Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво мислите за Isuzu Trooper 2.0?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    Първоначално публикуван от константин трендафилов
    rff не си кара ладата ами сега да те боли главата с това исузу
    Аз ЛАДАТА си я държа, но мисля да и побая малко и да си я направя за удоволствие !
    Р.П.(RFF) 0898677590
    Пътна помощ
    ДЕНОНОЩНО

    Коментар


    • #32
      Re: исузу- то

      Първоначално публикуван от perosokolovski
      ресорите стават от волга,ползваики първия лист от оригиналния.
      Прегледаи си шасито за гнилочи.Щото както си карам и минавам през една дупчица/10см/нещо каза прас.......слизам гледам единия ресор се обърнал,продължих,губи инерция,гледам по-внимателно-скъсало се шасито,там където се качва над задният мост.Завариха го.Погледни за такива намеси,от дясната му страна-там е номера на шасито.
      9 часа ръчкане в преспи -20/газ.Един път дигнах 140 по едно дъъъълго нанадолнище,но в краина сметка тои ич не е за тая работа.
      И кой ли сериозен "джип" всъщност!Ако е с автоматични "тресчотки" за включване на предният мост-пази ги,не триябва да щракат-не подлежат на ремонт,а един ми искаше 600лв.за втора ръка.
      Части-"Миматонихо"-София-до моста "Чавдар".или поне аз сам доволен отт там.Успех!
      Благодаря за информациятя !
      Р.П.(RFF) 0898677590
      Пътна помощ
      ДЕНОНОЩНО

      Коментар


      • #33
        Днес вкарах джипа на канал, влязах в канала и .......
        УЖАС леле майко , защо влязах !
        Капе масло в промишлени количества, шасито е за кърпене !
        Р.П.(RFF) 0898677590
        Пътна помощ
        ДЕНОНОЩНО

        Коментар


        • #34
          Уф....

          няма да му се плашиш.Стара болка на Трупъра е шасито.
          Тва за маслото не е чак толко лошо-значи не гори толкова колкото казваш....Еми кърпи...Само да не ти се налага да сваляш купето-въпреки че тва е най-правилно,ама отиваш на "реставрация'.....
          А,така и така ще го правиш надуи го с пароструика отвътре за да разкараш калта и боклуците от вътре и го запечтатаи,някак...
          Пиши като предприемеш нещо

          Коментар


          • #35
            Сигурно ще свалям купето, но ще трябва да изчакам времето да се задържи по топло, а трябва да се подготвя и от финансовата страна !
            Р.П.(RFF) 0898677590
            Пътна помощ
            ДЕНОНОЩНО

            Коментар


            • #36
              mmm

              няма да глътне толкова пари,колкото време......

              Коментар


              • #37
                Re: mmm

                Първоначално публикуван от perosokolovski
                няма да глътне толкова пари,колкото време......
                Аз искам и двигателя да погледна, а там ще трябват парички
                (поне 600лв.), а сега след тези празници, джобовете ми са тънки като сомалийски дечица !
                Р.П.(RFF) 0898677590
                Пътна помощ
                ДЕНОНОЩНО

                Коментар


                • #38
                  не са малко,но първо оправи шасито
                  Абе,дявол на магаре ше излезе цялата работа,ама ........
                  Зависи за колко си го взел всъщност.

                  Коментар


                  • #39
                    Ами с всичко (прехвърляне, регистрация и т.н.) ми излезе 2600лв.
                    Р.П.(RFF) 0898677590
                    Пътна помощ
                    ДЕНОНОЩНО

                    Коментар


                    • #40
                      eeeeee

                      E,начи има смисъл да го чоплиш После пък ще си сигурен,че е наред.Успех!

                      Коментар


                      • #41
                        Моя с ремонта ми излезе под 1000 лв. и сега е съвсем дееспособен и добре изглеждащ...
                        Хубава кола, когато е здрава.
                        "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                        Коментар


                        • #42
                          Както виждам доста сте с Трупър, та да ви кажа продават се части от 2.3 бензин, всичко без двигател и скорости, преден капак и предни
                          калници, с две врати дълга база, модела с кръгли фарове.
                          Има и скорости с раздатка от 2.8 по-новия модел с квадратните фарове. Ако се интересувате пишете.
                          99 WJ V8, 5" lift long arm, 35"...
                          It's a Jeep thing - you wouldn't understand..!

                          Коментар


                          • #43
                            Днес отворих двигателя !
                            По-калпаво зглобяване на двигател, не бях виждал (ще пусна снимки)!
                            Сега отивам да си изям т*ш***те !
                            Р.П.(RFF) 0898677590
                            Пътна помощ
                            ДЕНОНОЩНО

                            Коментар


                            • #44
                              Здравейте колеги,
                              от месец май притежавам пикап Исузо кампо 2.3 / 1992г. и се сбъсках с почти съшите проблеми които обсъждате за Троперите.
                              1.Предницата тропаше юнашки,огледах я и се оказаха разбити втулките на горния носач,горния шарнир и лагерите на едното колело.
                              Като новак мераклия,смених всички износени детайли,беше средата на юни но само за три месеца втулките се разбиха тотално,при условие че съм го карал извън пътя само по плажа и то символично.
                              Втулките поръчах при мой познат във Варна на пакетчетата пишеше Накамото.Дали са били менте или има някъкъв проблем с предницата?
                              2.По въпроса за разхода на масло и аз наливам литър,че и отгоре на 1000км.Но тук вината си е моя признавам,защото скъсах ремък преди Бургас и 20км.го карах така докато кипна Интересното е обаче следното не пуши дявола проклет но все доливам.За вървенето какво да кажа струва ми се върви,карам го с 90-100км/ч на новата магистрала Бургас-Карнобат го настъпих и стигна 140км/ч но това не е
                              за него пък и за мен.
                              Не мога да реша да го чопля ли двигателя или да изчакам?За предницата е ясно ще я правя,поръчах нови втулки този път уж оригинални като доидат ще видим.
                              Очаквам с нетърпение вашите съвети и препоръки !
                              Гори ама въри к'о мързи ви да наливате ли?

                              Коментар


                              • #45
                                С малко преправяне втулките на горните носачи са взаимозаменими с тези от долните носачи на нива. Интересно - аз ги смених на 400 000 и не бяха много убити...
                                Не съм сигурен, че сте монтирани правилните втулки, за да се разбият. По предницата след доста тормоз и километри съм сменил само тези втулки и двата накрайника, защото им бяха скъсани прахозащитните маншони в продължение на година и нещо и се разхлопаха. те си имат и гресьорки, ама кой да гледа
                                А за маслото виж за течове
                                "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X