Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бихте ли се записали на курс за оказване на Първа помощ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Бихте ли се записали на курс за оказване на Първа помощ

    Първоначално публикуван от icerunner Преглед на мнение
    Ще се постарая да ги организираме в рамките на следващия месец, като разбира се ще пусна обява на съответното място.
    Идеално... Драснете само и един ред в темата, за всички абонати.
    Право казват докторите, че калта е целебна. Колкото по-дълбоко се бухнеш, толкова по-нахилен излизаш...

    TLC 100 1HD-FTE manual '02 | Forester '98 | Моntesa 315 '99

    Коментар


    • #32
      От: Бихте ли се записали на курс за оказване на Първа помощ

      Първоначално публикуван от green Преглед на мнение
      Да се помисли да се сложи едно инфо да се върти на видно място да не пропуснем!
      +1
      Отлична идея!
      Това на снимката естествено не съм аз.Обикновено тия изпълнения ги правя без да искам!


      "... ние ще направим това не защото е лесно , а защото е трудно! "
      Джон Кенеди

      Коментар


      • #33
        От: Бихте ли се записали на курс за оказване на Първа помощ

        Първоначално публикуван от badeff Преглед на мнение
        Идеално... Драснете само и един ред в темата, за всички абонати.
        Разбира се!
        Technical Rescue Direct - life lies in courage
        http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

        Коментар


        • #34
          От: Бихте ли се записали на курс за оказване на Първа помощ

          С удоволствие бих се записал.Да науча нещо ново и да се видя с колеги
          Пътят е целта.

          Коментар


          • #35
            От: Бихте ли се записали на курс за оказване на Първа помощ

            Бройте и мен!
            Seat Leon FR 2017 1.8 TSI
            Seat Leon 2007 1.9 TDI

            Коментар


            • #36
              От: Бихте ли се записали на курс за оказване на Първа помощ

              Колеги това излезе днес в един местен вестник. Говорих с служителка на посочените телефони. Много добре ми се струва..и много ми се иска да съм един от записалите се..За сега ме спира дистанцията...Но както се казва идеален вариант няма... Посочиха цена 1070 лева ..

              Националният учебен център на БЧК в с. Лозен започва записване на желаещи да се обучават за парамедици в трета квалификационна степен. Обучението се провежда по програма, съгласувана с Германския Червен кръст, и е с продължителност 960 часа, разпределени в два семестъра, съответно от 3 и 4 месеца. Вторият семестър предвижда стаж в центрове за спешна медицинска помощ и в спешни приемни отделения.
              Успешно издържалите държавния изпит по теория и практика ще получат сертификат за упражняване на професията.
              Българският Червен кръст съвместно с Германския Червен кръст област Баден-Вюртемберг създадоха учебното заведение съгласно утвърдените в Европа и света стандарти за подготовка на немедицински кадри в спешната медицинска помощ. Училището е разположено в Националния учебен център на БЧК, официално лицензиран от Националната агенция за професионално образование и обучение /НАПОО/ в с. Лозен /край София/.

              Обучението на нови кадри за нуждите на спешната медицинска помощ в България и въвеждането на тази световна практика у нас ще даде възможност да се подобри качеството на здравното обслужване при внезапно възникнали инциденти и ще допринесе за по-оптимално използване на лекарите при спешни случаи.

              За повече информация GSM: 0882 98 89 02; 0889 60 12 60.
              ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

              Коментар


              • #37
                От: Бихте ли се записали на курс за оказване на Първа помощ

                Първоначално публикуван от icerunner Преглед на мнение
                ...Ще се постарая да ги организираме в рамките на следващия месец, като разбира се ще пусна обява на съответното място...
                Саше, вече е следващия месец. Някакво развитие?

                Коментар


                • #38
                  От: Бихте ли се записали на курс за оказване на Първа помощ

                  Първоначално публикуван от goshko-loshko Преглед на мнение
                  Саше, вече е следващия месец. Някакво развитие?
                  Да не става въпрос за същите хора Просто още няма обява тук
                  ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

                  Коментар


                  • #39
                    От: Бихте ли се записали на курс за оказване на Първа помощ

                    Чакам датите
                    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                    www.ADV-Bulgaria.com

                    Коментар


                    • #40
                      От: Бихте ли се записали на курс за оказване на Първа помощ

                      Първоначално публикуван от green Преглед на мнение
                      Колеги това излезе днес в един местен вестник. Говорих с служителка на посочените телефони. Много добре ми се струва..и много ми се иска да съм един от записалите се..За сега ме спира дистанцията...Но както се казва идеален вариант няма... Посочиха цена 1070 лева ..

                      Националният учебен център на БЧК в с. Лозен започва записване на желаещи да се обучават за парамедици в трета квалификационна степен. Обучението се провежда по програма, съгласувана с Германския Червен кръст, и е с продължителност 960 часа, разпределени в два семестъра, съответно от 3 и 4 месеца. Вторият семестър предвижда стаж в центрове за спешна медицинска помощ и в спешни приемни отделения.
                      Успешно издържалите държавния изпит по теория и практика ще получат сертификат за упражняване на професията.
                      Българският Червен кръст съвместно с Германския Червен кръст област Баден-Вюртемберг създадоха учебното заведение съгласно утвърдените в Европа и света стандарти за подготовка на немедицински кадри в спешната медицинска помощ. Училището е разположено в Националния учебен център на БЧК, официално лицензиран от Националната агенция за професионално образование и обучение /НАПОО/ в с. Лозен /край София/.

                      Обучението на нови кадри за нуждите на спешната медицинска помощ в България и въвеждането на тази световна практика у нас ще даде възможност да се подобри качеството на здравното обслужване при внезапно възникнали инциденти и ще допринесе за по-оптимално използване на лекарите при спешни случаи.

                      За повече информация GSM: 0882 98 89 02; 0889 60 12 60.
                      Тази квалификация и китапа ... дали ще дава право да помагаш на хора в беда или пак няква врътка да трябва да седим странично и да гледаме без да се намесваме.
                      Преди време излезна и парамедик обучението в Благоевград 4 семестъра ако не се лъжа .. но редовно
                      Lyubomir T. Marchev / LZ1DUV
                      A POS
                      0885600200
                      За момента пасажер

                      Коментар


                      • #41
                        От: Бихте ли се записали на курс за оказване на Първа помощ

                        Курсове за Първа долекарска помощ минавам всека година ,заради работата.
                        Идеята на темата е,че има хора,които не знаят как да спрат кръвотечение,да не говориме за искуствено дишане или масаж на сърцето.
                        Разумната реякция спасява живот!
                        Нема да правиш операция-трябва,да запазиш живота в пострадалия докато дойде спешна помощ!
                        иво димитров-0898 472 158

                        Коментар


                        • #42
                          От: Бихте ли се записали на курс за оказване на Първа помощ

                          Твърдо ДА

                          Коментар


                          • #43
                            От: Бихте ли се записали на курс за оказване на Първа помощ

                            Първоначално публикуван от duvi Преглед на мнение
                            Тази квалификация и китапа ... дали ще дава право да помагаш на хора в беда или пак няква врътка да трябва да седим странично и да гледаме без да се намесваме.
                            Преди време излезна и парамедик обучението в Благоевград 4 семестъра ако не се лъжа .. но редовно
                            Мой пропуск е , че не попитах какво значи трета квалификационна степен Според мен след нея има и втора , че и първа....
                            ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

                            Коментар


                            • #44
                              От: Бихте ли се записали на курс за оказване на Първа помощ

                              Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                              Чакам датите
                              И аз така.
                              Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                              Коментар


                              • #45
                                От: Бихте ли се записали на курс за оказване на Първа помощ

                                Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                                Чакам датите
                                Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
                                И аз така.
                                И аз, и аз.

                                Благодаря за търпението. Опитах да се съобразя с молбата на колегата badeff да е след 9 април, но тук стана малко сложно с програмата особено в неработните дни, а съдейки по резултатите от анкетата това беше отбелязано като изискване от много хора. Както и да е, имам конкретно предложение за два курса - един основен еднодневен и един по-сериозен тридневен, тук: http://www.offroad-bulgaria.com/show...06#post2162806

                                Ако Ви харесва, моля да се записвате за да можем да се ориентираме с групите, тъй като курсовете са организирани специално за форума.
                                Technical Rescue Direct - life lies in courage
                                http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X