Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лакърдии и простотии за морски гемии

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Desolation Sound - Британска Колумбия, Канада.

    Е тука малко по трудно ги трупаме милите, ама ще стане.
    Идвате ми е лесното, самолета и след 24 часа съм при вас.
    Ма пусто мраза да съм в тежест и като ми се каже "ходи вържи джиба" и да се гледаме тъпо.

    Коментар


    • #17
      От: Desolation Sound - Британска Колумбия, Канада.

      Ми моторни тогава,тия не ги и гасим,на ден покрива около 180 мили,ти през това време си замесил 6 хляба и си опекъл тава с пържоли.

      Бе оферта си е,що нямаше мене така да ми я вкара едно време........
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • #18
        От: Desolation Sound - Британска Колумбия, Канада.

        Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
        Да звънкам ли за Панама до Калифорния, ако стане? Трампа ще ти е юнга! Хахаха
        Неее, няма да съм просто юнга! Аз ще събирам стаж на борда и проплавани мили за квалификационна степен: "Heavy weather dish washing"

        Венци, ако караш курс за GMDSS ROC в Бг, ми се обади да ти пратя учебника- доста трудно се намира.
        There is no dark side of the moon really. As a matter of fact it's all dark.
        No wahalla.

        Коментар


        • #19
          От: Desolation Sound - Британска Колумбия, Канада.

          Първоначално публикуван от Tramp Преглед на мнение
          Неее, няма да съм просто юнга! Аз ще събирам стаж на борда и проплавани мили за квалификационна степен: "Heavy weather dish washing"
          Тенджери и тигани само,като няма туфлек на борда сме на хартиени чинии които излитат през борда и пласмасови вилици които ги сьбираме в боклука.
          Нищо сложно де еле от Панама до тука,то ще е жега и няма да си намокриш и рькавите даже.

          Стискай палци,че отивам да успивам брокерчето,на другия вече звьннах,тьрся секретарка.
          TOYOTA SEQUOIA ‘11
          W140 S420 '99

          Коментар


          • #20
            От: Desolation Sound - Британска Колумбия, Канада.

            Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
            ..
            Бе оферта си е,що нямаше мене така да ми я вкара едно време........
            Че си е оферта, е. И без това сън не ме лови, но има разни проблеми.Но и по тях бачкам

            Коментар


            • #21
              От: Desolation Sound - Британска Колумбия, Канада.

              Още малко реклама и ... мене ще навиете!

              Гадното е, че ... от нищо не отбирам и чинии не мога да мия ....

              P.S.
              А и лиценза ми е само до 40 БРТ.
              Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

              Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

              Коментар


              • #22
                От: Desolation Sound - Британска Колумбия, Канада.

                Я моля ви се някои зелен да премести плявата в нова тема "Лакърдии и простотии за морски гемии"

                Капитан Венци, няма да се плашиш. Тия корита вече се карат само с копчета. Еле моторните. Пък и ти нали си Капитан!
                Не се бъзикам, имаме един тука, с нас е пресичал от Хавай до Калифорния 5-6 пъти. Миналото лято чак до Сидней ходихме. Разни разнообразни до Seattle, Сан Франциксо, Пуерто Валларта, La Paz, Кабо Сан Лукас... въобще не му ги и помня. Като му събереш километража и избиват пружинки. Че и лиценз взе след всичкото това мокрене. Е, не може да паркира 15 метра лодка на 100 метра циментов док. За майтап го оставих да я паркира в Самоа, док като слънце... "Чшшш, сега да портошим гемийката ли искаш, да се чудим от тая Самоа как да се прибираме, я ела си хвани геврека..." И даже не се и пробва. Та не ни гледай, че се мокрим, ние сме аматьори липовaнци. Идеално ще паснеш на колектива. Еле брато, ако е закупил повечко фанелки...
                https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                Коментар


                • #23
                  От: Лакърдии и простотии за морски гемии

                  Как един, проЗ чиляк може да почне да се занимава с тавизи работи ?
                  Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                  За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                  A1+

                  Коментар


                  • #24
                    От: Лакърдии и простотии за морски гемии

                    Трудно (с пари) и Лесно(с много пари )

                    Колко ти е мерака ?

                    Коментар


                    • #25
                      От: Лакърдии и простотии за морски гемии

                      Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
                      Как един, проЗ чиляк може да почне да се занимава с тавизи работи ?

                      Брат ти трябва а е някой...........

                      Е брата примерно,почнал да кара лодчици на 9 годинки,карал какво ли не по онова време когато а го строшиш,а си го поправиш сам.И след има няма 19 години почваш с чистене и скапани ремонти,малко опасни неща като строшени лодки на кофти време и ако оцелееш след 5-6 годинки и има шанс да се наместиш на пачи яйца.

                      Ма брат ти трябва да е някой па ако си почнал и заедно с него сьвсем лесно става.

                      Мани майтапа,на кофти лодки плащаме малко,на малки лодки нищо не плащаме,че си ги караме с брата,а на тия 'убавите бели лодчици разни милионери се натискат за да видят кое как се прави от пьрва рька и да не ни тормози с инструкции с дни и после пак не разбрал.Има бизнес човека,бие си камшика за 2 седмици и отива с брата до Панама за една такава,ако много го напьнат си говори по сателитния телефон ма не му е много зор,той и без това ги е надиплил и се е пенсионирал та и с тая сделка или без е почти все едно.Е с тия няма как да се пребориш,той и пари дава за да дойде,че и списьк дава на готвача си какво да ни приготви за по пьтя.Тьпкани чушки у друсан боб,а да го видя после.

                      Или брат ти трябва да е някой,е така от нищото не можеш да се храниш даже с тая работа.
                      TOYOTA SEQUOIA ‘11
                      W140 S420 '99

                      Коментар


                      • #26
                        От: Лакърдии и простотии за морски гемии

                        Ей тая фанелка с надписа е уникална - ще взема да си направя една такава и при следвашия USCG PSC ще си я туря да им гледам сеира После може и да ме гледате по новините...

                        Коментар


                        • #27
                          От: Лакърдии и простотии за морски гемии

                          Първоначално публикуван от Morskia Преглед на мнение
                          Ей тая фанелка с надписа е уникална - ще взема да си направя една такава и при следвашия USCG PSC ще си я туря да им гледам сеира После може и да ме гледате по новините...
                          Ако за новините ела при Нас, ща оправим за пред камерите.
                          Техниката в ръцете на дивака е парче желязо.
                          Dacia Duster 4WD

                          Коментар


                          • #28
                            От: Лакърдии и простотии за морски гемии

                            Първоначално публикуван от Morskia Преглед на мнение
                            Ей тая фанелка с надписа е уникална - ще взема да си направя една такава и при следвашия USCG PSC ще си я туря да им гледам сеира После може и да ме гледате по новините...
                            Сакън! Баш пък за Port state control в САЩ не си слагай такава тениска. Ще вземат да правят тестове за алкохол и наркотици на целия екипаж, ще извикат DEA да рови из кораба...Нали ги знаеш, че нямат чувство за хумор. Кой ги знае и какъв шибан меморандум ще ти изтресат, че после във всяко следващо пристанище да ти се качват на главата.
                            После иди им обяснявай на твоите хора в офиса, защо са забавили парахода на пристанището.
                            С такава тениска си добре дошъл на моята лодка
                            There is no dark side of the moon really. As a matter of fact it's all dark.
                            No wahalla.

                            Коментар


                            • #29
                              От: Лакърдии и простотии за морски гемии

                              Първоначално публикуван от Morskia Преглед на мнение
                              Ей тая фанелка с надписа е уникална - ще взема да си направя една такава и при следвашия USCG PSC ще си я туря да им гледам сеира После може и да ме гледате по новините...
                              Ела да видиш по марините какви екзембляри има. И не само фанелки. Я си представи 60 годишен мулти милионер издокаран с нещо такова, да си напазарува в Акапулко 6 колички адене, да събори целия рафт с Jack Daniels в количката /за зор заман, Атлантика бил голям, нищо не се знаело...Това, че до Атлантика имаме още поне 5-6 държави, хич не го смята/ да паркира количките на тротоара и да започне да се пазари с таксито да го закара до марината. Таксито иска $15, нашия дава $12. Ни един от двамата не смята, че таксито е костенурка от старите, а ние сме трима, и супурнайсе колички обоз си мъкнем. Накрая дойде и полиция... Цирк! Шантавото е, че повечето не дават да се допреш до фотоапарат в такива моменти, иначе щеше да е интересно...
                              https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                              Коментар


                              • #30
                                От: Лакърдии и простотии за морски гемии

                                Първоначално публикуван от Morskia Преглед на мнение
                                Ей тая фанелка с надписа е уникална - ще взема да си направя една такава и при следвашия USCG PSC ще си я туря да им гледам сеира После може и да ме гледате по новините...
                                http://www.ebay.com/itm/Puma-My-Drin...item51a9ea5384

                                Серем и 99,втората идва на 4 кинта,пращат до Буркина Фасо ма до България май не.Пробвай се,питай го и ако каже тц и е голям мерака ми драсни 3 реда на лични да те свьржа с една.
                                Размер няма като гледам,аз сьм среден и ше се вгнездя,но на теб може да ти е гол пьпа като за танци,не гарантирам,знам ли ги Китайците какво са скроили.
                                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                                W140 S420 '99

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X