Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Водородна клетка

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Водородна клетка

    Перпето Мобиле ли им викаха на разни такива изобретения? Винаги е имало хора да вярват в какво ли не. И ще продължава да има. Каквото и да им говорите.
    https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

    Коментар


    • #47
      От: Водородна клетка

      Първоначално публикуван от 0887504600 Преглед на мнение
      Тааааа...., ако иска някой да пести и да се радва на "джаджата" съм склонен да се разделя с нея нo не безплатно (след като аз съм дал пари)
      Който иска да пести трябва да плати нещо предварително
      Аз съм мераклия.
      Ама преди да платя искам да направя тестове на кола(джип), или каквато и да е друга машина, може и по твое усмотрение, за ефективността на системата.
      По идея на Спарки-ако нещото работи-плащам по три. Ако не-публично разобличаване на "нещото".

      Виждам, че си препатил, а сме близо. Ако искаш да направим един общ експеримент, от толкова време се говори за това...
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • #48
        От: Водородна клетка

        Първоначално публикуван от genatanaceko Преглед на мнение
        Е сега какво да правя?
        Взимаш тия явно излишни пари и ги даваш насам. Гарантирам че ще се похарчат за по-истински неща.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • #49
          От: Водородна клетка

          Първоначално публикуван от krismarg Преглед на мнение
          От три патента един е излязъл, втория го чакат. Може би заради патентите не се намира информация.
          Лъжа, krismarg. Наименованието "водородна клетка" си има съвсем друго значение и не може д асе употреби в патент по темата.

          Коментар


          • #50
            От: Водородна клетка

            Айде стига с тия бълбукатори бе. Мине се не мине и Оп нова тема. Ма що не четете поне тука, в този форум написаното бе?
            Какво се случва в ДВГ при добавяне на HHO
            Водородна клетка на Паджеро
            Газ Браун в автомобила-що е то и има ли почва у нас
            Водород за киа-та.За и Против?
            Единствената печалба (при това бая над 40%) е за тоя дето продава тая простотия! "Всяка сутрин се събужда по един балък! Много е важно това да е твоят!" Те това казва един познат. Да се самоцитирам иначе от една от горните теми:
            То май си е за "Спама", ама хайде. Сега да кажа, че Крум не е прав. Простата сметка е следната. Бълбукатор 40-50%, магнит 50% и джаджата за динамото още 20%. В най-лошия случай 110%, а в най добрия 120%. Е нека има и някоя загуба, ама във възможно най-лошата ситуация моята джипка ще се движи с около 1л./100км.. Сега ще кажете, че сметката не е баш така. Па може, ама ако речете ще взема да го сметна (па математик съм си).
            На мотора ше зема да си сложа една перка на г..а та да свали разхода с литър два. Па ако зема да сложа и педали току виж съм свалил разхода до 2/100, ако да е Ямаха 600 куб.
            Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

            тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

            Коментар


            • #51
              От: Водородна клетка

              От моят скромен опит с колите и бусовете на работа, те са чисто нови. Турбото заминава, неможеш да насмогнеш да доливаш вода в казанчето, динамиката се губи драстично в определени ситуации. Излишни пари, според мен.
              Nissan Patrol Y60

              Коментар


              • #52
                От: Водородна клетка

                Първоначално публикуван от piron45 Преглед на мнение
                Водородната клетка се коментира от доста време по форуми и сайтове. Повечето които са се набутали с подобни монтажи се опитват да убедят останалите че има големи икономии с цел да не си признаят че са поредните балъци или шарани хванати на бастун, други пък може и умишлено да го правят за да набутат и други балъци.
                Истината обаче е доказана още преди много години, още от времето когато се говореше за двигател работещ с чешмяна вода. Та значи доказано е че количеството енергия необходима за разлагане /разкъсване на водната молекула/ на водата на водород и кислород е повече от енергията получена от изгарянето на сместа от двата газа. Изводите може да си ги направи всеки мислещ човек. Другото е че си монтирате едва ли не бомба в колата, защото смес от водород и кислород е силно избухлива и стига само една искра за да избухне. Риска си остава за сметка на използващите такива измишльотини.
                Дори разговорите на тази тема са безсмислени.
                Сравненията с водородна бомба са абсолютно тотална безсмислица. Тези клетки са 2342342 пъти по-безопадни от метанова или газова бутилка !!!

                Коментар


                • #53
                  От: Водородна клетка

                  Първоначално публикуван от gosho50 Преглед на мнение
                  Сравненията с водородна бомба са абсолютно тотална безсмислица. Тези клетки са 2342342 пъти по-безопадни от метанова или газова бутилка !!!
                  Айде още един дето не може да пише, не знае за какво пише, но не е улучил момента да повдигне тъпа тема.

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X