Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бус 4х4

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Бус 4х4

    Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
    Какъв разход му дава?
    Между 9 и 11 / 100
    "Land Rover не губи масло, той маркира територия."

    Искам България чиста!!!

    Коментар


    • #47
      От: Бус 4х4

      Т 4;Т 5 синхро,това си струва.Първото е достъпно и дизел и бензин,второто зависи от събрания капитал.
      Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

      Коментар


      • #48
        От: Бус 4х4

        Имал съм Т 4 2,5 бензин Синхро-изключително надценен ръждилник,с много висока аварийност.Частите са много скъпи,но за това пък се сменят често.Т 5 е още по-зле,за това и любителите на Фолксваген са готови да дават луди пари за 20-годишни кошници.Полуприличните са над 25000 лв в Германия.Бензиновият 5-ак с якият звук,набира като автобус Чавдар,та твърдо си трябва дизел 2,5.Достъпни са барутниците,перфектните са на цената на нов бус-над 40-45000 лв

        Коментар


        • #49
          От: Бус 4х4

          А какво ще кажете за шевролет астрован? По габарити е билизък до Т4-Т5.
          Прикачени файлове
          -Чем занимаетесь по жизни?
          -Ну в последнее время - в основном офигеваю от происходящего.
          -Историята се пише с кръв, а се чете с пот!

          Коментар


          • #50
            От: Бус 4х4

            Първоначално публикуван от KingofROAD Преглед на мнение
            А какво ще кажете за шевролет астрован? По габарити е билизък до Т4-Т5.
            Че е по-голяма екзотика и от хуйдая.

            М/у другото разгледах един такъв хуйдай. Доста е височък, а по клипове в тубата гледам демонстрира завидни умения извън пътя. Обаче - интериора му е отврат. Направо човек да се зачуди как да даде толкова пари за десет годишна бричка, при тоя интериор.
            Всеки трети е шести

            Коментар


            • #51
              От: Бус 4х4

              Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
              Че е по-голяма екзотика и от хуйдая..
              .....бе не е баш, около мен се въртят 2-3 4х4 и си е голям и здрав камион, само дето не ми допада, че е GM
              0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

              Коментар


              • #52
                От: Бус 4х4

                Здравейте колеги!
                дойде време за смяна на семейното ни бусче.Задължително е двойното предаване.Колата се ползва за евридейка +риболов и къмпинг.Основната цел е Фв каравеле 2006-2010 г. като се заглеждаме и по Мерцедес Вито/Виано 2007-2010 г. и като по-бюджетен вариант Хюндай старекс(около 2006 г. че по-нови не намирам) .За Фв-то и 4-motion съм изчел каквото съм намерил,но за другите -пълна мъгла.Моля по-запознатите да помогнат какви им са задвижванията,full time-part time,през централен диф,евентуално блокаж и т.н.?Също всяка информация за силни и слаби страни по двигател и ходова част ще ми е бекрайно полезна.
                Благодаря предварително на всички!

                Коментар


                • #53
                  От: Бус 4х4

                  Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение

                  М/у другото разгледах един такъв хуйдай. Доста е височък, а по клипове в тубата гледам демонстрира завидни умения извън пътя. Обаче - интериора му е отврат. Направо човек да се зачуди как да даде толкова пари за десет годишна бричка, при тоя интериор.
                  7 местния Хуйдай е чудесен като интериор- седалки тип кресло с подлакътници. Ако ти е грозен вътре иди да видиш някой бус Мицубиши (Хуйдая е копирал от там)- да видиш що е то пейка и има ли почва у нас... С Мицубиши Делика и Л400 вътре е в пъти по-ужасно като седалки, Койота бусовете 4х4 и те са отврат вътре.
                  Та Старекса е най-хубавото дето идва от изток, от запад са приятни Мерц и Транспортер, ама са през виско муфи, и си нямат бавни. Германските бусове са повече лека кола, източните са повече джип...

                  Коментар


                  • #54
                    От: Бус 4х4

                    Деликата ми беше с четири кресла алкантара, вторите две плъзгащи и въртящи (пейката е третия ред сгъваем), че кое не й е хубавото?
                    Biagini Passo Powered By VW Syncro

                    Коментар


                    • #55
                      От: Бус 4х4

                      Че има пейка... дори и на трети ред.

                      Коментар


                      • #56
                        От: Бус 4х4

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1.png
Прегледи:1
Размер:365.7 КБ
ID:5787335
                        Само не знам дали се предлага в БГ...защото с днешна дата друг пътник отзад с двойна гума няма и по поръчка даже.
                        Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                        Коментар


                        • #57
                          От: Бус 4х4

                          Първоначално публикуван от santaclash Преглед на мнение
                          [ATTACH=CONFIG]954920[/ATTACH]
                          Само не знам дали се предлага в БГ...защото с днешна дата друг пътник отзад с двойна гума няма и по поръчка даже.
                          Туй не ти трябва, ама хич. Три са ми минали през ръцете, не 4х4, но това няма значение. Голям болук.
                          יעבור
                          «И това ще мине»

                          Коментар


                          • #58
                            От: Бус 4х4

                            На търсещите 4х4 бус препоръчвам да проверят и опцията Toyota HiAce 2.4 TD / 3.0 бензин.
                            Редки жувотни са но са силно недооценени на европейския пазар

                            Коментар


                            • #59
                              От: Бус 4х4

                              Първоначално публикуван от Slick Преглед на мнение
                              На търсещите 4х4 бус препоръчвам да проверят и опцията Toyota HiAce 2.4 TD / 3.0 бензин.
                              Редки жувотни са но са силно недооценени на европейския пазар
                              Такова съм карал, ама не с двойно. 2 лт мотор. На едни клиенти беше, старичко, но доста здраво. Но не става да съвместява функциите и на евридейка.
                              Всеки трети е шести

                              Коментар


                              • #60
                                От: Бус 4х4

                                Първоначално публикуван от santaclash Преглед на мнение
                                [ATTACH=CONFIG]954920[/ATTACH]
                                Само не знам дали се предлага в БГ...защото с днешна дата друг пътник отзад с двойна гума няма и по поръчка даже.
                                А това като е пътническо за какво му е двойна гума?
                                Всеки трети е шести

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X