Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бихте ли се записали на курс за оказване на Първа помощ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Бихте ли се записали на курс за оказване на Първа помощ

    Да
    LZ1ZAH

    Коментар


    • #17
      От: Бихте ли се записали на курс за оказване на Първа помощ

      Саше, направо казвай дата и сметка за превеждане на 50% авансово плащане.
      Така от 10 човека, 15 различни мнения

      Коментар


      • #18
        От: Бихте ли се записали на курс за оказване на Първа помощ

        Първоначално публикуван от viplamen Преглед на мнение
        Аз съм от тези, които са оставяли телефони
        Аха, и аз така.

        От моя страна бихме били 2 или 3 души за участие. Засега твърдо не можем само в периода 1-9 април, за останалото време мога да си наглася работната програма според датите на обучението.
        Право казват докторите, че калта е целебна. Колкото по-дълбоко се бухнеш, толкова по-нахилен излизаш...

        TLC 100 1HD-FTE manual '02 | Forester '98 | Моntesa 315 '99

        Коментар


        • #19
          От: Бихте ли се записали на курс за оказване на Първа помощ

          Отдавна ми ще да премина едно такова обучение...Дори се бяхме събрали една групичка и се обърнахме точно към Сашо. Така и не разбрах защо не се случиха нещата??? Финикийската част не е определяща, но е от значение. Няколко пъти са те питали колко струва и до колкото знам отговора е бил "зависи!"....Ето, пак питам - колко струва един такъв курс? В София, 12 човека(приблизително), пълен курс( 30-40 часа)
          Тенкю!

          Коментар


          • #20
            От: Бихте ли се записали на курс за оказване на Първа помощ

            Определено имам нужда от такъв курс, но често ми призлява, ако нараняването не е на мен, а на друг. Ааа, егати и дилемата.
            Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

            Коментар


            • #21
              От: Бихте ли се записали на курс за оказване на Първа помощ

              Това е много хубаво,но всичко зависи от време и пари?

              Коментар


              • #22
                От: Бихте ли се записали на курс за оказване на Първа помощ

                Да мн полезен курс ако е същия или подобен на EFR (emergency first respond) тоя курс го карах преди две години беше си част от подготовката която трябваше да се мине за по горно ниво водолазен сертификат. Мога да кажа че добавиха нови знания и опресниха старите. А и сега си имам и сертификат с големината на лична карта и подобен материал.

                Коментар


                • #23
                  От: Бихте ли се записали на курс за оказване на Първа помощ

                  Първоначално публикуван от viplamen Преглед на мнение
                  Аз съм от тези, които са оставяли телефони

                  Иначе бих се включил в някое тридневно обучение. За 1 ден не става, бил съм на 3 подобни курса-никога не остава време да се отиграят добре елементарните манипулации, които иначе спасяват животи.
                  Първоначално публикуван от badeff Преглед на мнение
                  Аха, и аз така.

                  ....
                  Знам, че дължа извинение и ви благодаря, защото заради хора като вас се надявам да успеем да го направим.

                  Първоначално публикуван от goshko-loshko Преглед на мнение
                  Отдавна ми ще да премина едно такова обучение...Дори се бяхме събрали една групичка и се обърнахме точно към Сашо. Така и не разбрах защо не се случиха нещата??? Финикийската част не е определяща, но е от значение. Няколко пъти са те питали колко струва и до колкото знам отговора е бил "зависи!"....Ето, пак питам - колко струва един такъв курс? В София, 12 човека(приблизително), пълен курс( 30-40 часа)
                  Тенкю!
                  И на теб се извинявам, ако на неуклончив въпрос съм отговорил уклончиво . По принцип на запитване за оферта гледам да не се бавим
                  Не правя оферта, защото за нея се искат всички параметри, но за да са ясни очакванията ти отговарям: 8 часов курс (1 ден) би ти струвал не повече 40-45 лв. Пропорционално за по-голям курс. 40 часа са сериозен курс, ако питаш за МСС е ОК, ако питаш за по високо ниво за лично ползване бих препоръчал тридневен курс и после през година опресняване и надграждане с еднодневни. Редно е сега да ти кажа и какво можеш да получиш за парите си, нали, но пък за това трябва да знам достатъчно добре какво искаш да получиш . Затова и първо правя проучване. Ще дам максимално подробна информация скоро. И благодаря за коментарите, те ни помагат наистина.
                  Technical Rescue Direct - life lies in courage
                  http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

                  Коментар


                  • #24
                    От: Бихте ли се записали на курс за оказване на Първа помощ

                    Аз също бих искал да се запиша на подобен курс ако се организира.
                    Наистина времето на всички е ценно, но ако знаем предварително кога ще е мисля, че всеки може да планира своето.
                    ... to be continued

                    Коментар


                    • #25
                      От: Бихте ли се записали на курс за оказване на Първа помощ

                      Аз също бих се записал.
                      Seat Leon FR 2017 1.8 TSI
                      Seat Leon 2007 1.9 TDI

                      Коментар


                      • #26
                        От: Бихте ли се записали на курс за оказване на Първа помощ

                        И аз бих се записал,ако е в моя град,въпреки че съм "Санитарен Инструктор-бацил",карах 6 месеца школа в Русе навремето,и доста опит имам натрупан от близкото минало,но винаги има какво да се научи.
                        LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                        Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Бихте ли се записали на курс за оказване на Първа помощ

                          Твърдо - да, за мен и за съпругата, при положение че говорим за сериозен 2-3 дневен курс. Финикийската страна, както и дали е в работно време не ме притеснява, where is a will, there is a way.
                          Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                          Коментар


                          • #28
                            От: Бихте ли се записали на курс за оказване на Първа помощ

                            Благодаря на всички отговорили, и още повече на всички отговорили на другите три анкети, свързани с първата помощ. Благодаря и за критиките.

                            Резултатите от анкетите са особено полезни. За мен, добрия резултат е, че към темата има сериозен интерес. Очакван резултат за мен са противоречивите отговори в другите анкети - и все пак във всички тях резултата се поделя между верен и заблуждаващо верен отговор, което отново говори за заинтересованост и сериозно отношение към темата.

                            Съдейки по отговорите на тази анкета, явно има интерес и към посещаване на курс, като повечето "ДА" са разделени между курс с насоченост към ежедневните рискове и такъв с по-голяма насоченост към екстремните спортове и приключенията. Засега ми се оформя идеята да направим една група за еднодневен, основен курс и една за дву/три дневен за по-високо ниво. Ще се постарая да ги организираме в рамките на следващия месец, като разбира се ще пусна обява на съответното място.
                            Още веднъж благодаря на всички, темата и анкетата остава отворена.
                            Technical Rescue Direct - life lies in courage
                            http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

                            Коментар


                            • #29
                              От: Бихте ли се записали на курс за оказване на Първа помощ

                              Задължително ме бройте и мен!Колкото е по-дълъг и подробен курса,толкова по-голям интерес имам.
                              Това на снимката естествено не съм аз.Обикновено тия изпълнения ги правя без да искам!


                              "... ние ще направим това не защото е лесно , а защото е трудно! "
                              Джон Кенеди

                              Коментар


                              • #30
                                От: Бихте ли се записали на курс за оказване на Първа помощ

                                И аз съм кандидат. Само да има предварителна информация кога,къде и колко...И да се нагаждаме
                                Да се помисли да се сложи едно инфо да се върти на видно място да не пропуснем!
                                ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X