Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Навигация за Pathfinder 2.5 dci 2006

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Навигация за Pathfinder 2.5 dci 2006

    Привет на всички. От скоро съм притежател на посочения в заглавието автомобил и доста неща разучавам в движение. Някой знае ли как да подкарам навигацията в България? Пртедставителите на Нисан в София и Варна ми казаха, че няма възможност защото системата ми е с DVD-ROM и няма карта на България записана на такъв носител. Последните модели били с хард-диск (или картов четец) и там можело да се пипне, но не и при мен. Някой нещо да знае?

  • #2
    От: Навигация за Pathfinder 2.5 dci 2006

    Първоначално публикуван от jozan Преглед на мнение
    Привет на всички. От скоро съм притежател на посочения в заглавието автомобил и доста неща разучавам в движение. Някой знае ли как да подкарам навигацията в България? Пртедставителите на Нисан в София и Варна ми казаха, че няма възможност защото системата ми е с DVD-ROM и няма карта на България записана на такъв носител. Последните модели били с хард-диск (или картов четец) и там можело да се пипне, но не и при мен. Някой нещо да знае?
    Да си отговоря сам на зададения въпрос. Оказа се, че можело.. От днес имам работеща навигация, като съвсем доволно ми намира улиците на Варна. Гледам, стотина колеги са преглеждали поста ми, та ако има интерес, дръпнете си от Piratebay Carminat Navigation 31.1 и следвайте съветите от мненията. Успех

    Коментар

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X