Обява

Свий
Няма добавени обяви.

The Formula Offroad Movie - Iceland 2012!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • The Formula Offroad Movie - Iceland 2012!

    Заслужава си да се види:
    http://www.youtube.com/watch?annotat...&v=htzd6XfqWls
    ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

  • #2
    От: The Formula Offroad Movie - Iceland 2012!

    Наистина си заслужава.
    Формула офроуд винаги ме е кефила, името долу-горе отговаря на реалността. Колкото оригиналната формула 1 е отдалечена от по-нормалните асфалтови състезания, толкова и тези машини са по-добри от обикновените джипове с които(поне тук) се състезаваме.
    Баси, ако това състезание беше тук-щяхме да го имаме за супер тежък траял, и да го минаваме на лебедки, а тези качват баирите на ход, с много газ. Ако преди това не се обърнат де. Ама там обръщането е нещо нормално, а при нас е зрелище за публиката.

    Още нещо ми направи впечатление-записа от едната бордкамера показа как пилота изключва лостовете на раздатка, кутия, или каквото има друго, докато е във въздуха. Това при обръщане, не при скок.
    Тук като се обръщаме се вцепеняваме...
    Има ли желание-има и начин!

    Коментар


    • #3
      От: The Formula Offroad Movie - Iceland 2012!

      "Заварихме джантата за главината Сега изглежда по Исландско"

      Коментар


      • #4
        От: The Formula Offroad Movie - Iceland 2012!

        Маниаци... Е, все пак в тази страна Хайлукса е колата на домакинята в семейството - да кара децата на училище и да ходи на пазар
        По-добре в Хайлукса, отколкото в хайлайфа...

        Коментар


        • #5
          От: The Formula Offroad Movie - Iceland 2012!

          Ще ми бъде много интересно как ли ще се представя един от нашите джипове с такива мостове?!Като ги гледам на какви натоварвания държат,при нашите състезания просто няма да можеш да ги счупиш,разбира се изключвам Борко от Русе.Той може да счупи всичко.
          Чавдар Владимиров
          0887/912075
          Ленд Ровър Диско 1
          Самуад в проект

          Коментар


          • #6
            От: The Formula Offroad Movie - Iceland 2012!

            Гледал съм и други подобни клипчета и основното,което ми прави впечатление е оборотите на гумите.Всички машинки са поне със 6-таци бензинови мотори и много бързи диференциали.Разчитат основно на ускорението,което им дава голяма енергия,необходима да преодоляват триенето и земното привличане.Дет се казва добре познават формулата на Айнщайн.Карат ги повечето по кариери или нещо подобно,където основата е мека и рехава.По нашите калища и твърда почва едва ли ще са някаква атракция.Не ми се ще да влизам в спор с Чаро,но все ми се струва,че вашите мостове са по-натоварени от техните.
            http://www.youtube.com/watch?v=_zeglDatKKo
            http://www.youtube.com/watch?v=or8BZctyRpo
            Последно редактирано от Радо 57; 28-06-13, 12:10.
            Нека силата да бъде с нас!
            Suzuki Grand Vitara
            +34 642 91 4154

            Коментар


            • #7
              От: The Formula Offroad Movie - Iceland 2012!

              Първоначално публикуван от Радо Метала Преглед на мнение
              Гледал съм и други подобни клипчета и основното,което ми прави впечатление е оборотите на гумите.Всички машинки са поне със 6-таци бензинови мотори и много бързи диференциали.Разчитат основно на ускорението,което им дава голяма енергия,необходима да преодоляват триенето и земното привличане.Дет се казва добре познават формулата на Айнщайн.Карат ги повечето по кариери или нещо подобно,където основата е мека и рехава.По нашите калища и твърда почва едва ли ще са някаква атракция.Не ми се ще да влизам в спор с Чаро,но все ми се струва,че вашите мостове са по-натоварени от техните.
              http://www.youtube.com/watch?v=_zeglDatKKo
              http://www.youtube.com/watch?v=or8BZctyRpo
              Това за мостовете , нали не го мислиш сериозно ?
              Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
              New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

              Коментар


              • #8
                От: The Formula Offroad Movie - Iceland 2012!

                Вие исландците ги оставете, ама я ми кажете тези какви мостове ползват ?





                Ако са патрулски (в оригинал) ще повярвам в легендите за тях

                Коментар


                • #9
                  От: The Formula Offroad Movie - Iceland 2012!

                  Тези Патрули не знам какви мостове ползват като марка и модел, но със сигурност ползват здравите (нови), щото старите (счупените) ги изхвърлят... Това са драг машини (макар и за пустинен драг) и е нормално след всеки старт да има ремонт. В САЩ, например - в професионалните драг серии, при най-мощните (тези дългите, дето вървят с алкохол), след всеки манш, в рамките на един час екипите правят основен ремонт на мотора - разхвърлят го целия, преглеждат го основно и заменят един куп части, за да може машината да е на 100% за всеки старт. Предполагам, че и тука е така, още повече, че тези дето ги търкалят тези джипове по баирите имат пари като вестници и не им е проблем определени агрегати по джипа да са прост консуматив....

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X