Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Всегоривни горелки и котли на твърдо гориво

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Всегоривни горелки и котли на твърдо гориво

    Ние си ги напълнихме от склад в едно село в покрайнините на София. Имам питане .При една и съща система еднакво количество пелети ли ще изгорят Екоенергия и чиста пелетна горелка. Чудя се каква да взема.

    Коментар


    • От: Всегоривни горелки и котли на твърдо гориво

      Миналата седмица звънях до пристанище Русе за цени и те бяха следните Донбаски фракция 6-20 мм 298 лева /тон и Антрацитни въглища 6-18мм 360 лева/тон.Това са цени с ДДС насипни като няма ограничение за минимално количество (това го казвам тъй като на пристанище Бургас също има фракции въглища но минимума за покупка е 25 тона).

      Коментар


      • От: Всегоривни горелки и котли на твърдо гориво

        Вчера се вьрнаха колегите с порьчката от Полша.Благодарности на Иво,Севдалин и Валтер Желязков.Много коректни и точни момчета.Сега предстои да се монтират горелките и котлите.И отзиви от новата придобивка.

        Коментар


        • От: Всегоривни горелки и котли на твърдо гориво

          Първоначално публикуван от Viktor11 Преглед на мнение
          Ние си ги напълнихме от склад в едно село в покрайнините на София. Имам питане .При една и съща система еднакво количество пелети ли ще изгорят Екоенергия и чиста пелетна горелка. Чудя се каква да взема.
          Разликата е, че пелетната ще има запалка, а универсалната ще трябва сам да си я палиш, но пък работи с каквото намериш. Има ли пълно изгаряне, при работа разхода трябва да е еднакъв.
          На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор.
          "Погледнато формално, всичко е нормално. Погледнато нормално, всичко е формално!"-Радой Ралин

          Коментар


          • От: Всегоривни горелки и котли на твърдо гориво

            Браво.Малко са се изкривили с тоя бус но са се справили.С здраве да си ги ползвате .Тук всички сме много доволни от горелката ,така че мисля че и вие ще сте .Мисля че и колегата ag ro има голяма заслуга
            пише, показва снимки но го мързи човека ,винаги намира време.Пусни някоя снимка на котела.

            Коментар


            • От: Всегоривни горелки и котли на твърдо гориво

              Здравейте на всички.
              Моля за съдействие да се свържа с D-MAX.
              Извинявам се, че не по темата.

              Коментар


              • От: Всегоривни горелки и котли на твърдо гориво

                Днес официално спрях горелката.Начало 24.07. Два етажа по 90кв.150л.бойлер тем.23/24 гр.нон -стоп стълбището не знам точно а гаража 60 кв .само от котела.7.300кг.пернишка фракция 0-18мм от 140лв тон.Много Малко това е.Започвам да зареждам при първа възможност ако има ако ли не и аз ще взема като повечето от вас домбаска фракция ,малко по скъпа но като чета коментарите много сте доволни.Живи и здрави от мен.

                Коментар


                • От: Всегоривни горелки и котли на твърдо гориво

                  Колеги сега виждам че пиша 24.07 . като начало . Малко съм сбъркал месеца, 24. 09 е като начало .

                  Коментар


                  • От: Всегоривни горелки и котли на твърдо гориво

                    Здравейте!
                    Не съм писал досега-само четях мнения, но имам нужда от съвет-спрях се на горелка Екоенергия и от фирмата, дето ще я купя, ми предлагат стоманен котел, направен за тази горелка. Спестявам си така играчката да правя на Виадрус основата, както и ме убеждават, че този котел има 6 отвора за минаване на горещия въздух и така - по-високо КПД на работа на котела. Някой ползва ли такъв котел-да дане мнения. Ще бъда благодарен!

                    Коментар


                    • От: Всегоривни горелки и котли на твърдо гориво

                      Първоначално публикуван от geshce Преглед на мнение
                      Здравейте!
                      Не съм писал досега-само четях мнения, но имам нужда от съвет-спрях се на горелка Екоенергия и от фирмата, дето ще я купя, ми предлагат стоманен котел, направен за тази горелка. Спестявам си така играчката да правя на Виадрус основата, както и ме убеждават, че този котел има 6 отвора за минаване на горещия въздух и така - по-високо КПД на работа на котела. Някой ползва ли такъв котел-да дане мнения. Ще бъда благодарен!
                      Гледай да е с читав контролер, за да се управлява удобно и икономично. Колкото до котела - избора е повече от голям. Аз съм привърженик на схващането, че много по-вероятно е нещо много скъпо да излезе впоследствие посредствено, отколкото нещо много евтино да се окаже хубаво. А мнение за твоя котел - колкото за моя автомобил, който е с 4 колела и седем места.
                      На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор.
                      "Погледнато формално, всичко е нормално. Погледнато нормално, всичко е формално!"-Радой Ралин

                      Коментар


                      • От: Всегоривни горелки и котли на твърдо гориво

                        Здравейте колеги пробвал ли е някой​ бобов долски въглища ,ако има колеги които са пробвали да споделят резултати и информация за цени и от къде са купени.Аз през изминалия отоплителен сезон ползвах добавки 8-20 ми.от пристанище Лом 258лв,но тази година са доста скъпи 298лв.на тон.

                        Коментар


                        • От: Всегоривни горелки и котли на твърдо гориво

                          Привет, някой може ли да ме насочи за фирма във Варна, която може да ми изгради система за отопление на къща с котел на пелети? Благодаря предварително
                          Nissan Patrol Y60

                          Коментар


                          • От: Всегоривни горелки и котли на твърдо гориво

                            Първоначално публикуван от itsme Преглед на мнение
                            Привет, някой може ли да ме насочи за фирма във Варна, която може да ми изгради система за

                            отопление на къща с котел на пелети? Благодаря предварително
                            Питай гугъла...

                            Коментар


                            • От: Всегоривни горелки и котли на твърдо гориво

                              Първоначално публикуван от energo8 Преглед на мнение
                              Питай гугъла...
                              Това не е опция.
                              Nissan Patrol Y60

                              Коментар


                              • От: Всегоривни горелки и котли на твърдо гориво

                                Първоначално публикуван от itsme Преглед на мнение
                                Това не е опция.
                                Така е. За повечето неща и аз бих питал, надявайки се да чуя отговора: - "Ползвах тези и тези услуги, много съм доволен и ги препоръчвам". В зависимост от авторитета на пишещия бих се доверил в различна степен. Но пък рядко човек смее да препоръча някого, защото така залага и собствения си авторитет. Ако препоръчания, както често се случва, по някаква причина се издъни, почват едни одумки, които навреждат на препоръчващия повече, отколкото на препоръчания. И те така.
                                На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор.
                                "Погледнато формално, всичко е нормално. Погледнато нормално, всичко е формално!"-Радой Ралин

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X