Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лакърдии и простотии за морски гемии

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Лакърдии и простотии за морски гемии

    Намери малко за Сан Хуан островите и мисли как да ми го играеш крило след месец на една добра моторна,бирите от мен.
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

  • #2
    От: Desolation Sound - Британска Колумбия, Канада.

    Босеее , офертата за Сан Хуан за Венци ли е или ???
    Щото ако се напъна това може и да доплувам дотам .. Ако приемате и предложения от неквалифицирана морска работна ръка, но пък в камбуза съм сръчен и приемам и изпълнявам инструкции sans проблем. А ако ще се тръгва от там сигур и с "рейса" мож да се дотътрим.
    Последно редактирано от Slick; 18-03-13, 16:41.

    Коментар


    • #3
      От: Desolation Sound - Британска Колумбия, Канада.

      Първоначално публикуван от Slick Преглед на мнение
      Босеее , офертата за Сан Хуан за Венци ли е или ???
      Щото ако се напъна това може и да доплувам дотам .. Ако приемате и предложения от неквалифицирана морска работна ръка, но пък в камбуза съм сръчен и приемам и изпълнявам инструкции sans проблем.
      Едната е нагласена,другата се гласи / Selene 55 / от тук до Роуч Харбьр,брата или е в Панама или долу в Мексико и аз трябва да покривам 2 лодки ако станат.2 лодки са 2 капитана и 4 човека екипаж,с голям напьн аз мога да го играя за трима и пак сьм на кьсо двама,че един пич има / милионер ма свестен,идва да го уча кое и как,да намокри задника,че ми писна уроци да преподавам вьрзан в марината /.

      Офертата си важи - трьгване около Април 14 вечерта / че са ме заклещили у ВейГьз да ходя масажист на жената / и бьрза крачка 1200 морски мили до горе за среща на Селинчета.Плащам транспорта,храната и подарьци раздавам еле ако не поврьщаш.



      Модела на лодките,а долу дестинацийката.





      Имам един висящ който ако си разчисти милионерските задачи ми идва екипаж и той ма не го знам как мие чинии тоя,пьрвия ги мие добре.Днес атакувам втората лодка,ти го мисли,телефона ми го имаш,но и тоя на брата вьрши работа,майл или лични,мисли го,а аз като се сборя за втората сьвсем ше я увапцам.Капитан имам там,в Аляска заедно бяхме,екипаж си трябва обаче.

      За самото плаване ти трябва спален чувал и какви да е Канадски дрехи каквито ти имаш.Тия са с климатиците,води,хладилници,стабилизатори,5000 километра на зареждане.........мька някаква.Не показвай на жена ти снимките,че и тя ще помисли,че си вееш задника само,мойта само това си мисли по някаква причина.
      WebRep


      currentVote


      noRating
      noWeight
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • #4
        От: Desolation Sound - Британска Колумбия, Канада.

        Ех, мога добре да мия чинии, но не съм милионер и не мога да се класирам за екипаж на лодката ти.
        Продължавам да събирам стотиниките до първия милион...Мъка.
        There is no dark side of the moon really. As a matter of fact it's all dark.
        No wahalla.

        Коментар


        • #5
          От: Desolation Sound - Британска Колумбия, Канада.

          Първоначално публикуван от Tramp Преглед на мнение
          Ех, мога добре да мия чинии, но не съм милионер и не мога да се класирам за екипаж на лодката ти.
          Продължавам да събирам стотиниките до първия милион...Мъка.
          Той и пьрвия не е бил докато не се оженил за милионерка,баща и има една лодчица с ескалатор в нея.........4 дни инструкции му вьртя в марината и на финала идва с мен до горе да види кое и как,че са дни инструкции убивам седмици плавания.Втория милионер не го знам как ги е надиплил,купи си лодка като тия горе и иска да види какво може модела и кое как се прави по баира на горе.Пьрвия е карал и багери та чинии мие,втория не го знам как е.

          И ти не се бьзикай,че сьм ти намислил Таяна 55 от Панама до тук,за тия кьсичките няма смисьл да ти звьня,че са една седмица плаване,но Панамското е 23 дни на ход и там ще ни трябва някой като теб с повече опит в бозата - трябва да се прескача Гуатемала,Хондурас и Коста Рика или поне 2000 километра преход на 200 километра вьтре.На списька с глупостите си и ти,че и бинокьла дето не става го помня и ще ти взема какьвто ти трябва,ние само да се сьберем.

          Ше ме бият,ползвам форума бизнес да вьртя.Чакай нишан,днес ше му шушна на брокерчето и за Таянката.
          TOYOTA SEQUOIA ‘11
          W140 S420 '99

          Коментар


          • #6
            От: Desolation Sound - Британска Колумбия, Канада.

            Ама наистина, това на какво прилича, ползва си форума за да си набавя екипаж за бизнеса. Я му прибетере $ за реклама! Венци, оцапаха ти темата, раздавай шамари!

            Брато, не го взимай Slick, последния път като дойде, се появи на лодката с каза бира и няколко тави пържоли. Разваля дисциплината!
            https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

            Коментар


            • #7
              От: Desolation Sound - Британска Колумбия, Канада.

              Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
              Той и пьрвия не е бил докато не се оженил за милионерка,баща и има една лодчица с ескалатор в нея.........4 дни инструкции му вьртя в марината и на финала идва с мен до горе да види кое и как,че са дни инструкции убивам седмици плавания.Втория милионер не го знам как ги е надиплил,купи си лодка като тия горе и иска да види какво може модела и кое как се прави по баира на горе.Пьрвия е карал и багери та чинии мие,втория не го знам как е.

              И ти не се бьзикай,че сьм ти намислил Таяна 55 от Панама до тук,за тия кьсичките няма смисьл да ти звьня,че са една седмица плаване,но Панамското е 23 дни на ход и там ще ни трябва някой като теб с повече опит в бозата - трябва да се прескача Гуатемала,Хондурас и Коста Рика или поне 2000 километра преход на 200 километра вьтре.На списька с глупостите си и ти,че и бинокьла дето не става го помня и ще ти взема какьвто ти трябва,ние само да се сьберем.

              Ше ме бият,ползвам форума бизнес да вьртя.Чакай нишан,днес ше му шушна на брокерчето и за Таянката.
              М'даа, не се сетих да се оженя за милионерка- понеже съм старомоден го карам на едната чиста либофф.
              Пращай депеша, ако стане работата-тъкмо ще имам повод да си взема най-любимата гъбичка за миене на чинии и да покажа виртуозност на мивката при бордово клатене.
              There is no dark side of the moon really. As a matter of fact it's all dark.
              No wahalla.

              Коментар


              • #8
                От: Desolation Sound - Британска Колумбия, Канада.

                Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
                Ама наистина, това на какво прилича, ползва си форума за да си набавя екипаж за бизнеса. Я му прибетере $ за реклама! Венци, оцапаха ти темата, раздавай шамари!

                Брато, не го взимай Slick, последния път като дойде, се появи на лодката с каза бира и няколко тави пържоли. Разваля дисциплината!
                Да ме цепи Венцо,той ме обича и ми прощава залитанията.

                А за дисциплина няма да говорим,то такава няма,аз и без това ще карам с фанелка и надпис на нея

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:$T2eC16d,!)QE9s3HF4dqBRRd(MTr)w~~60_3.JPG
Прегледи:1
Размер:107.3 КБ
ID:5462313

                Купил сьм ти една и на теб,да не се излагаш.Тави с пьржоли приемам от 'секьде,и без това на пьрвия милионер готвача щял да ни приготви нещо за из пьт............
                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                W140 S420 '99

                Коментар


                • #9
                  От: Desolation Sound - Британска Колумбия, Канада.

                  Първоначално публикуван от Tramp Преглед на мнение
                  М'даа, не се сетих да се оженя за милионерка- понеже съм старомоден го карам на едната чиста либофф.
                  Пращай депеша, ако стане работата-тъкмо ще имам повод да си взема най-любимата гъбичка за миене на чинии и да покажа виртуозност на мивката при бордово клатене.
                  Любовта е сляпа,и аз сьм така.Ти мани майтапа ми през Атлантика САМО АЗ миех чиниите,че като не мога да готвя.........там само с един милионер бяхме ма поне готвеше да го е
                  TOYOTA SEQUOIA ‘11
                  W140 S420 '99

                  Коментар


                  • #10
                    От: Desolation Sound - Британска Колумбия, Канада.

                    Тия теми са интересни за тесен кръг хора

                    Пфиу.. да съм спокоен , че изпускам Сан Хуанското... на 14ти съм на изпит за RYA Day skipper.

                    По натам ще дебна за нещо "ветровито" та да гоня километраж за Coastal-а.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Desolation Sound - Британска Колумбия, Канада.

                      За RYA Coastal Skipper, колко мили искат? Още ли са 300 nm+8 часа плаване през ноща?
                      И к'во ща правим толкова квалифициран Малко ли ти бяха 40БТ?
                      GMDSS GOC или ROC, кога ще караш?
                      There is no dark side of the moon really. As a matter of fact it's all dark.
                      No wahalla.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Desolation Sound - Британска Колумбия, Канада.

                        Венци, аз имах мили като за 2 околосветски преди въобще да взема тукашната бумашка. Събирай километраж!
                        Да звънкам ли за Панама до Калифорния, ако стане? Трампа ще ти е юнга! Хахаха
                        https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                        Коментар


                        • #13
                          От: Desolation Sound - Британска Колумбия, Канада.

                          Ми на Братлетата им напредва ЕГН-то и някой трябва да ги отменя

                          За Костала трябват 800 мили и поне 12 ч нощно.
                          РОК-а и него скоро.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Desolation Sound - Британска Колумбия, Канада.

                            Ей, пишете си спокойно за морските "океанските" работи,аз съм от Балкана но ме кефите максимално!

                            Коментар


                            • #15
                              От: Desolation Sound - Британска Колумбия, Канада.

                              Първоначално публикуван от Венци- малкия Преглед на мнение
                              Ми на Братлетата им напредва ЕГН-то и някой трябва да ги отменя

                              За Костала трябват 800 мили и поне 12 ч нощно.
                              РОК-а и него скоро.

                              Това го направихме последната седмица,следващата още едно такова има и после събираме като за 3 лиценза.За идея само -последната година имаме над 21 000 морски мили или колко околосветско по Екватора,не броим нищо по-късо от Варна- Бургас умножено по 10.
                              800 мили ти ги набиване с 5 сандвича,ти само ми ела,с тия квалификации и капитан можеш да ми го играеш,аз имам по-малък лиценз както знаеш.

                              И нЕма а обиждаш на дърт,аз съм запазен бе,младок един вид.
                              TOYOTA SEQUOIA ‘11
                              W140 S420 '99

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X