Обява

Свий
Няма добавени обяви.

От играчка... плачка: как колата ми остана в РПУ-то

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: От играчка... плачка: как колата ми остана в РПУ-то

    Дал съм ви член от ЗДвП да прочетете, ама не искате. КАТ-аджията ако му се занимава и заяжда, ще поиска чуждестранния паспорт. Ако нямаш такъв - прибира ти книжката и слизаш от колата. Ама не вярвате - пробвайте. Ако бяхте прочели текста на закона, ще видите, че НЕ става дума за книжка от страна в ЕС или Швейцария. За хамериканска или австралийска става дума.
    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

    Коментар


    • #32
      От: От играчка... плачка: как колата ми остана в РПУ-то

      ... Айде трия, да няма сърдити
      Последно редактирано от Rabin; 27-03-13, 20:20.

      Коментар


      • #33
        От: От играчка... плачка: как колата ми остана в РПУ-то

        ....а след всичко прочетено, така и не разбрах практическото му положение в конкретният случай.


        Казуса е интересен. Защо ти трябва помощ в 4-то? Мисля, че вече при задържана кола прокуратурата и РПУ носят отговорност за вида, в който се връща колата. Със сигурност са ти я иззели с протокол и опис. Дръж си на правата. Ония времена с разглобените безнаказано коли пред районните мисля че отминаха.

        Коментар


        • #34
          От: От играчка... плачка: как колата ми остана в РПУ-то

          Първоначално публикуван от Rabin Преглед на мнение
          Хубавите работи стават бавно!
          С колко документа се кара по Щатско, дето ги гоним, пък не може да ги стигнем?
          Това ли ти беше работа!От утре да ни е яко дупе,и кой не знаеше,ще си го препише и ще почне едно щавене.Има да те споменават,кой с какво-познай.
          А тези простотии се правят от името на всички ни.
          Даника
          Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

          Коментар


          • #35
            От: От играчка... плачка: как колата ми остана в РПУ-то

            Айде поредната изродена тема. За кой не знае да кажа. В правото има такова понятие "Скрит порок". Когато продавачът не обяви, че автомобила не става реално за продажба, купувача има право да развали сделката. Обаче!! Много рядко в договора се вписва реалната стойност на сделката, щото всеки иска да жаса дявола във въздуха (разбирайте да плати по-малко). А вервайте ми всички дето продават автомобили със запор много добре знаят за тоя факт. В настоящият случай (автомобила на колежката), продавача е съвсем на ясно, че номерът на рамата е закрит (или изобщо липсва де). Това също е "Скрит порок" на сделката.
            Относно официалната проверка. ДА. Може да се пусне молба за регистрационното състояние на автомобила, ама справката се издава към определена дата и никой не може да каже дали на следващият ден няма да се случи да се запорира (примерно) даден автомобил. Що се отнася до проверка на номера на рамата. И за това има определен начин, ама трябва да излизам та утре мога да споделя. Стига свободни съчинения плииззз.
            Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

            тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

            Коментар


            • #36
              От: От играчка... плачка: как колата ми остана в РПУ-то

              Това ли ти беше работа! ...
              Те това си го знаят. Една страничка може да я научи всеки. И е пускано не само в този форум, не само от мен. 10 лева е глобата за редовен, но непредставен документ. Пуснах го да подчертая бумащината. За скъпите документи питат първо, няма драма!
              Последно редактирано от Rabin; 27-03-13, 20:05.

              Коментар


              • #37
                От: От играчка... плачка: как колата ми остана в РПУ-то

                Аз го ядах със запорите. Законовия срок за отговор преди две години беше месец.
                "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                Коментар


                • #38
                  От: От играчка... плачка: как колата ми остана в РПУ-то

                  Вече маса /да не кажа всички, които аз съм посещавал, чух за едни дето още го практикуват тоя трик/ нотари не искат да пишат по-ниски цени така и така...

                  Коментар


                  • #39
                    От: От играчка... плачка: как колата ми остана в РПУ-то

                    Първоначално публикуван от Liebherr4eto Преглед на мнение
                    А любовницата на шефа на ЧЕЗ плаща ли си тока? А жена му?
                    Шефът на ДКЕВР с 18 лева сметка за ток
                    "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

                    Коментар


                    • #40
                      От: От играчка... плачка: как колата ми остана в РПУ-то

                      Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
                      Аз го ядах със запорите. Законовия срок за отговор преди две години беше месец.
                      Има един закон , що не го ползвате.

                      Коментар


                      • #41
                        От: От играчка... плачка: как колата ми остана в РПУ-то

                        Първоначално публикуван от chris_vicom Преглед на мнение
                        Сметката не е необичайна,ма снимката + ,,По-рано през деня от ДКЕВР казаха, че шефката им живее сама, излизала сутрин и се връщала вечер, така че е логично сумите за ток да са по-ниски."... .
                        А тези простотии се правят от името на всички ни.
                        Даника
                        Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                        Коментар


                        • #42
                          От: От играчка... плачка: как колата ми остана в РПУ-то

                          По темата: Който има желание да провери дали номерата са изрядни - да ми пише на лични..
                          За автомобил със запор не мога да помогна.. Единствено за пренабити номера..

                          Коментар


                          • #43
                            От: От играчка... плачка: как колата ми остана в РПУ-то

                            Ако наистина живее сама и не готви манджи, пере веднъж седмично , не гледа тв, няма климатик ( абе общо казано живее другаде) не е проблем и 8 лв. да е сметката.
                            подаръци за мъже от FACOM
                            промоция на читави инструменти

                            и на хоби такива

                            тел. О879 Ч8Ч 2З5

                            Коментар


                            • #44
                              От: От играчка... плачка: как колата ми остана в РПУ-то

                              Добре де, кажете с две думи как се купува кола, понеже ми престои такава покупка, каква е процедурата за да не изпадна в подобна ситуация?
                              "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

                              Коментар


                              • #45
                                От: От играчка... плачка: как колата ми остана в РПУ-то

                                Първоначално публикуван от kra_kra Преглед на мнение
                                Добре де, кажете с две думи как се купува кола, понеже ми престои такава покупка, каква е процедурата за да не изпадна в подобна ситуация?
                                Сложна ситуация.. Трябва с теб да дойде тенекеджия, човек, който разбира от двигатели, човек с компютър, че да я провери..
                                Винаги на магия се купува кола в България..
                                Едно ще видиш, друго ще пропуснеш..
                                За тва съм на принципа - Кола, която работи добре - не се продава..

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X