Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Житна диета - дали ще издържа ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Житна диета - дали ще издържа ?

    Един цитат ...

    "ЗАЩО НИКОГА НЯМА ДА ИМАШ ХУБАВО ТЯЛО?

    Най-вероятно заглавието на тази кратка статийка малко стряска.Провокиран съм да я започна
    поради приближаващата пролет и неминуемото увлечение на някои фитнес ентусиасти за бърз и
    поразителен ефект до лятото.Какво говоря?Не до лятото-ако може още вчера да се случат
    нещата.От дългогодишният си опит в областта на фитнеса и културизма знам,че съвсем скоро
    ще се появят "летните спортисти и спортистки"."Искам като тялото на Биляна Йотовска!!!Нали
    си я виждал?"Това е желанието на 90% от новопристигналите.Не е лошо,че искаш и даже,че
    визуализираш желанието си.Проблема обаче е в това,че много бързаш!Преди да поискаш точно
    това,погледни в огледалото и реално оцени какво ти е дала природата.Ако нямаш уменията
    и достатъчно опитното око за да го направиш,се довери на хората,които могат.Не се обиждай
    от критичните забележки,ами ги приеми и се бори в тази посока.Запомни,че за красиво и
    релефно тяло е нужно да положиш много повече усилия от колкото за да получиш айфон,BMW или
    апартамент."Ама защо така ми говориш?"Ще кажат някои особи.Много просто.Защото още като
    влезеш при мен с арогантната си походка и самоуверените изказвания във връзка с
    невероятните генетични данни,които притежаваш,ми е ясно какво ще се случи след максимум
    месец тренировки.Лошото е,че колкото повече обясняваш на една такава "дама"(без значение
    на пола),какво трябва да прави в залата и най-важно в къщи пред печката в кухнята...тя
    толкова повече се надъхва в грешната посока.А може би за нея не важат никакви биохимични
    и физиологични закони!!?Свещена тъпота!"И какво повече от мен има Биляна(да се върнем на
    нея),че не мога да съм и аз така?"Въпреки,че не обичам обобщенията ще ти отговоря.Нямаш
    много неща.Без да степенувам изреждам - нямаш нейните генетични дадености(ръст,костна
    структура,форма на мускулите,метаболизъм...)Ако едно от тези неща можеш да оправиш след
    дълги години упорит и целенасочен 24 часов труд,то друго не подлежи на изменение!Нямаш
    хъс да промениш начина си на живот и да подчиниш ежедневието си на крайната цел.
    Подчертавам!Ключът към красивото тяло не е в това да спиш с професионален бодибилдър.Ако
    мислиш така,мога да ти препоръчам няколко шампиона...опитай - няма лошо.Нямаш търпението
    да работиш по предначертаният дългогодишен план.Някои неща не се случват за ден два.Биби
    тренира и се храни по точно определен начин от двуцифрено число години.Запомни това
    преди да решиш,че ще се отказваш вече и месеца в залата не ти е донесъл "така желания
    успех и външен вид".Ако някой се познае в горните редове,това съвсем не е случайно!На
    останалите не е нужно да се извинявам."
    Живей всеки ден така все едно ти е последен, защото рано или късно ще се окажеш прав
    :D

    Коментар


    • От: Житна диета - дали ще издържа ?

      Супата е ужасна!
      Живей всеки ден така все едно ти е последен, защото рано или късно ще се окажеш прав
      :D

      Коментар


      • От: Житна диета - дали ще издържа ?

        Първоначално публикуван от artefekt Преглед на мнение
        Неее, имах предвид ако не се шегуваш, че:

        Не обръщай толкова внимание на приказките, особено на тези които се имат за "капацитети". Наблюдавай как се чувстваш и какво дава резултати при теб. И най-главното(позволявам си защото си още много млад) не се блазни от бързи резултати и в никакъв случай не използвай никаква "химия", каквото и да казват, безвредна, извлечена от натурален продукт и т.н., защото това е по-вредно от всякакви наднормени килограми.
        Лелеее, имах предвид, освен коремните преси, ще започна и да тичам, нещо съм се отплеснал пак докато съм писал... ...нормално, влюбен съм
        Ако е машина, нека бъде немска!
        XJR 1200
        ETZ 150
        Kawasaki Ninja ZX10R

        Коментар


        • От: Житна диета - дали ще издържа ?

          Първоначално публикуван от ivodianov1992 Преглед на мнение
          Лелеее, имах предвид, освен коремните преси, ще започна и да тичам, нещо съм се отплеснал пак докато съм писал... ...нормално, влюбен съм
          Колега, ще ти кажа един лек за твоята болка/изпитан преди години/.
          Сутрин, на гладно от 15 до 30 минути скачане на въже.
          Гарантирам ти изчистване на коремната мазнина за около месец.
          Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
          Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

          Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

          Коментар


          • От: Житна диета - дали ще издържа ?

            Първоначално публикуван от Дочев Преглед на мнение
            Колега, ще ти кажа един лек за твоята болка/изпитан преди години/.
            Сутрин, на гладно от 15 до 30 минути скачане на въже.
            Гарантирам ти изчистване на коремната мазнина за около месец.
            Toва само за мазнините ли помага или и за влюбването !?
            Живей всеки ден така все едно ти е последен, защото рано или късно ще се окажеш прав
            :D

            Коментар


            • От: Житна диета - дали ще издържа ?

              Първоначално публикуван от skunk Преглед на мнение
              Toва само за мазнините ли помага или и за влюбването !?
              За влюбването вреди брат, ама той е 20 годишен и не може да му вреди или пречи!
              Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
              Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

              Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

              Коментар


              • От: Житна диета - дали ще издържа ?

                Първоначално публикуван от skunk Преглед на мнение
                Toва само за мазнините ли помага или и за влюбването !?
                Много помага опъването на въже.......
                МБ124 200Д седан 5 скорости 88 год. МБ 124 Е300Д Т 24 в 93 год. ОПЕЛ ФРОНТЕРА А ДБ 2,8ТДИ 95год. Не е проблем че човек е смъртен,проблема е че е внезапно смъртен!

                Коментар


                • От: Житна диета - дали ще издържа ?

                  Първоначално публикуван от mihov_1969 Преглед на мнение
                  Много помага опъването на въже.......
                  Как?

                  Поставете единия край на въжето на врата, а другия вържете на гредата...
                  Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                  "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                  Коментар


                  • От: Житна диета - дали ще издържа ?

                    Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                    Как?

                    Поставете единия край на въжето на врата, а другия вържете на гредата...
                    Убягва ти мизансцена!Младо здраво момче,влюбено,някой му казва да скача на въже.Аз му казвам да го опъва ....въжето или....ластика
                    МБ124 200Д седан 5 скорости 88 год. МБ 124 Е300Д Т 24 в 93 год. ОПЕЛ ФРОНТЕРА А ДБ 2,8ТДИ 95год. Не е проблем че човек е смъртен,проблема е че е внезапно смъртен!

                    Коментар


                    • От: Житна диета - дали ще издържа ?

                      Първоначално публикуван от mihov_1969 Преглед на мнение
                      Убягва ти мизансцена!Младо здраво момче,влюбено,някой му казва да скача на въже.Аз му казвам да го опъва ....въжето или....ластика
                      Докторе, скачането е за свалянето на мазнините по корема, не за друго.
                      Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
                      Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

                      Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

                      Коментар


                      • От: Житна диета - дали ще издържа ?

                        Първоначално публикуван от skunk Преглед на мнение
                        Един цитат ...
                        skunk, кой го е писал това? Добро е, не ми се вярва да е от фитнес-инструктор
                        И все пак народът е казал: "От кратуна кратунки, от маймуна - маймунки."

                        Коментар


                        • От: Житна диета - дали ще издържа ?

                          Първоначално публикуван от Паджеровод Преглед на мнение
                          skunk, кой го е писал това? Добро е, не ми се вярва да е от фитнес-инструктор
                          И все пак народът е казал: "От кратуна кратунки, от маймуна - маймунки."
                          И според мен не е , но аз съм го взаимствал от един сайт на фитнес инструктор
                          Наистина е много вярно и реално
                          Живей всеки ден така все едно ти е последен, защото рано или късно ще се окажеш прав
                          :D

                          Коментар


                          • От: Житна диета - дали ще издържа ?

                            Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                            Той Павката (trident) е професионалист, та нещата ги пречупва през своята си призма. Пет кила нагоре за три дни - ми това му е работата, щом трябва качва. Десет кила надолу - пак така. Независимо как това всъщност му се отразява, от гледна точка - здраве. Професионалният спорт, всъщност, е труд, износващ
                            организма може-би повече от миньорския.
                            За миньорския труд съм съгласен,ама това е др.тема защото ако я отворя тук ще разлаям кучките.Само ще добавя,че един миньор,ако спортува на профи ниво да речем 5г за мен мината ще бъде като сладкарница.Ама дай по темата :оставяме професионалните занимания и питам какво му пречи на човек да бъде профи в храненето?защото там е ключа.Всичко друго /хапове,мапове,химии ,медикаменти,препарати са допълнение и част от играта и разликата от профи и аматьора не е в тях.
                            ПАВКО
                            0888802068

                            Коментар


                            • От: Житна диета - дали ще издържа ?

                              Първоначално публикуван от Паджеровод Преглед на мнение
                              skunk, кой го е писал това? Добро е, не ми се вярва да е от фитнес-инструктор
                              И все пак народът е казал: "От кратуна кратунки, от маймуна - маймунки."
                              Май трябва да излезна от анонимност за да ти възвърна така изгубената в пространството вяра.
                              Ако кажа,че е моя творба нито ще промени външния ти вид,нито смисъла на живота ти.
                              ПАВКО
                              0888802068

                              Коментар


                              • От: Житна диета - дали ще издържа ?

                                @ skunk: Жив ли сте? Как върви захранването?
                                Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                                "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X