Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

    Май ще си купя един "mini usb to HDMI" кабел, да го вържа към един монитор за да гледам какво става.
    Kawasaki 125KX 1991 -> KTM 520 EXC 2001 -> КТМ 525 SX + SM 2005 -> KTM 200 EXC 2007

    Коментар


    • Re: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

      А де. Не се сещам друго по лесния начин. Хдми то не знам дали не е на същия порт, иначе на телевизора. Ще ти трябва и мишка ако не работи дигитайзера. Има и разни софтуерчета за махане на пин но не съм си играл.
      Форуна на xda developers ще ти е по полезен.

      Коментар


      • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

        Мисля, че дигитайзера работи, ама това ще стане ясно след като го вържа.
        Понеделник отивам за адаптерче.
        Мерси за помощта
        Kawasaki 125KX 1991 -> KTM 520 EXC 2001 -> КТМ 525 SX + SM 2005 -> KTM 200 EXC 2007

        Коментар


        • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

          Здравейте,
          от известно време батерията на телефона(Самсунг S3) ми свършва за по-малко от ден, чак започва да пари на моменти. Смених я с нова, промяна няма, принудително спирам приложения работещи във фонов режим, сами се пускат. Някакви идеи как да се справя с енергоемкостта?
          Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

          Коментар


          • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

            Не съм специалист, но аз бих си копирал контактите и важното инфо на карта памет и "възстановяване на фабричните настройки"+ъпдейти на операционната система, ако са налични, вкл. ръчна проверка за такива. После важното инфо обратно на телефона.

            Първоначално публикуван от didogen Преглед на мнение
            Здравейте,
            от известно време батерията на телефона(Самсунг S3) ми свършва за по-малко от ден, чак започва да пари на моменти. Смених я с нова, промяна няма, принудително спирам приложения работещи във фонов режим, сами се пускат. Някакви идеи как да се справя с енергоемкостта?

            Коментар


            • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

              Ами не знам дали е проблем, болшинството държат по толкова. Освен ако не се ползва като слушалка и не помирисва нет.

              Коментар


              • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

                Два дена си ги държеше до преди месец и нещо, и не грееше. Ще пробвам връщането на фабричните настройки утре.
                Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

                Коментар


                • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

                  Щом грее батерията, явно има голяма консумация на ток. Мисля си за "невидими" работещи приложения-самоинсталирали се с или покрай другите. Дано не се отрази в сметката. Ако Възст. на Фабр. настр. не го оправи, аз се предавам

                  Коментар


                  • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

                    Може би не е точния андроид, но нека да си попитам...
                    Телефона е айфон 4.... закупен е от Франция в момента е в България.... ползва го мой колега... няма Българско меню или Български език... как може да се добави... като влезна в Settings, General и от там език.... Липсва Български, има всякакви други...

                    Коментар


                    • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

                      Няма засега български интерфейс, само клавиатура има на БГ.
                      подаръци за мъже от FACOM
                      промоция на читави инструменти

                      и на хоби такива

                      тел. О879 Ч8Ч 2З5

                      Коментар


                      • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

                        Да,аз клавиатурата още вчера съм си я добавил... оки, мерси все пак.

                        Коментар


                        • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

                          Някакви идеи да махна автоматичното коригиране като пиша? Spell correct или нещо подобно се казва. Изключително пречеща смрад! По класическия начин махайки съответната отметка - не става. Андроид 5.0.1. на Леново Йога.

                          Коментар


                          • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

                            Коригиране или подсказване, че са различни неща.
                            подаръци за мъже от FACOM
                            промоция на читави инструменти

                            и на хоби такива

                            тел. О879 Ч8Ч 2З5

                            Коментар


                            • Дали ще може малко помощ ?
                              Племенницата ми има Huawei Honor 8 Litr. Ос-а е EMUI 5.0.3 Проблема е следния. Паметта на телефона е 16 гигабайта, има карта 64 гигабайта. На телефона освен фабричните приложения има само месинджър на фейсбук и Уатсъп . При опит за инсталиране на приложение , казва , че няма място и предлага да се изтрият месинджърите. Показанията в настройките са странни . Памет свободна 500 мегабайта; заета от ОС-а 6,2 гигабайта, други общо 3,8 ... къде се губят 5 гигабайта не знам . На допълнителната карта с памет има само снимки .
                              Ако тези 5 гигабайта са нещо секретно и не се показват , как може да се инсталират приложения на допълнителната карта ?
                              Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                              За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                              A1+

                              Коментар


                              • large
                                large коментира
                                Редактиране на коментар
                                Както казва cross4funbg, трябва да се изтрие кеша.
                                Някои телефони вече имат вградена оптимизатор, но ако не го намериш, потърси в Стор-а.
                                Нещо от сорта на CCleaner, или подобни.
                                Преди имаше доста такива приложения, но всичко, което е останало вече е пълно с реклами и с подозрително голям размер.

                                Миналата година ми се наложи да ползвам такова приложение, понеже А8, 2018 на жена ми не искаше да инсталира нищо, а изтрих почти всичко от него.
                                След едно забърсване на боклуци и кеш се събуди.

                              • ИВАН НЕДОКЛАНОВ
                                ИВАН НЕДОКЛАНОВ коментира
                                Редактиране на коментар
                                Не може да се изтегли никакво приложение. Триенето на кеша , го има като опция , но трие едни 200 мегабайта и това е .

                              • cross4funbg
                                cross4funbg коментира
                                Редактиране на коментар
                                Други варианти са прецакана памет(имам един евтин utok купуван преди 5-6г. които си загуби част от паметта, но си работи още), или може би някаква скрита папка да е създадена.

                            • А RAM паметта колко е? Да не е 1- 2 гб?Че тогава като нищо няма да има памет къде да се разгърне приложението.
                              Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

                              Коментар


                              • ИВАН НЕДОКЛАНОВ
                                ИВАН НЕДОКЛАНОВ коментира
                                Редактиране на коментар
                                Рамта е 3 ГБ , но тук говорим за невъзможност да се инсталира приложение , а не да тръгне.

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X