Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво мислите за Isuzu Trooper 2.0?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Какво мислите за Isuzu Trooper 2.0?

    Преди няколко дни се сдобих с въпросното чудо. Беше с издухана гарнитура на главата и духаше в антифриза. Смених я и след около 1500 км. пробег засега няма проблеми. Приятно съм изненадан от разхода (около 11/100 газ), когато го карам по пътя. Ауспухът става кафяв.
    Оказа се, обаче, че не вдига над 120км/ч.
    Не съм го тествал на сериозен Offroad.
    Джиповете, които съм карал повече са Нива и УАЗ, като определено предпочитам УАЗ.
    Искам да разбера повече за тази машина и проблемите, свързани с нея. Засега я мъчи само ръждата, но като за 600 лв е добре
    Ходовата част и всичко друго е ОК
    "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

  • #2
    Преди няколко години имах същия-дълга база,с две врати.Не съм имал прблеми освен посочените от теб/но така го и продадох-с прегоряла гарнитура/.Двигателят определено е слаб и не знам как си постигнал такъв разход.Моят под 20/100 газ не можах да го сваля.

    Коментар


    • #3
      И аз не зная как го постига, но разходът е устойчив. Става въпрос за каране по асфалт. Не съм го тествал в гората още, но като го изкърпя има шанс да стане добър автомобил. Това, което ми прави впечатление е, че не вибрира като УАЗ и не вие като Нивата, което обаче не го прави по-проходим. Иначе работи отлично. Единственото, което забелязах като проблем е скъсан маншон на каре, което може да доведе до реален проблем и ще го сменя довечера
      Какви са впечатленията ти от експлоатация извън пътя?
      "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

      Коментар


      • #4
        2.6

        аз имам 2.6 инжекцион и гори 13/100 газ . в града - 14. Карам го вече 2 години (40000 км) и да чукна на дърво - без сериозни проблеми.
        Daihatsu Terios ,Hyundai SF Classic, Suzuki Vitara Classic , Honda MTX 80 , ATV 200 cc (китайче) ,LZ4GG , GPS
        [url=http://my.flightmemory.com/pepsii][img]http://my.flightmemory.com/banner/pepsii.gif[/img][/url]

        Коментар


        • #5
          И аз си купих преди два дена същия-дълга база,с две врати ! Търся технически данни, и литература за потдръжка и ремонт !
          Р.П.(RFF) 0898677590
          Пътна помощ
          ДЕНОНОЩНО

          Коментар


          • #6
            Кажи ми какво те интересува
            И с кой двигател е
            "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

            Коментар


            • #7
              Първоначално публикуван от RFF
              И аз си купих преди два дена същия-дълга база,с две врати ! Търся технически данни, и литература за потдръжка и ремонт !
              Колеги аз имам книжка на руски за по новият модел ( с квадратните фарове) с дизеловия двигател(мисля че беше 2.. Ако на някой му върши работа може да се снима. Иначе карам Исузу Трупер 89г 2.6 от 2+ години (40000+ км) и мога да помогна с основните неща
              Daihatsu Terios ,Hyundai SF Classic, Suzuki Vitara Classic , Honda MTX 80 , ATV 200 cc (китайче) ,LZ4GG , GPS
              [url=http://my.flightmemory.com/pepsii][img]http://my.flightmemory.com/banner/pepsii.gif[/img][/url]

              Коментар


              • #8
                Първоначално публикуван от Scrapheap
                Кажи ми какво те интересува
                И с кой двигател е
                Двигателя е (G200)
                Р.П.(RFF) 0898677590
                Пътна помощ
                ДЕНОНОЩНО

                Коментар


                • #9
                  МОят е същия - кажи какво те интересува. Мисля, че бих ти бил полезен
                  "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                  Коментар


                  • #10
                    Първоначално публикуван от Scrapheap
                    МОят е същия - кажи какво те интересува. Мисля, че бих ти бил полезен
                    Трябва ми схема на електрическата система, защото някой се е учил на нея и е пълна пайжина ! Гори ми малко масло, и май ще трябвя да му правя ремонт на двигателя ! Ако можеш да ми дадеш информация, ще ти бъда много благодарен ! От къде мога да си взема някаква книга за ремонт и потдръжка ? От къде мога да пазаря качесвени части на поносима цена ? За пръв път се срещам и качвам на ИСУЗУ !
                    Р.П.(RFF) 0898677590
                    Пътна помощ
                    ДЕНОНОЩНО

                    Коментар


                    • #11
                      Първоначално публикуван от RFF
                      ... Гори ми малко масло, и май ще трябвя да му правя ремонт на двигателя ! ...
                      с каква цел - да гори ПОВЕЧЕ масло ли?

                      ремонт се прави ако гори над 1л/1000км и пак не е задължително, ако няма други проблеми...
                      помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                      Коментар


                      • #12
                        Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/
                        Първоначално публикуван от RFF
                        ... Гори ми малко масло, и май ще трябвя да му правя ремонт на двигателя ! ...
                        с каква цел - да гори ПОВЕЧЕ масло ли?

                        ремонт се прави ако гори над 1л/1000км и пак не е задължително, ако няма други проблеми...
                        Ами аз го имам от една седмица, и още не мога да го засека колко ми харчи !
                        Р.П.(RFF) 0898677590
                        Пътна помощ
                        ДЕНОНОЩНО

                        Коментар


                        • #13
                          Scrapheap, nameri li neshto po moya vapros ?
                          Р.П.(RFF) 0898677590
                          Пътна помощ
                          ДЕНОНОЩНО

                          Коментар


                          • #14
                            Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/
                            Първоначално публикуван от RFF
                            ... Гори ми малко масло, и май ще трябвя да му правя ремонт на двигателя ! ...
                            с каква цел - да гори ПОВЕЧЕ масло ли?

                            ремонт се прави ако гори над 1л/1000км и пак не е задължително, ако няма други проблеми...
                            Тедо /LJ73/ гори над литър на 100кмр направо съм !
                            Р.П.(RFF) 0898677590
                            Пътна помощ
                            ДЕНОНОЩНО

                            Коментар


                            • #15
                              Първоначално публикуван от pepsii
                              Първоначално публикуван от RFF
                              И аз си купих преди два дена същия-дълга база,с две врати ! Търся технически данни, и литература за потдръжка и ремонт !
                              Колеги аз имам книжка на руски за по новият модел ( с квадратните фарове) с дизеловия двигател(мисля че беше 2.. Ако на някой му върши работа може да се снима. Иначе карам Исузу Трупер 89г 2.6 от 2+ години (40000+ км) и мога да помогна с основните неща
                              Има ли някакви снимки и схеми на окачването (предно/задно), схема на ел. инсталацията ? Ако можеш да ги свалиш в цифров формат !
                              Р.П.(RFF) 0898677590
                              Пътна помощ
                              ДЕНОНОЩНО

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X