Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Супермото за града...1-3 години? Кой е най-удачен избор...или сблъсъкът на самураите?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Супермото за града...1-3 години? Кой е най-удачен избор...или сблъсъкът на самура

    Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
    Х модела има фар, но няма къси и дълги светлини, няма преден габарит и няма стоп светлина.
    Абе Генчев,пак си мъчиш акъла !
    Да не мислиш че тоя фар и стоп са го сложили за украса на Х-са.
    Ако е закупен от Европа си има евросертификат и няма проблем.
    Ако е регистриран не те интересува как и по какъв начин е регистриран.
    В Габрово имаше 4 ри и само моя не беше регистриран.

    Коментар


    • #17
      Жестоко,
      аз съм командировка в Бургас и сега птвприх форума пре телефона...и онечях. не съм очаквал толкова хора са пишат.
      Благодарности, Адмирации и Поклон!!
      ***
      Та,Колеги,
      Aprilia & Оринджа забравяме, защото не съм фен на Aprilia, и на KTM-a, който май е по-тежък. Ама това вие ще кажете. Това за DRZ-то, р предната вилка не е Up-Side-Down, май не ме радва. Като че ли обърнатата предница е по-нова, съвременна и добра (дали не бъркам, вие кажете)....

      Коментар


      • #18
        Първоначално публикуван от господин никой Преглед на мнение
        WR, CRF-X преработени за супермото... мисля, че ще са прекалено дръгливи за пътя - всеки сам си решава. Ще трябва да смениш числото на зъбите на пиньоните за да стават добре и пак ще ти идват къси скоростите. Apr
        **********
        // Както всяко ендуро няма причина да не можеш да си караш CRF-X-а или WR-a на пътя! Трябва ти само регистрационен номер. Друг е въпроса дали ще искаш...
        Какво означава дръгливи?
        На второто изказване, разбира се, че ще бъде с регистрация, аз работя в центъра на София, няма как да е по друг начин...

        Коментар


        • #19
          Първоначално публикуван от Петьо Джартов Преглед на мнение
          Скоро разглеждах в Немското мобиле имаше една невероятна Ямаха с всички екстри ама беше 5000 евро.
          ако ми го посочиш и ми хареса, мога да си го позволя....
          ПП. Гледах в Италия и Германия, но останах с впечатлението, че дори са по-скъпи оттук.

          Коментар


          • #20
            Първоначално публикуван от Stanislav WR Преглед на мнение
            Ако чак толкова не държиш на годината виж какво предлагат италиянците без да се ровя първите видяни http://www.moto.it/moto-usate/yamaha...ml?msg=4469912 , http://www.moto.it/moto-usate/yamaha...ml?msg=4443820 , http://www.moto.it/moto-usate/yamaha...ml?msg=4422197 колкото до регистрацията мисля , че црф-х и вр нямат проблеми с регистрацията.
            Колега,
            Това доста ми допадна. Само годината е малко стричка, но пък е направен. Мобе ли да кажете повече технически подробности за него, а и като поведение как е?
            Благодаря.

            Коментар


            • #21
              От: Супермото за града...1-3 години? Кой е най-удачен избор...или сблъсъкът на самура

              Новите ДРЗ,които влизат в твоя финансов диапазон са с upsidedown предница,обаче не отговарят на изизкването ти за агресивен мотор,иначе спроред мен са много яки машинки и с достатъчно желание стават и те за тъпотии,фън фактора със сигурност няма да липсва при ДРЗ-то,а и обслужването,като че ли ще е по-поносимо от на ВР и ЦРФ.Ама тряя си покараш и от 3те мотора,тогава преценката ще е най-реална.

              Коментар


              • #22
                От: Супермото за града...1-3 години? Кой е най-удачен избор...или сблъсъкът на самура

                ДРЗ има и друго предимство - първоначалната инвестиция ще е два пъти по ниска.

                Коментар


                • #23
                  От: Супермото за града...1-3 години? Кой е най-удачен избор...или сблъсъкът на самура

                  Първоначално публикуван от icemaan Преглед на мнение
                  Колега,
                  Това доста ми допадна. Само годината е малко стричка, но пък е направен. Мобе ли да кажете повече технически подробности за него, а и като поведение как е?
                  Благодаря.
                  АЗ карам вр426 не мога да ти кажа как е поведението на 450 , но мисля ,че доста по-добър от моя + това е със стартер което те улеснява за града срамота е да риташ на сред центъра. Разпитай на тук на там ще ти кажат , че вр450 изобщо не е лош мотор, ако можех да си го позволя щях да си купя такъв за гората.
                  Поздрави !
                  Нukога не се отkазвай от нещо nредu да uзnробваш всuчкu възможнu начuнu , за да го nостuгнеш !

                  Коментар


                  • #24
                    Благодаря колега за бързия отговор. Искам да попитам колегите, може ли някой от форума да направи едно сравнение между трите самурая. Говоря за килограми, скоростни кутии (брой скорости), масло (кой бил с отделно масло ма скоростите и на двигател, кой не бол), управление (handling), спирачки, обслужване като време/км, и т.н.
                    Ще съм ви много благодарен колеги да помогнете да избера един подходящ за моите нужди мотор.
                    ПП. Май ще трябва да пожертвам дългия сервизен интервал, за сметка на перформънса и агресията.

                    Коментар


                    • #25
                      Досега четох темата "CRF mania (само за пристрастени)"... Много ми хареса едно изказване на колега, че CRF е създаден да смазва конкуренцията, а не някакви манекени да се возкат на него! Хихихи! И такааа, май CRF ще го класифицираме като избор No.1, и всички останали. Единствено май ше трябва да преглътна по-специфичното и често обслужване на мотора. Сега кажете кой от моделите на CRF е с "вълшебното копче"? И какъв е този модел CRF450SMR (за последната буква не съм убеден)?

                      Коментар


                      • #26
                        Колеги, свързах се с едно момче, което може да ми докара от чужбина чисто нов мотор Yamaha WR450. Има също така опция за чисто нови мотори, но по-старички 2009-2010г. на силно редуцирани цени. Някой може ли да сподели нещо за Yamaha-та, слаби страни, поведение, обслужване и т.н. Вие какво ще ме посъветвате. Нов 2013г., или пак нов но модел 2009-2010г.?
                        Благодаря.

                        Коментар


                        • #27
                          Колеги,
                          Кой от Форума може да съдейства за покупка на нов мотор от горните модели? Не е задължително да е модел 2013, може да е миналогодишен разбира се на резонната цена. Благодаря предварително.

                          Коментар


                          • #28
                            От: Супермото за града...1-3 години? Кой е най-удачен избор...или сблъсъкът на самура

                            Както ти бях написал, CRF-а наистина е най-подходящата машина за супермото. Достатъчен е факта, че над 50% от моторите в световния кръг са CRF-и, като най-малко са WR-ите. Има и такива японски марки и модели, които почти ги няма или са на изчезване. Стига да не те бърка честото и специфично обслужване, този мотор ще ти даде всичко онова, което можем да очакваме от едно супермото, а то е 100% адреналин Поздравявам те за избора и късмет в търсенето на точния екземпляр
                            SUZUKI DRZ SuperMoto

                            Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                            Коментар


                            • #29
                              Въпреки, че продължавам да търся Honda, един познат ми предлага да ми внесе Yamaha WR450F 2013г. (с фар и стоп). Това засега е единствената реална оферта. Зартова искам да ви попитам, междувременно....Какво мислите за WR-a?

                              Коментар


                              • #30
                                От: Супермото за града...1-3 години? Кой е най-удачен избор...или сблъсъкът на самура

                                Както по-горе съм ти казал WR-a е уникална машина само , че е малко по-слаба от црф.
                                Нukога не се отkазвай от нещо nредu да uзnробваш всuчкu възможнu начuнu , за да го nостuгнеш !

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X