Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Subaru Forester 2.5XT /турбо/ 2006

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Subaru Forester 2.5XT /турбо/ 2006

    Първоначално публикуван от I.Stoyanov Преглед на мнение
    - в никакъв слуай не сравнявам Субаро с Рено , просто изказах мнение за чисто нов автомобил. Никой не може да ме убеди, че кола произведена през 2013г. ще издържи повече във всеки един аспект от кола произведена през 1985-1994, пък ако ще е Лендкрузър 200 .
    Просто производителите се "усетиха", че колата трябва да издържи максимум гаранционния срок, след това на вторични

    Поздрави !
    Няма как да не се съглася!

    Коментар


    • #32
      От: Subaru Forester 2.5XT /турбо/ 2006

      Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/ Преглед на мнение
      аз пък имам добри спомени от Меган комби 1.9дти купен нов 2001г, чипосан и каран както аз си знам - нисък разход /6/100 градско, 5.5 на магистрала/, никакви проблеми с окачването или с каквото и да било. Ремонтирал съм 3 неща за 100 000км - кормилна рейка /рециклиране за 300лв/, една ролка свиреше /на нея пишеше Koito-Japan/ и един лагер на главина, който се оказа здрав в крайна сметка
      Наистина не може да се сравнява със субару, защото струваше 20 000лв + ДДС /данъчен кредит/...
      Това е добре, че всеки харесва различни неща, иначе щяхме да го закъсаме ...

      Коментар


      • #33
        От: Subaru Forester 2.5XT /турбо/ 2006

        Шасито на Форестер е от Субару Импреса. Автоматика им е добър, но трябва да се сменя маслото на 100 000 км, същото е бая скъпо и се сменя по-специален начин. Аз 10 г. търкалях Легаси, сменях само масла и гуми. После карах една година Форестер на приятел 2003г - 2.5ХТ. Разхода бе 20 газ, градско или 15 бензин. За ускорение, не е най-добрата кола, но за гонитба по Искърсото дефиле, няма по-добра. Японците им дават 1 000 000 км без ремонт на двигателя.
        Бизнеса е проста работа, ама не е за прости хора !!!

        Коментар


        • #34
          От: Subaru Forester 2.5XT /турбо/ 2006

          Първоначално публикуван от locksmith Преглед на мнение
          Напротив, има смисъл да коментираш! Всеки трябва да си доказва името постоянно и е добре да се знае кога някой /в случая автосервиз/ спира да го прави - в крайна сметка ще помогнеш да си харчим парите там, където си заслужава! :-)
          Толкова повече, ще е интересно и какви омайни разкази са ти били предоставени от тези сервизи...
          За съжаление истина е че официалния сервиз на Субару за БГ ..... меко казано не струва. Мои познати от Бургас ходят на сервиз в Истанбул.... откакто веднъж отидоха там, в Субару Мотърс няма да стъпят. Докато колата ми е гаранционна ще ходя само там, след това - забравят за мен като клиент.... Лошото е че марката страда заради такива хора.

          Сега като се замисля Форестъра, който карах освен съединител друго не съм му правил, а и човека след мен само сменя консумативи и кара - определено е по-добра идея от Трибеката май! Само 2.5 ХТ-то си искаше минимум 98 октана бензин - иначе се мръщеше!

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X