Обява

Свий
Няма добавени обяви.

HUMMER 2

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • HUMMER 2

    Случка с окачване - 6.5 Мб: http://htftp.offroad-bulgaria.com/v_...-susp-kill.wmv
    VPetrov.photography

  • #2
    Кофти камънаци! Сисипват си колите тези хора! Вместо да минат по Витошка и да покажат какво е това "джип" те ходят да трошат пари по камънаци. То за трошенето на пари има достатъчно мацки
    ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
    СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

    Коментар


    • #3
      Ако сте гледали (АКО СТЕ ИМАЛИ ВРЕМЕ) в предаването "ВОТ НА ДОВЕРИЕ" по БТВ за награда дават един такъв джип.ХАМАР Н2.Рекламата за който е правена на мястото кадето беше старта на състезанието в Бистрица.
      https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

      Коментар


      • #4
        това е хамъра на Слави...нещо май не го кефи)))
        БЕЗДРУМ-Но тълкувайки българския език, безпътието по-скоро е унило състояние на духа, когато просто се чудши какво да направиш в кофти
        (това е българска дума) ситуация (която пък не е българска дума).

        Коментар


        • #5
          Никой собственик на паркетен паркетник не вярва че има всичко на всичко паркетник. А колко изобщо се опитват да се научат да ги карат, изобщо си е друга тъжна песен...

          Коментар


          • #6
            ...NEGATIVE

            ...аз лично карах това чудо, и много ми хареса. И това бе всичко. Но когато си помисля колко харчи и колко ядове са имали с окачването и резервните части...тази кола е едно абсолютно набутване...егати подарък !!! Съвсем с стила на Слави...

            Коментар


            • #7
              Средния ремонт на военния струва 100 000 долара. Раздатъчната кутия на цивилния - 14 000, пак долара.
              Преди две седмици губернатора на някоя от подмосковските области се обърна и изгоря в канавката с ей такова. В нормалните джипове хората не изгарят...
              И за ВИП даже не става, няма от какво да му формираш конвой.
              Хе, не съм фен на войнстващата простотия, и не гледам тоя момък. Ама явно се развива келеша, даже е стигнал до ъкъла на руските мутри)) И те горките разочаровани, макар че си ги произвеждат в Калининград

              Коментар


              • #8
                ...

                ...Съгласен съм със Стефан...

                Коментар


                • #9
                  и аз съм напълно съгласен че Н2 е пълен паркетник.Не се очудвам защо слави го маха.Той даже си е двигател на шевролет 6.0.В квартала ми спира един модел от тия.Точно копие на тоя на слави и миналата зима едвам искатери едно съвсем полегато наклонче на понижаваща предавка и с хубави гуми.Е вярно си е до водача но едвам излезна
                  https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

                  Коментар


                  • #10
                    Не бе братче, там работата е съвсем скапана. Без шофьора не става, ама и господ да туриш да яхне свиня, няма как да мяза на ат...
                    Знам един бая по-як от мене, дето тия дни ще ме срита че пак не съм се научил да окачвам снимки, ама има. Асфалтовите кръстовища на Багдад и затъналите там Хамвита, дигите на каналите, асфалтирани на лунна светлина, за да са равни, и излетелите от там пак хъмвита, разказите на момчетата от армията на Израел, и как се обръща тоя леген...
                    Американците подариха на македонската милиция 10 парчета. След три седмици още помръдваха шест. Не са слизали от асфалта, не са настъпвали мини, не са влизали в бой. Набутаха ги в двора на едно зарязано училище, и си решиха проблема. Сигурно през тях вече растат брезички, то и време мина.
                    Даже при тяхното безмозъчно разхищение на пари и прочие ресурси, си седнаха на задника. Всичките нови вече са дизел-електроходи, индекс ІІ, ако не ме лъже склерозата, и изтеглят от частите за модифициране първите. Вероятно ще има някво подобрение, ама ... И за уж бойна, и за нова транспортна машина предвиждат Ford D, а това няма нищо общо като идеология на платформата.
                    Да живее кока-колата, долу брътвежите на инженерите и сержантите!

                    Коментар


                    • #11
                      Явно някой хора не разбират че става въпрос само и единствено за ПАРИ МНОГО АМА МНОГО ПАРИ (
                      (
                      Ето как става това (
                      АМ-ДЖЕНАРАЛ ДАВА ДЕБЕЛ РУШВЕТ НА ВОЕНИТЕ-----МНОГО ПАРИ(
                      ВОЕННИТЕ ЦИЦАТ ДЪРЖАВАТА УЖ ДА ПОДЪРЖАТ ХАМАР----ПАРИ
                      АМ-ДЖЕНАРАЛ ПУСКАТ Н-1 НА МАСОВИЯ ПАЗАР---------------ПАРИ
                      (ЗА ДА ВЗЕМАТ ПАРИТЕ НА ДУПЕТАТА Н-2(
                      ЗА ДА СПЕЧЕЛИШ НА СЛАВИ ХАМАРА-ПУСКАИ МНОГО СМС ---ПАРИ (ЗА ДА ПЛАТИ МИТОТО ЩАСТЛИВЕЦА ЩЕ ТРЯБВА ДА ДАДЕ----ПАРИ(
                      (
                      ЗАЩО ТРЯБВА ДА БОМБАРДИРАШ НЯКОЙ КАТО МОЖЕ ДА ТИ РАБОТИ ЗА РУБЛИ А ДА МУ ПРОДАВАШ В ДОЛАРИ-------------------------ПАРИ(

                      АКО НЕ СИ ЛАКОМ ЩЕ СИ КАРАШ ВОЛГАТА А НЯМА ДА ТЕ ИЗГОРЯТ В ХАМАР ЗА ПАРИ(
                      ИМА ОБАЧЕ ЕДНА МАЛКА ПОДРОБНОСТ......ТРУДНО АМА МНОГО ТРУДНО СЕ ПРАВЯТ МНОГО ПАРИ БЕЗ............................................(
                      ИМИДЖ
                      (РЕКЛАМА(
                      ШИРОК ПАЗАР(((
                      Е ТОВА ПРАВЯТ АМ ДЖЕНАРАЛ------------------------------ПАРИ(
                      И НА ИЗТОК И НА ЗАПАД ЕДНИ ДЗЯПАТ ДРУГИ ЛАПАТ(
                      АЙДЕ ЧАО ЧЕ И ВРЕМЕТО Е ---------------------------------ПАРИ

                      Коментар


                      • #12
                        ...

                        ...не коментирам...все оште съм влюбен

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X