Обява

Свий
Няма добавени обяви.

PRESTIGIO ПЪРВИ ОФФРОУД ФЕСТИВАЛ - ДОБРОВОЛЦИ

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: ПЪРВИ ОФФРОУД ФЕСТИВАЛ PRESTIGIO - ДОБРОВОЛЦИ

    Почвам по-конкретно. Ще ми трябват хора за стюарди по управление на мероприятието. Понеже мислим да направим двойно заграждение на тежкият траял с цел публиката да не се разхожда в трасето драстично нараства нужда от такива в обезопасителната зона. Ако можем и има достатъчно хора готови да помагат бихме обезопасили и дамското/ любителско трасе. Пропускателен режим и паркинг- те и информатори и насочващи пристигащите къде и какво. Помощ при провеждане на състезанието на паркетниците и където каквото възникне. Една група саможертвени ентусиасти които като мен и останалите основни заговорници е готова да изкара 2-3-4 денонощия на терена с цел опазване и директен денонощен контрол и опазване от зли помисли на имуществото пръснато по терена. /тук КЛУБЪТ би трябвало да се мобилизира тъй като има тренинг от дълги денонощни купони/ Да уточня че ни е обещана и охрана от общинска полиция но и ние да си помогнем.
    Като инструмент и екипировка: За стюарди по трасето който има мегафони и радиостанции. За допуск и контрол-радиостанции. Не е зле да има и уреди за светлинка-челници, фенери. Кирки,лопати, резачки не са ви необходими освен на тези които ще участват в разчистването на трасето което е доста обрасло с храсталаци но то ще бъде доста време преди състезанието и допълнително оповестено в тема/ите тук. Това се сещам за момента, ако има още нещо ще пиша отново.
    Относно времето-който има възможност и осигурено спане /за тези от провинцията/ по квартири,хотели, кемпери или в палатковият лагер да дойдат още в четвъртък 23.05. и да се обаждат на организаторите,а те ще са там от много преди това.
    Последно редактирано от nickbochev; 21-03-13, 21:44. Причина: корекция на ден
    Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
    Селска фурна аспух нема. Пак същият.
    В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

    Коментар


    • #17
      От: ПЪРВИ ОФФРОУД ФЕСТИВАЛ PRESTIGIO - ДОБРОВОЛЦИ

      Първоначално публикуван от DJIGATA86 Преглед на мнение
      Пичове, с удоволствие бих помогнал с каквото мога но мисля, че да дойда на терен ще ми е почти невъзможно поради семейното положение и работата не ми остава никакво време. Ако нещо мога да свърша от разстояние (Пловдив) ще се радвам. Мисля, че мога да намеря гуми за препятствия или нещо друго...
      Валентин Джиговски тел:0878 770 137Позвъни
      Гуми за ендуро кроса има.
      Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
      Селска фурна аспух нема. Пак същият.
      В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

      Коментар


      • #18
        От: ПЪРВИ ОФФРОУД ФЕСТИВАЛ PRESTIGIO - ДОБРОВОЛЦИ

        Като стюард със сигурност няма да мога да се включа.По-скоро с хамалогия.Свободното ми време (през почивните дни) е плаващо и не мога да се ангажирам с конкретни дати,но ако пишете в темата три-четири дни предварително(например-следващата Неделя ще кастрим храсти,сборен пункт еди къде си в еди колко си часа) винаги когато мога ще идвам да помагам.
        Това на снимката естествено не съм аз.Обикновено тия изпълнения ги правя без да искам!


        "... ние ще направим това не защото е лесно , а защото е трудно! "
        Джон Кенеди

        Коментар


        • #19
          От: ПЪРВИ ОФФРОУД ФЕСТИВАЛ PRESTIGIO - ДОБРОВОЛЦИ

          Първоначално публикуван от peichev68 Преглед на мнение
          Ако мога да се впиша от далеко(плакати, реклама и т.н и т.н)-АЗ! Казвам от далеко, защото все още не знам дали ще имам възможност да присъствам.
          0879010360, Преслав се казвам, отговарям почти по всяко време.
          И аз като адаша (Преслав се казвам ), ако мога с нещо да помагам от Силистра.. И тук си имаме оффроудъри и съм сигурен, че като разберат ще се запишат за участие! Телефона ми е 0896700124! Успех ще присъствам на 99% !
          Non scholae sed vitae discimus.

          Коментар


          • #20
            От: ПЪРВИ ОФФРОУД ФЕСТИВАЛ PRESTIGIO - ДОБРОВОЛЦИ

            Първоначално публикуван от ЕМО Преглед на мнение
            Като стюард със сигурност няма да мога да се включа.По-скоро с хамалогия.Свободното ми време (през почивните дни) е плаващо и не мога да се ангажирам с конкретни дати,но ако пишете в темата три-четири дни предварително(например-следващата Неделя ще кастрим храсти,сборен пункт еди къде си в еди колко си часа) винаги когато мога ще идвам да помагам.
            Аз съм по същия начин като колегата! Казвайте за почивните дни ако можем да помогнем с нещо.
            Стоян Стоянов - 0887 25 94 09
            Стоян Стоянов NESSEBARMOTO
            0887259409

            Коментар


            • #21
              От: ПЪРВИ ОФФРОУД ФЕСТИВАЛ PRESTIGIO - ДОБРОВОЛЦИ

              Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
              ... Една група саможертвени ентусиасти които като мен и останалите основни заговорници е готова да изкара 2-3-4 денонощия на терена с цел опазване и директен денонощен контрол и опазване от зли помисли на имуществото пръснато по терена....
              Денем не знам още каква ще ми е програмата .... Ама две или три нощи ме бройте и мен! Зе'ам Спаска с дизел до горе, пищак и двата дакела

              Коментар


              • #22
                От: ПЪРВИ ОФФРОУД ФЕСТИВАЛ PRESTIGIO - ДОБРОВОЛЦИ

                Чудя се Jango защо още се скатава и не се е записал.
                . LRE Bulgaria.
                RRC SE V8 91г.

                Коментар


                • #23
                  От: ПЪРВИ ОФФРОУД ФЕСТИВАЛ PRESTIGIO - ДОБРОВОЛЦИ

                  И аз за почивните дни Николай 0898731471 0886659024 0876624299
                  Последно редактирано от derhunter; 16-03-13, 18:42.

                  Коментар


                  • #24
                    От: ПЪРВИ ОФФРОУД ФЕСТИВАЛ PRESTIGIO - ДОБРОВОЛЦИ

                    Пак да кажа, голяма офанзива ще има по разчистването на храстите с които на места е обрасъл терена. Тогава ще има нужда от много помагачи и ще го обявя в тази тема предварително. На хората оставили координати за връзка ще се и обаждам по тел. Разчистването го оставяме за по-късно защото ако го направим сега до тогава ще обрасне отново.
                    Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                    Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                    В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                    Коментар


                    • #25
                      От: ПЪРВИ ОФФРОУД ФЕСТИВАЛ PRESTIGIO - ДОБРОВОЛЦИ

                      Хайде и аз да се пиша с добра воля - Манол Денев, нyлa оceм дeвeт ceдем 768 538- събота и неделя съм свободен, но не пречи и някой делник да дойда, ако се налага.
                      JEEP CHEROKEE '86 XJ 4.0

                      Манол Денев

                      Коментар


                      • #26
                        От: ПЪРВИ ОФФРОУД ФЕСТИВАЛ PRESTIGIO - ДОБРОВОЛЦИ

                        Ехоооооо има още трима ама сега приключи първиа ден от траяла в с. николово та за къде се стяга фестивала за кога доброволци има

                        Коментар


                        • #27
                          От: ПЪРВИ ОФФРОУД ФЕСТИВАЛ PRESTIGIO - ДОБРОВОЛЦИ

                          Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
                          Пак да кажа, голяма офанзива ще има по разчистването на храстите с които на места е обрасъл терена. Тогава ще има нужда от много помагачи и ще го обявя в тази тема предварително. На хората оставили координати за връзка ще се и обаждам по тел. Разчистването го оставяме за по-късно защото ако го направим сега до тогава ще обрасне отново.
                          Пишете предварително да можем да нагодим работата, може да успеем пък да дойдем до София. Ще се радваме да помогнем на терен.

                          Коментар


                          • #28
                            От: ПЪРВИ ОФФРОУД ФЕСТИВАЛ PRESTIGIO - ДОБРОВОЛЦИ

                            Хайде и аз, КЛУБА се сбра о8 78 две 8 3393
                            VARADERO SD2

                            Коментар


                            • #29
                              От: ПЪРВИ ОФФРОУД ФЕСТИВАЛ PRESTIGIO - ДОБРОВОЛЦИ

                              Знам си аз че КЛУБА е Джелезен
                              Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                              Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                              В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                              Коментар


                              • #30
                                От: ПЪРВИ ОФФРОУД ФЕСТИВАЛ PRESTIGIO - ДОБРОВОЛЦИ

                                Първоначално публикуван от ЕМО Преглед на мнение
                                Свободното ми време (през почивните дни) е плаващо и не мога да се ангажирам с конкретни дати,но ако пишете в темата три-четири дни предварително(например-следващата Неделя ще кастрим храсти,сборен пункт еди къде си в еди колко си часа) винаги когато мога ще идвам да помагам.
                                И аз съм така. Ванка телефона ми го имаш, пък като се видях ме ти казах, и аз ще помагам с каквото и когато мога. Казва се кога(предварително) какви уреди да носим и така. Няма какво да ни се опре
                                LZ1ZAH

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X