Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся си колело, за извън градски пътешествия?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Търся си колело, за извън градски пътешествия?

    Първоначално публикуван от Dimitar.Dimitrov Преглед на мнение
    Благодаря, за сайта. Има доста интересни неща, който ще са ми от полза. Ще ги поразгледам.

    Само да попитам как се казва, ето тази част или елемент от велосипеда?
    Искам да си я сменя, тъй като ми е изкривена.Рамата ми на велосипеда ми е със заден амортисьор и дали ще има някакво значение, кое как е хванато и т.н.
    Изправя се, има начин, ако не са много сплескани тръбите де. Ако в Хасково няма добър сервиз, няма да можеш сам да я изправиш, защото освен сила трябва и един калибър за задната ос и за надлъжната ос на колелото.
    подаръци за мъже от FACOM
    промоция на читави инструменти

    и на хоби такива

    тел. О879 Ч8Ч 2З5

    Коментар


    • #62
      От: Търся си колело, за извън градски пътешествия?

      Проблема ми е, ето това:
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:рамка на колело1.jpg
Прегледи:1
Размер:53.2 КБ
ID:5486414
      Там където оста на гумата си ляга,сяда, където по - принцип и е мястото е разширено.
      По - отдолу си има специално място, за обтегача. Това ми е чупенно, тъй като при чупенето на другия обтегач, тази "здрава" рамка се е огънала. Исках да премахна стария счупен обтегач, но не можеше да се отвие болчето, а то беше с имбус. Взех флекса, резнах го леко и го отстраних. Подариха ми чисто нов обтегач, но той се прекрепяше към оста на каплата. Тъй като рамката е, неподходяща, за този обтегач, аз го направих по Български начин. Сложих му, втора гайка и така си реших проблема. Но както казах по - горе в темата, понякога ми прави проблеми с скоростите, а и вече тия зъбчатки са си отишли на обтегача. Искам да си взема нова такава рамка ли е, какво е точно не знам, да си я сложа и да си прекрепя новия обтегач.
      Утре ще отида да поторся по - вторични суровени, гледам има много хвърлени колела. Ако може по някакъв вариант, да се размонтира ще е супер. А, ако не стане ще мисля, друг вариант с леко скапване с електрожена. Днес си поръчах една доста добра седалка в Петък, чакам да престигне.
      Ще пусна снимки и на колелото в неговия процес на съживяване.

      Коментар


      • #63
        От: Търся си колело, за извън градски пътешествия?

        Митко, има вариант да си купиш нова рамка. Можеш да намериш читава, за 50 лева и да прехвърлиш всичко от старата рамка, на новата. Сега ще ти пратя и аз един сайт, на лс.
        ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
        0878 23 58 34- Радо

        Коментар


        • #64
          От: Търся си колело, за извън градски пътешествия?

          Първоначално публикуван от Райковски Преглед на мнение
          Митко, има вариант да си купиш нова рамка. Можеш да намериш читава, за 50 лева и да прехвърлиш всичко от старата рамка, на новата. Сега ще ти пратя и аз един сайт, на лс.
          Най-добре , щото ухото за закрепване на дерайльора да се заварява - загубена кауза, никога няма да го вкара в равнина на оста на колелото
          подаръци за мъже от FACOM
          промоция на читави инструменти

          и на хоби такива

          тел. О879 Ч8Ч 2З5

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X