Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лакърдии и простотии за морски гемии

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Лакърдии и простотии за морски гемии

    Ти пък, чак от там тениски...
    Тука ги печатат с каквото искаш.

    Коментар


    • #32
      От: Лакърдии и простотии за морски гемии

      Guaranteed Authentic Puma Merchandise..........


      Пьрвата 12 лева,втората и всяка следваща на 7 кинта,последно едни раздьрпани ги по 50 в МОЛА.

      Офертата важи,мислете го и това,аз излизам.


      В Акапулко как щяха да ни кьдрят ако беше спряла Костенурката в ония квартал с дебелите курви............МАААААНИ.
      Последно редактирано от BENZBOSS; 18-03-13, 22:35.
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • #33
        От: Лакърдии и простотии за морски гемии

        Първоначално публикуван от Tramp Преглед на мнение
        Сакън! Баш пък за Port state control в САЩ не си слагай такава тениска. Ще вземат да правят тестове за алкохол и наркотици на целия екипаж, ще извикат DEA да рови из кораба...Нали ги знаеш, че нямат чувство за хумор. Кой ги знае и какъв шибан меморандум ще ти изтресат, че после във всяко следващо пристанище да ти се качват на главата.
        После иди им обяснявай на твоите хора в офиса, защо са забавили парахода на пристанището.
        С такава тениска си добре дошъл на моята лодка

        Трампе, ич не им се стягай на ония. Да проверяват, като не си пил или смъркал, да си ровят. Само дето ти губят времето. И не са само американците така. Скорошна случка-

        Жената ме кара до границата с Мексико. Минавам пеша в Tijuana, никoй никакви печати не бие, качвам се на самолета и запрашвам за Мексико Сити. От там, на друг самолет и кацам в Зихуантанехо. Билетите платени от собственика. С таксито до лодката в Екстапа, палим и тръгваме. Спираме в Марина Чахуе, ама оправяме митница в Хуатулко. Подминавам Гватемала, Хондурас, Салвадор и Никарагуа и се паркирам в Марина Папагайо в Коста Рика. Там си викаме agent и той след като ни прибира документире, ги подпечатва на близкото летище, защото марината няма офис на имиграционните. Вечерта поркане, бутилки, песни и танци на народите... другия ден собственика наема кола и ме кара до друго летище в Коста Рика. Имам билет до Лос Angeles закупен от брат ми, ама с прекачване в Салвадор. До тук нищо нередно, нали?

        Та, седя си аз мирно и кротко на терминала, минал съм там всякакви проверки и си чакам бръмчилката да долети. Тъкмо се чудех дали ще има истински кокощки в самолета /като ония в изчезналия Кихот/ и някакъв джентълмен ме тупа по рамото.
        -Николай, да да ти видя паспорта!
        Много мразя непознати да ми знаят името в Латинска Америка!
        -Чакай бе, ти кой си?
        -Сега по средата на терминала ли да ти обяснявам кой съм , я ела с мене!
        И нали съм примерно момче, отивам. Взимам ми ония паспорта и започва едно зверене. Ама то паспорт ли е да го опишеш, половината шарен цвят бил печати там.
        -Я ми разкажи как дойде до тук, какво прави в Коста Рика и къде отиваш сега.
        Обяснявам цялата дълга изтория, ония слуша, клати глава и си води бележки. Накрая само се подсмихва и вика-
        -Добре, летял си от Мексико, ама нямаш бит печат за влязъл в страната /не бият като влизаш пеша/. Билета не знаеш колко пари е, летял си до едно място, взел си лодка от друго. Лодката не е твоя. Спрял си на едно място, оправил си митница на друго. Влязъл си в Коста рика с лодка, имаш печат от летише, до което никога не си лятял. Сега казваш, че отиваш в САЩ а самолета ти отива в Салвадор. И този билет не си го купувал ти. Какво имаш в раницата?
        -Сателитен телефон и Spot Сателитен тракер да ме знаят къде съм.
        -Аха, чакай малко...
        И излезе. Върна се с един още по важен.
        -Какво яде снощи?
        -Ми не помня. много бутилки преди това.
        -Колко беше сметката?
        -Не знам, не съм я плащал аз.
        -Как дойде до летището?
        -Ми с кола.
        -Ти ли кара?
        -Не.
        -Твоя ли е колата?
        -Под наем.
        -Ти ли я нае?
        -Не.
        Разправийката поне час. Накрая, като видях, че ще изтърва ония с кокошките, им викам
        -Ей, слушайте, лягам под какъвто скенер искате, да ме видите, че наистина съм ял храна a не бяло подвързано в презервативи. И вашите колеги в САЩ ги имат същите терзания, и за това ме ръчкаха сума и време.
        И като им показах какво ми дадоха тукашните след ръчкането, чак тогава ме пуснаха.
        Заядливи бе! А аз ангелче!
        https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

        Коментар


        • #34
          От: Лакърдии и простотии за морски гемии

          Трай бе,беш ли го кой чете,утре в 7 сутринта ти ще се разправяш на границата,аз не говоря Английски
          TOYOTA SEQUOIA ‘11
          W140 S420 '99

          Коментар


          • #35
            От: Лакърдии и простотии за морски гемии

            Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
            Трай бе,беш ли го кой чете,утре в 7 сутринта ти ще се разправяш на границата,аз не говоря Английски
            На екипажния списък ти си капитана... Оправяй се!
            https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

            Коментар


            • #36
              От: Лакърдии и простотии за морски гемии

              Вие сте ясни- вас даже и кучетата за откриване на наркотици ви гледат с досада. Само метал детектора пищи на умряло, ако ще и Benzboss-а да минава през него само по лилави прашки.
              При Морския е по-различно- той е на друго пристанище, не е на марина. И кораба му е друг, и парите за този кораб са други. Не могат да се сравняват нещата, та и шегите се приемат по различен начин.

              Yeee, с този пост станах "Старши участник"! Глей само, колко години ми трябваха да напиша 1000 глупости.
              Айде , като се видим ще почерпя
              There is no dark side of the moon really. As a matter of fact it's all dark.
              No wahalla.

              Коментар


              • #37
                От: Лакърдии и простотии за морски гемии

                Като каза Куче та се сетих - качват едно от тия на една нова лодка,питам ги аз ако се изсере кучето какво правим.
                - Това не е куче,това е офицер.
                - Ми ОК,ако се изсере офицера кой го чисти,че на мен ми се плаща да е като нова и срано от офицер не ми влиза в плановете.......

                Мьлчание............ма си прав де,мен и да ме арестуват или спрьт за часове ми е все тая,то почти винаги така става и не е проблем.


                Офицер било
                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                W140 S420 '99

                Коментар


                • #38
                  От: Лакърдии и простотии за морски гемии

                  ЕЕЕххх мааму и прасееее ! Сметнах даже и пътя ... и на финала жената ми вика бе я си виж календара ... и дотам беше ! ПФУ!

                  Коментар


                  • #39
                    От: Лакърдии и простотии за морски гемии

                    Първоначално публикуван от Венци- малкия Преглед на мнение
                    Трудно (с пари) и Лесно(с много пари )

                    Колко ти е мерака ?
                    Мерак има в излишък, ама дали е достатъчно ?

                    Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                    Брат ти трябва а е някой...........
                    Брат изобщо нямам , имам сестра , ама пък тя не е "някой", пък и "бракувана"
                    Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                    За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                    A1+

                    Коментар


                    • #40
                      От: Лакърдии и простотии за морски гемии

                      Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
                      Мерак има в излишък, ама дали е достатъчно ?

                      ....
                      От мерака зависи колко пари ще пръснеш

                      От Русе малко тегаво да ходиш до гръцко да се возиш. По черноморието нямам представа как е.
                      Инак, около 230 - 250 Евро може да се запишеш за един бърз 2-дневен курс в Кавала.
                      Ще те научат на основните работи, ще подържиш "геврека" и ако ти хареса, се прибираш
                      да бачкаш и да събираш повече пари.

                      Коментар


                      • #41
                        От: Лакърдии и простотии за морски гемии

                        И аз размахвах на времето едни ренгенови снимки като имах пирон в левия глезен . Голям купон беше особено на Шереметиево . Сега като си спомня как се бъзиках с една рускиня митничарка чак тръпки ме побиват ама тогава още не ползваха самолетите за бутане на високи сгради .
                        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                        Коментар


                        • #42
                          От: Лакърдии и простотии за морски гемии

                          Първоначално публикуван от Slick Преглед на мнение
                          ЕЕЕххх мааму и прасееее ! Сметнах даже и пътя ... и на финала жената ми вика бе я си виж календара ... и дотам беше ! ПФУ!
                          Кое му смята на пьтя?Виктория до Такома и от там САН и те взимам топьл от летището с лимузината.Намести календара и се обади ако решиш,че много бьрзо ще заемат капията.





                          Иване спокойно мога да седна и да напиша какви документи ти трябват и как се взимат,но тукашното училище бьлва капитанчета по един на ден,а работещите сме около 10 човека да речем в тоя бизнес като ние май най-много бачкаме.Документи обаче лодка не карат,аз ги карах 3 години с БГ шофьорска книжка,че друго нямах.Венци е прав - тия години става или с пари и мерак или с много пари,беше времето когато ОСОто плащаше да си правим гьдел и да наберем години опит на какво ли не,как ли не,кьде ли не.Сега вече е лесно,ако не е подводница го караме бьрзо,ако е малко строшено го поправяме евтино,а ако е много завьртяно и пари се правят,че никой не го иска и не им се мре лесно.После ти трябва малко език,малко врьзки,малко да си на правилното място,малко време за старт и след петилетка или повече си се наместил в някоя ниша.
                          Става и като екипаж по големите бели яхти за никакви пари,но и там е до кьсмет и натискане,няма да я караш никога обаче и падне ли ти се крив шеф е мька някаква.

                          Иначе ти трябва зелена карта или УСАаааааа паспорт, капитанско,сертификат за наркотици,проверка за криминални прояви,физическо и си готов.Само дето не е като да караш такси и да ти махат клиентите от тротоара,трябва и тях да успиш или по-точно брокерите на лодки да застанат зад теб,че го можеш и знаеш и няма да метнеш на камьните мечтата на някой.Е те това отнема време,нерви,мьки,пари,студуване,рискове,месеци далеч от дома,опасни пьтувания и каквото се сетиш там.

                          Представи си го - кацаш в Панама,чакам те на летището и отиваме заедно до лодката,отваряме и вьтре балите с тревица.МЕН МЕ НЯМА,ще чуеш едно Изчезваме и толкоз,пари и резервен паспорт в някое каше и кой от кьде е.После ако оцелеем може да ми се сьрдиш,че сме нямали кьсмет ма това ако оцелеем.
                          Може да си представиш и Бурно бягство както му викаме - имаш 10 часа да разкараш лодката с мрьсна газ или урагана идва,оплете ли се нещо те пишат бЕгал.Може и скапана лодка зимно пресичане на някой океан е така да докажеш,че го можеш за без пари да речем или крадене на крадена лодка обратно от Мексиканците - барнат ли те няма да оцелееш.
                          Всичко може и така се почва,парашутисти няма,океана и ситуациите си ги отсяват,ако имаш брат който да покрива по някой пьт е по-лесно ма пак са едно десетина години копане.
                          TOYOTA SEQUOIA ‘11
                          W140 S420 '99

                          Коментар


                          • #43
                            От: Лакърдии и простотии за морски гемии

                            Първоначално публикуван от Венци- малкия Преглед на мнение
                            От мерака зависи колко пари ще пръснеш

                            От Русе малко тегаво да ходиш до гръцко да се возиш. По черноморието нямам представа как е.
                            Инак, около 230 - 250 Евро може да се запишеш за един бърз 2-дневен курс в Кавала.
                            Ще те научат на основните работи, ще подържиш "геврека" и ако ти хареса, се прибираш
                            да бачкаш и да събираш повече пари.
                            За 2 дни научавам всеки, който може да ползва вилица и нож едноврвменно, да кара 12-15 метра ветроходна лодка сам. С всичките му там маневри, човек зад борда, рифоване... Лошото е, че после от офиса на училището ти викат "Спри се бе, ние пари сме им взимали, как така за няколко часа и въртят повороти сами! После искат да спорят, че много сме им взели, елементарно било..."
                            Ей, ако се прибера лятото и изнамерим лодка / до 25 метра и 2 мачти за да не става нанагорно/ обещавам безплатен курс на всеки навит. Имам си тапийките за инструктор, работил съм го с години. Само не ме карайте със секстант да се кьоравя, има си GPS за тая работа.
                            Венци, търси корито с чаршафи.
                            https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                            Коментар


                            • #44
                              От: Лакърдии и простотии за морски гемии

                              Записвам се,ако съм заухав като Канадците не 2 часа ми 2 месеца няма да ти стигнат.
                              TOYOTA SEQUOIA ‘11
                              W140 S420 '99

                              Коментар


                              • #45
                                От: Лакърдии и простотии за морски гемии

                                Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                                Записвам се,ако съм заухав като Канадците не 2 часа ми 2 месеца няма да ти стигнат.
                                Да се самоцитирам ли ... Едновременно нож и вилица... Ти кога си ги видял ония да ползват и двата шанцови инструмента едновременно? Плюс това, все пак говорим за българи. Ако са толкова смотани, те няма да стигнат и до лодката. Все ще паднат в някоя дупка, знаеш ли колко капаци на шахти липсват по тротоарите...
                                https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X