Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Mcculloch mac 4-18xt проблем

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Mcculloch mac 4-18xt проблем

    Май не е твоя работа да ремонтираш, що не го занесеш до сервиз, даже може и на Щил.
    подаръци за мъже от FACOM
    промоция на читави инструменти

    и на хоби такива

    тел. О879 Ч8Ч 2З5

    Коментар


    • #17
      От: Mcculloch mac 4-18xt проблем

      За да я преглед искат ли пари ?

      Коментар


      • #18
        От: Mcculloch mac 4-18xt проблем

        От Търново съм

        Коментар


        • #19
          От: Mcculloch mac 4-18xt проблем

          18лв.диагностика тук в София на БОТЕВГРАДСКО в сервиз на Арго маркет,независимо каква е машината.Онзи ден звънях за моя подобна машина Мак Партнер438 за гарнитури на карбуратор е ,но не можах да намеря никъде части и опрях до тях, купих от тях Мак на Хускварна4-20 ХТ същата е като горната и знам ,че в сервиза имат всякакви части.Искам да си направя и старата ,защото си бачкаше супер и има много хляб,но с тия части е голям проблем,няма никъде и си принуден да ходиш по сервизи.Добре ,че с джиповете ни не е така!Успех!
          Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

          Коментар


          • #20
            От: Mcculloch mac 4-18xt проблем

            Първоначално публикуван от paksss Преглед на мнение
            Глупости

            И Хускварна и Штил предлагат масло по-нисък клас, и масло по-висок клас. Които са напълно взаимозаменяеми. Отделно и Хускварна и Штил се правят в една и съща рафинерия от един и същи производител, само цвета им е различен общо взето.
            Сега последно това вярно,ли е???? Пламен го разбирам-пристрастен е,-Извинявай Пламене купих от теб машина и масло,и съм много доволен, но имам и Щилка, е може ли да ползвам едно масло и за двете или Не???? .......Майсторе твоята я ползвам с твоето масло че още е в гаранция??????

            Коментар


            • #21
              От: Mcculloch mac 4-18xt проблем

              Колеги разглобих я. Има леки драскотини по цилиндъра и по буталото но сегмента е добре. Сглобих я купих нова свещ и я занесох в хускварна. Казаха, че са я оправили. ремонта е 15 лв. Утре ще пиша какво е.

              пп Трябва ли да сложа нов силикон между цилиндъра и долния капак?
              Последно редактирано от esso_; 04-04-13, 20:41.

              Коментар


              • #22
                От: Mcculloch mac 4-18xt проблем

                Първоначално публикуван от esso_ Преглед на мнение
                Колеги разглобих я. Има леки драскотини по цилиндъра и по буталото но сегмента е добре. Сглобих я купих нова свещ и я занесох в хускварна. Казаха, че са я оправили. ремонта е 15 лв. Утре ще пиша какво е.

                пп Трябва ли да сложа нов силикон между цилиндъра и долния капак?

                Кое си занесъл? и кое са оправили? щом ти ще я сглобяваш. Че май не стана ясно от твоето писане.
                По какво прецени, че сегмента е добре?

                пп.Силикон не се слага там, където има бензин. Има специални херметизиращи пасти за тази цел или шеллак. Зависи от случая.

                ппп. Но по принцип, никой не може да ти забрани да слагаш силикон навсякъде, където ти се иска.
                Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

                Коментар


                • #23
                  От: Mcculloch mac 4-18xt проблем

                  Разглобих цилиндъра и го огледах за надирания. Има леки надирания по цилиндъра и буталото. След като я сгобих и купих нова свещ. Пробвах да запаля но не искаше. Момчетата от хускварна казаха, че е задрала защото е карана с малко масло от предишния собственик. Направили са регурировка на карбуратора и сега е 6. Слагам по 35-40 грама на 1 л бензин. Нарязах няколко сухи дърва по 1 метър и няма грижи засега.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Mcculloch mac 4-18xt проблем

                    Някъде по-напред дали не споменах нещо по въпроса за спичане !?
                    Струва ми се в мнение No6, но бях нахокан от спецовете тук.
                    подаръци за мъже от FACOM
                    промоция на читави инструменти

                    и на хоби такива

                    тел. О879 Ч8Ч 2З5

                    Коментар


                    • #25
                      От: Mcculloch mac 4-18xt проблем

                      35-40 грама масло ?! Тоя двигател ще е като комина на ТЕЦ Марица Изток... По закон се слага 20 грама на 1 литър или цяло шише от 100гр. на 5 литра бензин. Повечето хора както и аз слагаме малко повече 25гр. на литър, но до там. Ти с тия 40 грама направо ще я задушиш...

                      Коментар


                      • #26
                        От: Mcculloch mac 4-18xt проблем

                        Първоначално публикуван от Antares91 Преглед на мнение
                        35-40 грама масло ?! Тоя двигател ще е като комина на ТЕЦ Марица Изток... По закон се слага 20 грама на 1 литър или цяло шише от 100гр. на 5 литра бензин. Повечето хора както и аз слагаме малко повече 25гр. на литър, но до там. Ти с тия 40 грама направо ще я задушиш...
                        ----------------
                        Тоя закон е с доста променливи цифри, на машина като споменатата производителя е казал 40:1 смес което значи. 25мл. масло на литър бензин. За по китайските препоръчват 25:1 което е 40мл/л.

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X