Обява

Свий
Няма добавени обяви.

4x4! Кой е той?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: 4x4! Кой е той?

    Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
    Човекът е преписал някое обяснение за 4х4 системите.

    Но се сетих за друго - само леки автомобили ли обсъждаме? А то има райони на България, където най-разпространеният 4х4 е ГАЗ-66.
    Какво съм преписал или не, не е важно. Описани са автомобили които имат наличие на 4х4 задвижване, което може да налично на 100% от времето или да се вклучва допълнително за част от времето.
    Блокажите нямат значение тук. Не съм ограниявал темата за град.!!!
    Не съм съгласен за Витарата. Пропускаш момента на модела!!!! Написал съм марка и модел??
    Не случайно аз съм конкретизирал ЛР Д2

    Първоначално публикуван от Николай Календжиев Преглед на мнение
    Е тука вече ме обърка тотално...
    В крайна сметка какви точно автомобили обсъждаме?
    Може би първо да изясним какво точно се разбира под офроуд?
    Това което искаме да установим е кои автомобил от кои модел е най-издръжлив(приложим) в нашите ръце, съгласно неговото разпространение. Това се определя от бройката която още се движи, има най голям(предпочитание) интерес към него от страна на нас собствениците като маса хора, а не като единични случай.

    Коментар


    • #32
      От: 4x4! Кой е той?

      Това проучване да не е ориентир към кражби на какви модели автомобили да се насочат апашите с оглед последващата реализация на части?

      Коментар


      • #33
        От: 4x4! Кой е той?

        Първоначално публикуван от ZDimov Преглед на мнение
        Това което искаме да установим е кои автомобил от кои модел е най-издръжлив(приложим) в нашите ръце, съгласно неговото разпространение. Това се определя от бройката която още се движи, има най голям(предпочитание) интерес към него от страна на нас собствениците като маса хора, а не като единични случай.
        Ами точно така.
        Ама като правим проучване кои сортове портокали са най-сладки, що слагаме и лимони в класацията?
        Seat Leon FR 2017 1.8 TSI
        Seat Leon 2007 1.9 TDI

        Коментар


        • #34
          От: 4x4! Кой е той?

          Пуснете анкета и резултата ще е на лице още след ден-два.
          If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

          Коментар


          • #35
            От: 4x4! Кой е той?

            То има огромен интерес към гоУфо, кара се яко и има много бройки в движение /нЕкои със сетни сили, но не това е важното, нали/... От това следва сигурно, че това е колата без 4х4!? Тук освен да кажа, че отговора е жълтото 4х4...

            Коментар


            • #36
              От: 4x4! Кой е той?

              Насов, не е забравяйте и Фиат Панда 4х4.
              If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

              Коментар


              • #37
                От: 4x4! Кой е той?

                Забравям я аз, предпочитам Унимог за 4х4, нищо дето го няма на всеки ъгъл...

                Коментар


                • #38
                  От: 4x4! Кой е той?

                  Първоначално публикуван от Ivanov Преглед на мнение
                  Това проучване да не е ориентир към кражби на какви модели автомобили да се насочат апашите с оглед последващата реализация на части?
                  Не очаквах и такава глупост да се напише ама, народ ко да праиш
                  Първоначално публикуван от Николай Календжиев Преглед на мнение
                  Ами точно така.
                  Ама като правим проучване кои сортове портокали са най-сладки, що слагаме и лимони в класацията?
                  И кои е лимона в описанието?
                  Първоначално публикуван от Насов Преглед на мнение
                  То има огромен интерес към гоУфо, кара се яко и има много бройки в движение /нЕкои със сетни сили, но не това е важното, нали/... От това следва сигурно, че това е колата без 4х4!? Тук освен да кажа, че отговора е жълтото 4х4...
                  Звучиш несириозно колега и опитваш да размиваш темата. Какъв Голф те тресе какви 5 лева??? Автомобилите са дадени в описа.


                  Ако мислите че с гласове ще стане работа мога да подложа на гласуване 7-те марки-модели но пак ще е субективно. Ние тук си имаме пристрастия. А извън форума си има хора дето не знаят за нашия форум.

                  Коментар


                  • #39
                    От: 4x4! Кой е той?

                    Ами ти не можеш да ме разбЕреш колега, та за това ти звуча така... "несИриозно".

                    Коментар


                    • #40
                      От: 4x4! Кой е той?

                      и според мен наи много сузукита се карат,vitara,samurai,jimi.пътувам всеки ден из страната и това са наи често срещаните 4x4.
                      SUZUKI VITARA V6
                      HONDA CBR 919RR
                      MERCEDES ML
                      MAN TGA D2O COMANREIL 18-430

                      Коментар


                      • #41
                        От: 4x4! Кой е той?

                        Ами нормално, народа е беден /а боко вика, че е и прост/... А ако бяхме всичките богаташи и се караше основно кайен и къф е извода от това!? Може би само един, най-доброто 4х4 е това, което те кефи и можеш да си позволиш. Ае да спирам с разводняването на темата, че...

                        Коментар


                        • #42
                          От: 4x4! Кой е той?

                          Първоначално публикуван от ZDimov Преглед на мнение
                          Това което искаме да установим е кои автомобил от кои модел е най-издръжлив(приложим) в нашите ръце, съгласно неговото разпространение. Това се определя от бройката която още се движи, има най голям(предпочитание) интерес към него от страна на нас собствениците като маса хора, а не като единични случай.
                          С потъмненото не съм съгласен-няма общо.
                          Определящо значение има съотношението цената/качествата. Веднага се наемам да отговоря кой е предпочитания автомобил от този форум.
                          "Искам Жип, нямам пари" много може да обърка класацията на интереса....

                          Най-много според мен са Тойотите, 'щот другите не ги забелязвам.......
                          Това което ни липсва ни кара да мечтаем.

                          Коментар


                          • #43
                            От: 4x4! Кой е той?

                            Първоначално публикуван от tisho-samokov Преглед на мнение
                            и според мен наи много сузукита се карат,vitara,samurai,jimi.пътувам всеки ден из страната и това са наи често срещаните 4x4.
                            Колега ти изброи 3 модела на марката сузуки, конкретизирай модела на които залагаш!

                            Коментар


                            • #44
                              От: 4x4! Кой е той?

                              Витара.

                              Коментар


                              • #45
                                От: 4x4! Кой е той?

                                Първоначално публикуван от ZDimov Преглед на мнение
                                Не очаквах и такава глупост да се напише ама, народ ко да праиш
                                Айде без квалификации.

                                Не е визиран автора, а проучването в публичен форум с много хиляден потребителски достъп.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X