Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОНА 2013 СРЕДНА ГОРА

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОНА 2013 СРЕДНА ГОРА

    Здравейте колеги,само да кажа,че не знам дали темата е за този раздел,аз мился,че е за тука,но може да бъркам,ако има някакъв проблем модераторите да я преместят.
    Та преди малко получих сигурна информация от мото клуб ТРАКИ Сопот,че традиционното откриване на сезона в Средна гора ще се проведе на 13.04.2013г. със сигурност на Хижа БЯЛО КАМЪНЕ,а не както досега беше обявено на 20.04.2013 или някакви други дати,изтегя се една седмица по рано,защото тогава има кръг от световното по мотокрос.
    Повечето от колегите знаят много добре за какво става въпрос на откиване и закриване.ЗА ТЕЗИ КОИТО НЕ ЗНАЯТ И НЕ СА ПРИСЪСТВАЛИ(то не знам дали има такива де,е не че е по хубаво от ЕРЗБЕРГ РОДЕО примерно,ама пак си е доста добро мероприятие и си има много народ от цяла България общо взето).
    За тях- Ето линк на хижата:http://www.byalokamane.com/.Вечерта ще си има редовния купон с диждей,хапване,пийване и така на татък както си му е реда.
    А относно карането(кой както си го направи бързо,бавно,на групи).Смисъл тръгва се от Каравеловската поляна
    ,
    над село Каравелово близо до град Сопот,(СКОРО ЩЕ СЕ ОПОВЕСТИ ТОЧНИЯ ЧАС). И се кара към хижа Фенера
    който иска изкачва така наречения връх ПЪПЧЕТО или ПЪПА
    който се намира до хижата,продължава се и не след дълго е пътеката наречена ДОЛИНАТА НА СМЪРТА принципно по тази посока се спуска(но който иска може и да я качва не е хептен безобидна)Като се спусне има друга пътека на която се изкачва от почти всички и е доста атрактивно нарича се малката долина.
    (снимки,камери,А,У и т.н.т.)От там който иска може да кара до хижа Чивира

    и хижа Средногорец


    след това да слезне на комекс Бяло Камъне, и да започва с вечерната весела част на мероприятието.
    Общо взето това е всичко плюс това,всичко това е нещо като традиция(създадено с годините,не разбира се от мен). Може да заповяда всеки,иначе никой не е задължен на 100% да кара по оказания марщрут,няма строго изискани правила и регламенти.
    Ето и телефони за връзка и резерваций за спане(мото клуб Траки: 0888429595,0894494966)
    Последно редактирано от М.ДИМИТРОВ; 24-03-13, 23:09.
    КОЛАТА ВОЗИ ТЯЛОТО,А МОТОРА ДУШАТА!!!
    (YAMAHA DT 125-1981,SUZUKI DR 650R-1992,SUZUKI DR 600R-1989,HONDA CRF 450R-08,HONDA CRF 450R-09,KAWASAKI KFX 700-08).KTM EXC 250-06.

  • #2
    От: ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОНА 2013 СРЕДНА ГОРА

    Смисъл ти кой си???? Откриването ще е на 30 март! Не те знам ти като какъв се явяваш????? Откриването е НЕ организирано и НИКОЙ от Сопот няма да решава еднолично кога какво ще е! Ако е решил да покарате на някаква друга дата си е негов проблем! Откриването ще е на 30 март!

    ПП: Как така този "Някой" не може да се примири с факта, че не е център на внимание вече?
    Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

    Коментар


    • #3
      От: ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОНА 2013 СРЕДНА ГОРА

      И раздела си оцелил!!! САМОСТОЯТЕЛНИ или на нашенски Башкъ' от останалите! Вашето *айно е винаги с 2 връ'я! Бог да пази България!!!
      Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

      Коментар


      • #4
        От: ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОНА 2013 СРЕДНА ГОРА

        Май тая година ще откриваме два пъти, нема лошо де
        Life is good... on a dirt bike!

        Коментар


        • #5
          От: ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОНА 2013 СРЕДНА ГОРА

          Сега по последни данни, вече си има направени резервации за 30-ти Май и тогава си е официалното откриване, което е повтарям НЕ организирано! Също така да добавя, че мото клуб Траки не "пеят в хора"...
          Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

          Коментар


          • #6
            От: ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОНА 2013 СРЕДНА ГОРА

            Първоначално публикуван от Ivan Minkov Преглед на мнение
            Сега по последни данни, вече си има направени резервации за 30-ти Март и тогава си е официалното откриване, което е повтарям НЕ организирано! Също така да добавя, че мото клуб Траки не "пеят в хора"...
            Точно така! Откриването е на 30 март 2013г. , 10ч. на Каравеловската поляна!
            Yamaha WR 200

            Коментар


            • #7
              От: ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОНА 2013 СРЕДНА ГОРА

              30 Март или 30 Май ?
              Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

              Коментар


              • #8
                От: ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОНА 2013 СРЕДНА ГОРА

                Първоначално публикуван от Даниел Чобанов Преглед на мнение
                30 Март или 30 Май ?
                Март разбира се.
                Yamaha WR 200

                Коментар


                • #9
                  От: ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОНА 2013 СРЕДНА ГОРА

                  Първоначално публикуван от Ivan Minkov Преглед на мнение
                  Смисъл ти кой си???? Откриването ще е на 30 март! Не те знам ти като какъв се явяваш????? Откриването е НЕ организирано и НИКОЙ от Сопот няма да решава еднолично кога какво ще е! Ако е решил да покарате на някаква друга дата си е негов проблем! Откриването ще е на 30 март!

                  ПП: Как така този "Някой" не може да се примири с факта, че не е център на внимание вече?
                  Виж сега мойто момченце казвам се Методи Димитров и съм от Копривщица.
                  Значи,за да ме видиш КОЙ СЪМ и да ти се ЯВА ще излезна специално заради теб на 30 март до горе,и ще се запознаеме по подробен начин,за да ме запомниш много добре за дълго време,защото още от преди години нещо ми пишеш все на въпреки и няма да стане както го мислиш ти.
                  Ако имаш нещо лично към мен да ми казваш на въпреки или не,ето ти тел:0878972240 обади ми се още днеска да се видиме и разбереме.
                  ОФИЦЯЛНОТО ОТКИВАНЕ НА СЕЗОНА ЩЕ Е НА 13.04.2013!!!
                  А ти може да си правиш и неофициални откривания всеки ден,слабо ме интересуваш.
                  Казвам кога ще е,но нито мога нито искам да задължавам някой да идва тогава или не и т.н.т!
                  Последно редактирано от М.ДИМИТРОВ; 25-03-13, 11:59.
                  КОЛАТА ВОЗИ ТЯЛОТО,А МОТОРА ДУШАТА!!!
                  (YAMAHA DT 125-1981,SUZUKI DR 650R-1992,SUZUKI DR 600R-1989,HONDA CRF 450R-08,HONDA CRF 450R-09,KAWASAKI KFX 700-08).KTM EXC 250-06.

                  Коментар


                  • #10
                    От: ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОНА 2013 СРЕДНА ГОРА

                    Първоначално публикуван от Ivan Minkov Преглед на мнение
                    Сега по последни данни, вече си има направени резервации за 30-ти Май и тогава си е официалното откриване, което е повтарям НЕ организирано! Също така да добавя, че мото клуб Траки не "пеят в хора"...
                    30 Март или 30 Май ?



                    И поне не бъркай хората 30 март ли 30 май и аз не знам може и някоя друга дата да си измислил.
                    Ааа и не знам пък,ти що си мислиш че пееш в хора,а и принципно е важно кой поръчва музиката,а не кои пеят.
                    КОЛАТА ВОЗИ ТЯЛОТО,А МОТОРА ДУШАТА!!!
                    (YAMAHA DT 125-1981,SUZUKI DR 650R-1992,SUZUKI DR 600R-1989,HONDA CRF 450R-08,HONDA CRF 450R-09,KAWASAKI KFX 700-08).KTM EXC 250-06.

                    Коментар


                    • #11
                      От: ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОНА 2013 СРЕДНА ГОРА

                      Интересна тема се започва, а това което на мен ми прави впечатление, е че от няколко години насам откриването и закриването се правят по различни самоинициативи което въобще не е добре.
                      За бърза помощ,полиция и пожарна тел. 112.
                      За ядене и пиене - 0876 74 99 88 - Михаил Рашков

                      Коментар


                      • #12
                        От: ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОНА 2013 СРЕДНА ГОРА

                        Първоначално публикуван от крем карамел Преглед на мнение
                        Интересна тема се започва, а това което на мен ми прави впечатление, е че от няколко години насам откриването и закриването се правят по различни самоинициативи което въобще не е добре.
                        Вярно е Мишо и на мен това не ми харесва.
                        Затова пиша кога е ОФИЦИАЛНОТО ОТКРИВАНЕ да се знае,а иначе всеки си прави сметка кога и каде да отиде.
                        КОЛАТА ВОЗИ ТЯЛОТО,А МОТОРА ДУШАТА!!!
                        (YAMAHA DT 125-1981,SUZUKI DR 650R-1992,SUZUKI DR 600R-1989,HONDA CRF 450R-08,HONDA CRF 450R-09,KAWASAKI KFX 700-08).KTM EXC 250-06.

                        Коментар


                        • #13
                          От: ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОНА 2013 СРЕДНА ГОРА

                          Ха ха ха,пила козата цяла нощ и се заяжда с лъва.
                          Минков,ще си намериш майстора някога !!!

                          П.П.Аз лично бих уважил и двете дати,само да метна патериците до тогава.

                          Коментар


                          • #14
                            От: ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОНА 2013 СРЕДНА ГОРА

                            Нищо лично към никой, ние ще си открием на 30 март. На повечето хора им се кара сега, не им се чака повече.
                            Yamaha WR 200

                            Коментар


                            • #15
                              От: ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОНА 2013 СРЕДНА ГОРА

                              Аз немога да разбера какви дивиденти получават, че всеки я дърпа тая баница за това откриване....всяка година се драпат за едно и също нещо....ама мен и това не ме интересува кои го организирал....аз отивам там да си се видя с познати и да се повозя

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X