Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Стрелкова среща.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Стрелкова среща .

    Освен в София къде има добре оборудвани стрелбища на ВИП?

    Коментар


    • #17
      От: Стрелкова среща .

      Организирайте нещо подобно и по времена Първия Национален Offroad фестивал - /24, 25 и 26-ти май 2013г/. Тогава могат да се включат и колеги от страната, които са дошли в София за феста.
      Дайте да обсъдим малко по-сериозно срещата. Добре е, че ще се съвмести с фестивала, поне за мен е добре. По принцип ще дойда, ако не съм на работа. Този фестивал къде ще се провежда и при каква организация? В смисъл на някоя поляна с преспиване на палатки ли?
      If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

      Коментар


      • #18
        От: Стрелкова среща .

        Мите, има голяма тема за този фестивал - ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ, по-точно цял раздел с теми. Разгледай го.
        Поздрави!
        Jeep Cherokee - Liberty 2.8 CRD
        First impression is not always true. Get inspired.
        Qualis vir, talis et oratio. (Какъвто човекът, такава и речта му.)Seneca
        Reading is sooo boring, unlike writing!

        Коментар


        • #19
          От: Стрелкова среща .

          Най добре тогава . Криза е и едва ли някой ще дойде от другия край на България само за да постреляме заедно . Така можем да съчетаем идване за повече мероприятия .
          Последно редактирано от sek.1; 05-04-13, 22:34.
          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

          Коментар


          • #20
            От: Стрелкова среща .

            Мите, има голяма тема за този фестивал - ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ, по-точно цял раздел с теми. Разгледай го.
            Поздрави!
            Четох, четох, и накрая нищо не разбрах. Т.е. всеки се оправя със спането, няма да е като на мотосъбор или метъл фест, така ли е?
            If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

            Коментар


            • #21
              От: Стрелкова среща .

              Хора комплименти за идеята. НО! За мен самия би ми било най-лесно именно в София и на ВИПа е супер, само че трябва да забравим за друго освен КНО! Няма ли някъде място и възможност, където и дългоцевните да ги поразтъпчиме?
              Кой'т не скача е червен, кой'т не скача е червен!

              Коментар


              • #22
                От: Стрелкова среща .

                Има естествено, опъваме палатков лагер на някое място без хора и почваме. Ако има проблем, ще кажа че само аз съм стрелял.
                If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                Коментар


                • #23
                  От: Стрелкова среща .

                  Бе ти хубаво ще кажеш, ама дали ще се вържат на партенката местните шерифи, като видят тумба въоръжена до зъби? И мястото наистина трябва да е сигурно, с видимост и без вероятност да летят куршуми на гйотера по близки села и овчаре.
                  Кой'т не скача е червен, кой'т не скача е червен!

                  Коментар


                  • #24
                    От: Стрелкова среща .

                    Я ми кажи ама честно, ако си полицай или горски и видиш няколко човека въоръжени да стрелят в гората би ли отишъл да ги проверяваш? А

                    Иначе за стрелбище е добра идеята, но аз не знам къде има открито стрелбище, освен това за ИПСЦ в Търново. ВИП-а нямат ли открито стрелбище? Щото то стрелбище ще се намери, но добре е да разполагат и с оръжие, с нещо по така да гръмнем.
                    If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                    Коментар


                    • #25
                      От: Стрелкова среща .

                      Първоначално публикуван от Dimitar Nenchev Преглед на мнение
                      Има естествено, опъваме палатков лагер на някое място без хора и почваме. Ако има проблем, ще кажа че само аз съм стрелял.
                      Не очаквах такива глупости точно от теб, ако това го казваш сериозно. И несериозно - пак същото. Иначе у наше село на стрелбището в Лозен но на 100м. макс дистанция. Има и полигон за отстрелване на панички.

                      пп В краят на май месец около София полянка и гора без туристи трудно ще намериш, а ако съм полицай или горски и видя група въоръжени туристи няма изобщо да ги проверявам. Просто ще цъкна телефона и ще ти нарисувам небето на квадрати за известно време, нали само ти си стрелеца.
                      Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                      Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                      В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                      Коментар


                      • #26
                        От: Стрелкова среща .

                        Първоначално публикуван от Dimitar Nenchev Преглед на мнение
                        Я ми кажи ама честно, ако си полицай или горски и видиш няколко човека въоръжени да стрелят в гората би ли отишъл да ги проверяваш? А

                        Иначе за стрелбище е добра идеята, но аз не знам къде има открито стрелбище, освен това за ИПСЦ в Търново. ВИП-а нямат ли открито стрелбище? Щото то стрелбище ще се намери, но добре е да разполагат и с оръжие, с нещо по така да гръмнем.
                        Отговарям честно: аз не, ама познавам полицаи, които биха. А и е много лесно да врътне една шайба и да дойдат още 5-6. Нещо ми се върти спомен, че около Ихтиман имаше голямо стрелбище за стрелба с нещо по сериозно, ама отдавна не съм си бил по нашенско и не знам сега какво как е.
                        Кой'т не скача е червен, кой'т не скача е червен!

                        Коментар


                        • #27
                          От: Стрелкова среща .

                          100 метра вече бива. Добре де динамичните стрелци къде стрелят? Бенч-а примерно къде го правят? Няма начин в София да няма голямо стрелбище, което да предлага и оръжие+боеприпаси.
                          If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                          Коментар


                          • #28
                            От: Стрелкова среща .

                            В София в Лозен има открито стрелбище за дългоцевни. Цък
                            www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване
                            0898777327

                            Коментар


                            • #29
                              От: Стрелкова среща .

                              Виж това вече е нещо.


                              Стрелбищен комплекс "Диана - Л" предлага следните дисциплини:

                              1."Спортинг" - стрелба по панички от 5 позиции

                              2."Скейт" - стрелба по панички

                              3."Бягащ глиган" - стрелба на 100 м с карабина

                              4."Прострелка на карабина"

                              5. 25 м стрелбище за пистолет (късо огнестрелно оръжие): въртящи се мишени, идващи и отиващи цели.

                              Комплексът предлага пушки, карабини, пистолети и боеприпаси за тях от всички калибри
                              If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                              Коментар


                              • #30
                                От: Стрелкова среща .

                                В "Лозенец" Стара Загора също има теферич. Ама ограничението е 5,6 за дългото нарезно. У гуглъ има инфо...
                                42

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X