Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на водоструйка до 200лв?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Избор на водоструйка до 200лв?

    Та колеги дилемата е следната.Търси се водоструйка до около 200лв която да е с прилично налягане,достатъчно дълга гаранция и да е добра като окомплектовка.
    Днес ходих да гледам една от 100лв в баумакс обаче поради ниската и цена комплекта е гол като пушка(модела е К 2.14plus) маркуч 4м и един накрайник.
    Гледах и друг модел малко по-голям за 200лв.Имаше и четка и накрайник за препарат.Дали си заслужават тия 200лв не знам.
    Гаранцията им е 5 години и според хората в магазина са немски директно внесени от тях.
    Тук идва и въпроса към вас.
    Каква да бъде.Не им разбирам и не съм имал водоструйка.Ще се ползва за домашни потреби като миене на 2 коли,пране на килим и т.н.Ще ми се да си има в комплекта тия основните неща като тази от 200лв,но може да се правят компромиси с цел по-голяма мощност или трайност на продукта.
    Давайте идеи.
    Няма страшно в умирачката...
    Страшното е да си жив!...

  • #2
    От: Избор на водоструйка до 200лв?

    Преди около две години бях пред същата дилема.Занесох си задника в "Практикер" и бях с около 500 лв в джоба.
    Оглеждах доста модели и продавач-консултатнта ме попита какво искам.
    Аз бях решил горе долу да духна паричките.
    Човека ми каза че до 400 лв всичко е хоби и е направено да искара до края на гаранцията.
    Каза че ако искам да ми покаже колко много има върнати за рекламация.
    Посъветва ме да си взема Керхер от 100 лв.Ето я на две години вече кара и май ще покара още.
    Купи си или най-евтината, или нещо професионално, но там си около 1000 лв.
    Успех!

    Коментар


    • #3
      От: Избор на водоструйка до 200лв?

      Както е казал колегата - до 500лв ориентировъчно са хоби варянти. Торбинките им са пластмасови и е въпрос на време кога ще се прецакат. Зависи колко често ще я ползваш. Аз си взех втора ръка за 400лв, някакъв Керхер, но вече 3 години яде страшен бой и няма намерение да се предава. Особено лятото се ползва всеки ден - я да измия джипката, я някой мокет на любимата , а колелото на братчеда . Та прецени си колко ще я ползвап. АКо е нещо колкото да го имаш - вземи си най-ефтиното с най-фълга гаранция !

      Поздрави !

      Коментар


      • #4
        От: Избор на водоструйка до 200лв?

        Вдигаш е, ако е тежка (над 15 кг.) вземаш, ако е размахваш като перо - следващата........
        0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

        Коментар


        • #5
          От: Избор на водоструйка до 200лв?

          Първоначално публикуван от Петьо Джартов Преглед на мнение
          Преди около две години бях пред същата дилема.Занесох си задника в "Практикер" и бях с около 500 лв в джоба.
          Оглеждах доста модели и продавач-консултатнта ме попита какво искам.
          Аз бях решил горе долу да духна паричките.
          Човека ми каза че до 400 лв всичко е хоби и е направено да искара до края на гаранцията.
          Каза че ако искам да ми покаже колко много има върнати за рекламация.
          Посъветва ме да си взема Керхер от 100 лв.Ето я на две години вече кара и май ще покара още.
          Купи си или най-евтината, или нещо професионално, но там си около 1000 лв.
          Успех!
          Подкрепям!
          Взех си същата пак преди 2 години да мия мотора и чат-пат колата, орташка с братовчед ми, да не се набутваме, та за тея 50 лв. съм много доволен, не се ползва всеки ден, но ми върши прекрасна работа, но и сам да я бях взел пак си е добра инвестиция.
          Ford Maverick II 2.3 XLT
          Ford Mondeo MK5

          Коментар


          • #6
            От: Избор на водоструйка до 200лв?

            Колега преди 3 години си взех тази http://www.bosch-bg.com/products/gra...SCH-AQUATAK-10 без да разбирам без да разпитвам мил съм с нея доста пъти мотора и не само моя , колата и да подчертая докато имахме комбайна и него около 10-ина пъти казвам ти не съм вярвал , че ще издържи това чудо. Kомбайна около 1,5/2 часа го мия както си трябва навсякъде без спирка нищо и няма доста здрава излезна , но Джартов правилно ти е казал , че под 500лв. всичко е хоби така , че сам прецени .
            Успех !
            Нukога не се отkазвай от нещо nредu да uзnробваш всuчкu възможнu начuнu , за да го nостuгнеш !

            Коментар


            • #7
              От: Избор на водоструйка до 200лв?

              Така като гледам май или ще взема една от тия от 100лв+ допълнителен накрайник за шампоан или ще бъде оная от 200лв с комплекта накрайник и четка.То горе долу едно идва като цена едно и също.Други марки да има читави в тия пари с повече аксесоари?
              Няма страшно в умирачката...
              Страшното е да си жив!...

              Коментар


              • #8
                От: Избор на водоструйка до 200лв?

                На тва зеленото от предния пост хич не се и хвърляй! Там си е пълен хазарт .От 5 закупени от мен и мой приятели само 2 работеха както трябва и от тези 2 само едната устиска 1,5 г. От към дебит и налягане е 1000 пъти по-зле от най-ниския клас на Керхер а атрибутите към нея са само за красота .Язък за 150-те лв
                Uaz 469 2.4 D MB
                KTM 600 ROTAX
                Hyundai Terracan 2.9 CRDI- 2 бр.
                Иво 0 9 8 осем 9 4 4 2 седем 9

                Коментар


                • #9
                  От: Избор на водоструйка до 200лв?

                  Бош Акуатак 100 плюс.

                  -два накрайника, единият е ротодюза, метална помпа и най-вече работят добре и дълго. 229лв редовна цена, с помощта на приятел спокойно се вместваш в 200лв и имаш хубава водостуйка.

                  Бош 10, наистина не си струва парите. Помпата е пластмасова, не прави налягане, и доста проблеми с електрическата част.
                  Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

                  Коментар


                  • #10
                    От: Избор на водоструйка до 200лв?

                    Аз имах Акуатак 1200 за 500лв,изчете гаранцията и протече като лейка отвсякъде.През тези две години имаше два капитални ремона и един нова пистолет-по гаранция.Не се ползваше интензивно,зимата се зазимяваше като хората.По голям боклук от това не е влизало в къщи.

                    Няма сила да мие като хората.Сега ще реша кардинално проблема-нещо скъпо,но изпитано.
                    поздрави

                    Коментар


                    • #11
                      От: Избор на водоструйка до 200лв?

                      Преди 2г. купих този Бош ,защото бързо ми трябваше-нищо,гола водичка.Няма сила да среже картона на кашона.Върнах я в магазина и си взех в бързината Райдер за 90лв. и нямам проблем.Измил съм с нея поне10 пъти цистерната,а колко коли не съм ги броил(на всички приятели и колеги).Ако искаш здраво нещо Бай Владо го е казал точно.Но трудно се намира.
                      Сузуки Витара ДБ 2.0 H20A

                      Коментар


                      • #12
                        От: Избор на водоструйка до 200лв?

                        Тъй като, работя във фирма за "излязла от употреба техника", съм видял поне 500 бр. водоструйки BOSH, и нито една KERHER. Не че половината не ставаха за употреба, след лек ремонт, но поне да бяха върнали поне една KERHER за цвят.
                        MITSUBISHI MONTERO 3.0 V6
                        (А1+)
                        О877ООО98О

                        Коментар


                        • #13
                          От: Избор на водоструйка до 200лв?

                          Аз си взех керхер, от най-евтините. Досега не съм забелязал някаква промяна в работата в сравнение с времето като беше нова. Е, то не я ползвам кой знае колко често, но поне веднъж на месец(в топлия сезон) се ползва. А когато я ползвам-отива над половин час докато сваля всичката кал от джипката.
                          Комшиите като ме видят, че мия-и те докарват по някоя друга кола, ей-така, да я пръснем...

                          И при мен накрайниците са два-тип "метла", и с ротационно действие. Второто ползва повечко вода(нищо страшно де), но има сериозна сила да сваля засъхнала кал.

                          Разбира се говорим за супер любителска техника. Професионалните машини са в пъти по-добри по всички показатели.
                          Ама са едни доста по-други пари.
                          Има ли желание-има и начин!

                          Коментар


                          • #14
                            От: Избор на водоструйка до 200лв?

                            И мойте 5ст
                            преди 3 години си взех една водоструйка блек енд декер има си накрайник за шампоан има си и ротационния и нормалния (не че съм ползвал друго освен нормалния де)
                            използвам я, и за колата и за килими и си бачка и беше 140лв
                            На жената баща и пък има едно малко керхер-че пак със същите накрайници - и то не се предава
                            та така
                            I'm not Lost, I'm Discovering !

                            088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

                            Коментар


                            • #15
                              От: Избор на водоструйка до 200лв?

                              Първоначално публикуван от ТониМонтеро Преглед на мнение
                              Тъй като, работя във фирма за "излязла от употреба техника", съм видял поне 500 бр. водоструйки BOSH, и нито една KERHER. Не че половината не ставаха за употреба, след лек ремонт, но поне да бяха върнали поне една KERHER за цвят.
                              Преди доста години си купих Керхер 3,96 и я ползвах всеки уйкенд докато има кал навън. Имаше 1 год. гаранция. На 13-тия месец потече от нея грес и сдаде багажа. Държаха я 2-3 месеца на ремонт във Варна. Смениха и глава за около 130 лв. За този срок ми трябваше водоструйка и си купих втора употреба пак Керхер. И така ремонтираната не я ползвах, жена ми я ползвала 1-2 пъти и отново потече греста. Дадох я отново на ремонт, казаха ми, че я ползвам с мръсна вода /от водопровода я захранвам/ и отново 130-140 лв. А тази втората ръка я подарих на приятел, може още да работи и си купих пак употребявана 5-та или 6та серия. Тя работи 1-2 год. и също отиде на ремонт. За сега си работи, но не знам до кога.
                              Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                              "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X