Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Една Фероза с ново сърце

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Една Фероза с ново сърце

    Ванка, ако знаеш как ти завиждам ....но благородно .....за това в какво си превърнал любимия феро.


    П.С. В периода 28-31.03.2017г. ще съм в София...може да се видим за да поточа лиги на мотора и да помечтая

    Коментар


    • #77
      От: Една Фероза с ново сърце

      Здравейте, колеги! За да не правя (то май и нямам право все още) нова тема, пиша в тази. Как става номера със скоростната кутия на БМВ в камбана на Фероза и има ли някой, който да го прави във Варна? Питам, защото преди три месеца се сдобих с една Фероза и чак при обстоен преглед разбрах, че има пукнатина познайте къде Уж е залепена, но с лепен двигател кал не ми се разбърква.

      Коментар


      • #78
        От: Една Фероза с ново сърце

        Здравейте,казвам се Божидар и съм новият собственик на сребърната красавица.В момента Иван я обслужва така да се каже,но първите ми впечеления са супер.С този мотор върви много добре и въобще не се даде на големите батковци (Nissan Patrol) в последният зверски оффроуд в Лозенската планина....Сега сменяме съединител и оправяме още някой друг проблем и сме отново в играта!!!

        Коментар


        • #79
          От: Една Фероза с ново сърце

          Първоначално публикуван от borko878 Преглед на мнение
          Здравейте, колеги! За да не правя (то май и нямам право все още) нова тема, пиша в тази. Как става номера със скоростната кутия на БМВ в камбана на Фероза и има ли някой, който да го прави във Варна? Питам, защото преди три месеца се сдобих с една Фероза и чак при обстоен преглед разбрах, че има пукнатина познайте къде Уж е залепена, но с лепен двигател кал не ми се разбърква.
          Борко прочети внимателно темата,там е описан процеса с скоростите,но при мен скоростите са на фероза,а съединителя е на БМВ.На твоят въпрос как да сложиш скорости на БМВ не мога да отговоря,та дори съм сигурен че нямам как,защото раздатката е свързана със скоростите....

          Коментар


          • #80
            От: Една Фероза с ново сърце

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:29CF7A8F-2CE3-45BD-93EF-AC0E1A1999CF.jpeg
Прегледи:2
Размер:297.0 КБ
ID:5782179Натиснете снимката за да я уголемите

Име:05B2A121-30CE-4E94-85B4-BC13EAF0AD4F.jpeg
Прегледи:2
Размер:370.0 КБ
ID:5782180Ето какво направихме с Иван по джипа....Смяна на съединител (коване на услино феродо),смяна на хидравличен мъркуч на хидравликата,смяна на ролки и ремък,смяна на масло заден LSD деферинцял,и изчистване на скоростната кутия от КАЛ,да добре прочетохте КАЛ и то от лостовата система....Ето и малко снимков материял...Натиснете снимката за да я уголемите

Име:фероза8.jpg
Прегледи:2
Размер:231.8 КБ
ID:5782178Натиснете снимката за да я уголемите

Име:фероза7.jpg
Прегледи:2
Размер:193.8 КБ
ID:5782177Натиснете снимката за да я уголемите

Име:фероза 9.jpg
Прегледи:2
Размер:220.6 КБ
ID:5782176Натиснете снимката за да я уголемите

Име:фероза 5.jpg
Прегледи:2
Размер:200.7 КБ
ID:5782175Натиснете снимката за да я уголемите

Име:фероза 4.jpg
Прегледи:2
Размер:197.6 КБ
ID:5782174Натиснете снимката за да я уголемите

Име:фероза 3.jpg
Прегледи:2
Размер:221.1 КБ
ID:5782173Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Фероза 1.jpg
Прегледи:2
Размер:227.5 КБ
ID:5782172

            Коментар


            • #81
              От: Една Фероза с ново сърце

              Току що си взех Ферозичката от Иван и мога да кажа ,че това момче наистина си разбира от работата и изпипва нещата до последният детайл!Джипа няма нищо общо с това дето купих!Огромно Благодаря Ванка!!!
              п.п Нали знаеш ,че проекта продължаваме да го развиваме!
              Последно редактирано от hoshi78; 28-02-18, 22:11.

              Коментар


              • #82
                От: Една Фероза с ново сърце

                Със здраве да се возиш и много положителни емоции да ти донесе силната Фероза!!!
                Щом има проект ние ме на линия по всяко време!!!
                O877886339

                Коментар


                • #83
                  От: Една Фероза с ново сърце

                  За да няма объркване....... Продадох Ферозата на един ентусиаст 02.20017г., но ентусиазмът му го напусна много бързо!!! Сега Божката се е заел да възстанови щетите нанесени за година и да си кара Ферзката с мерак. Успех, ние ще помагаме с каквото можем!!!
                  O877886339

                  Коментар


                  • #84
                    От: Една Фероза с ново сърце

                    Този джип ще ни надживее Хиляди пъти е показвал на батковците как става номера

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X