Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тестер машина за свещи

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Тестер машина за свещи

    Имам я от няколко месеца и ми показа много заблуди за свещите тази руска измишльотина но има едно капаче от страни и не знам за какво служи тази работа и затова ви го показвам да каже които знае
    Прикачени файлове
    0885 297985,мтел-Радо
    0876 556870,виваком като домашен

  • #2
    От: Тестер машина за свещи

    Е то с тези снимки, как да ти помогне човек.
    Имам го същото и съм доволен, като напомпам и половината от свещите не палят.
    Теб какво не ти допада?
    "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

    Коментар


    • #3
      От: Тестер машина за свещи

      И аз имам такава и ми върши супер работа, освен за проверка на свещи я ползвам и за проверка на запалването или по точно дали искрата е достатъчно силна за да преодолее компресията.

      Коментар


      • #4
        От: Тестер машина за свещи

        Много съм доволен от нея но не знам за какво служи това дето съм го снимал колега,под капачето
        Първоначално публикуван от kra_kra Преглед на мнение
        Е то с тези снимки, как да ти помогне човек.
        Имам го същото и съм доволен, като напомпам и половината от свещите не палят.
        Теб какво не ти допада?
        0885 297985,мтел-Радо
        0876 556870,виваком като домашен

        Коментар


        • #5
          От: Тестер машина за свещи

          Ако съм те разбрал правилно за това за което питаш, това е нещо като защита.
          При напомпване на 10-12 атмосфери и ако не може да пробие искрата на свеща, то тя пробива на тези електроди, който са предварително отреголирани на необходимото разтояние.
          Дано съм бил полезен.


          Един въпрос, забелязал ли си като напомпаш кой свещи държат най добре налягането без да спада?
          Последно редактирано от kra_kra; 03-04-13, 20:00.
          "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

          Коментар


          • #6
            От: Тестер машина за свещи

            Със тънките дъфтунки метални не спада,а руските бакърени спада и ги тествам по бързо
            0885 297985,мтел-Радо
            0876 556870,виваком като домашен

            Коментар


            • #7
              От: Тестер машина за свещи

              На тази машинка свещите се проверяват без девтунки.На тяхно място се навиват едни пласмасови шайби имаги в комплекта на машинката.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X