мнение
                            Благодаря Даниел! Това за торента и Ютуб ме зарадва най много. В най скоро време ще пробвам. Има фабрично някакъв плеър, доколкото помня - Долби Дигитал.
                            Обикновенно фабричния не става. Свали един от тези 3 те. Безпкатни са и не трябва крак. Плейват и субтитри. За файлов браузър може да свалиш es file explorer. На мен ми е удобен, въпреки, че така го натруфиха с глупости та чак дразни. Позфолява ftp, lan, връзка с облаците и работи доста добре.

                            Коментар


                            • От: Какъв таблет....

                              Благодаря! Ще сваля един от тези плеъри. Но след това, надолу не ми говориш на Български. И все пак достатъчно много ми помагаш.
                              Последно редактирано от Mil68; 10-02-17, 18:56. Причина: Правопис
                              Nissan Terrano II 2.7TDI 2000г. R20 и Detlefs RT2

                              Коментар


                              • От: Какъв таблет....

                                MX Player, иначе вземи му го дай подаръка, няма нужда седи като голям камък, само защото бил за специален ден, пък после може и да понаучиш някои неща Таблета е добър.
                                Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X