Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Santa Fe 2.7 V6

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Santa Fe 2.7 V6

    Извинявам се за намесата, но имам въпрос.
    При СФ2 ли се появява електромагнитна муфа която управлява задния мост?
    I'm not Lost, I'm Discovering !

    088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

    Коментар


    • #17
      От: Santa Fe 2.7 V6

      Да използвам темата да попитам и аз. За СФ1. Късия живот на съединителя само за дизеловите варианти ли се отнася или и при бензиновите е така? 2,4 двигателя има ли проблем с пропан-бутана? Чета, че разпределението на въртящия момент е през асиметричен междуосов диференциал 40:60. Правилно ли съм разбрал? Има ли някаква блокировка - механична, ЛСД..? Задния диференциал свободен ли е, или има някаква блокировка?

      Коментар


      • #18
        От: Santa Fe 2.7 V6

        Санта Фе-то надали някой го ръчка като БМВ и Мерцедес, пък яко кикове от място, донъти и кфо ли не гаврене, на автоматика му скъсяват живото доволно...

        Коментар


        • #19
          От: Santa Fe 2.7 V6

          Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/ Преглед на мнение
          БМВ и Мерцедес не коментирам - там са най-големите автомобилни измами...
          Извинявам се за намесата ама и аз имам въпрос. Колко точно автомобила си имал и какви от изброените марки, че стигна до това гениално заключение?
          Jeep Cherokee XJ 2.1TD- продаден
          Grand Cherokee Limited V8 Quadra Drive

          Коментар


          • #20
            От: Santa Fe 2.7 V6

            Първоначално публикуван от Насов Преглед на мнение
            Санта Фе-то надали някой го ръчка като БМВ и Мерцедес, пък яко кикове от място, донъти и кфо ли не гаврене, на автоматика му скъсяват живото доволно...
            Именно, лошото е, че много хора експлоатират тия коли на принципа: "само карам, нали са здрави"
            Здрави са да, но на карането и при тормозът, който понасят липсата на поддръжка е пагубна!!!
            Много други не го осъзнават и после видиш ли мерцедесите и БМВ-тата са най-големите боклуци.
            Айде да се замислим, че половината от тия лимузини(S класи и 7-серия) идват в България на пробег, който китайско-корейско-японските рециклажи няма да доживеят никога
            Jeep Cherokee XJ 2.1TD- продаден
            Grand Cherokee Limited V8 Quadra Drive

            Коментар


            • #21
              От: Santa Fe 2.7 V6

              Колегата е прав, че повечето такива лимузини, идват над 200 000 км и наистина поддръжката и начина на каране е мн важен, но нека не забравяме, че тук в тази тема не сме се събрали да коментираме това

              Аз имам и друг въпрос колеги - ако съпоставим Хюндай Туксон и избраното от мен Сантаа фе 1, какво ще кажете? Говорим за бензиновите варианти.
              Последно редактирано от low_rider; 30-03-13, 07:10.
              FIAT Doblo SX

              Коментар


              • #22
                От: Santa Fe 2.7 V6

                Туксона е тесничък (в сравнение със СФ). Схемата на задвижване е друга (задният мост не е постоянно зацепен, а е като при сФ2) и би трябвало да е по-икономичен. Бензиновият мотор също е друг - 2000сс
                помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                Коментар


                • #23
                  От: Santa Fe 2.7 V6

                  Тедо ,колега, много ти благодаря за инфото ти ми отговаряш на всички въпроси.
                  FIAT Doblo SX

                  Коментар


                  • #24
                    От: Santa Fe 2.7 V6

                    Колега low_rider, карам СФ-1 2,7V6 пет години.С удоволствие ще се постарая да ти отговоря на въпросите. /на лс или 0888944977/

                    Коментар


                    • #25
                      От: Santa Fe 2.7 V6

                      Колега темата е отдавна но се надявам да дадеш мнение ... Има ли проблем с тия машини че искам да купувам ?

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X