Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лошо вдъхновение...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Лошо вдъхновение...

    Тоя клип реклама за лосовия тест ли е

    Насов какво не му харесваш на Джими-то бре, всичко си има, малко като се барне и си става супер количка за забава на прилична цена.
    If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

    Коментар


    • #17
      От: Лошо вдъхновение...

      Е при мен е обратното, от тоя клип и се сетих за Х5 . Обаче на клипа само купето прилича на X5, пък тоя от темата е просто една ударена X5-ца, с големи гуми. Сложили са фланци на окачването, яко тръби /броня, шнорхел за да е истЕнски офроудър и багажник/ и толкоз... даже резервната е на тавана /да отвори място за бутилка газ /.

      Джимито само по себе си ми е малко... инак аз всичко харесвам .

      Коментар


      • #18
        От: Лошо вдъхновение...

        Първоначално публикуван от elbgt Преглед на мнение
        Бе майтапете се вие, ама на мен отдавна ми е влязла в главата такава муха. Само, че на друга база. На ей такъв един дедо
        От това нещо единственото хубаво е трибуквеното съчетание Е55 на гъза.
        И единственото и най-хубаво, което може да му се случи, е да попадне в ръчички като твоите.
        Това, което ще стане от него, ще е добър комплимент към марката...
        Ама това, което ще остане от тебе, като се извади торба скъсани нерви.... Де да знам, според мен търси друга база за проекти..

        Поздрави!

        Коментар


        • #19
          От: Re: Лошо вдъхновение...

          Първоначално публикуван от msi200 Преглед на мнение
          То си има така тунинговани Х5-ци, веднага се сетих за този клип:
          http://www.youtube.com/watch?v=P3S27pw5h1s
          Този май си го може, но и май е кусАл с господ от една паница, па май и с една лъжица.

          п.п. А по темата Goblin е прав, това е проба да се изкарат повече пари с по малко разходи.
          MITSUBISHI MONTERO 3.0 V6
          (А1+)
          О877ООО98О

          Коментар


          • #20
            От: Лошо вдъхновение...

            А по темата Goblin е прав, това е проба да се изкарат повече пари с по малко разходи.
            И ако аз съм клиент с пара защо да си купя точно тоя Х, като за тези пари ще си купя жипка мечта. Много интересно кой ги купува тези вредни самоделки.
            If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

            Коментар


            • #21
              От: Лошо вдъхновение...

              Първоначално публикуван от Dimitar Nenchev Преглед на мнение
              И ако аз съм клиент с пара защо да си купя точно тоя Х, като за тези пари ще си купя жипка мечта. Много интересно кой ги купува тези вредни самоделки.
              " За всеки влак си има пътници"
              MITSUBISHI MONTERO 3.0 V6
              (А1+)
              О877ООО98О

              Коментар


              • #22
                От: Лошо вдъхновение...

                Първоначално публикуван от Dimitar Nenchev Преглед на мнение
                ... едно Джими ще навре тоя Х в кучи гъз.
                Интересно по какви общи критерии ще ги сравняваш двете ???
                BMW-то и Х5-цата в частност нито са правени за това на което е направено това от снимката, нито там им е силата.
                Чудя се от какъв зор се мъчите да вкарате Х5-цата в гората и да изкарате Джимито на асфалта

                И ако се коментира този проект специално не е зле да се потърси повече информация а не да се коментира една снимка само

                http://www.fluidmotorunion.com/archives/10237

                http://www.build-threads.com/build-threads/fmu-bmw-x5/


                PS Аз лично не бих развалил един типичен SAV/SUV и то от най-добрите в класа си с подобни измишльотини ...

                Коментар


                • #23
                  От: Лошо вдъхновение...

                  Първоначално публикуван от tsb_bg Преглед на мнение
                  Интересно по какви общи критерии ще ги сравняваш двете ???
                  ...
                  Аз лично смятам че това е сравнение между Кон и Кокошка, никога не бих избрал Джимито пред Х5, дори смятам че при точни доработки BMV-то е по добро и за ОFF от Джимката, па и от много други. Може и да греша де.
                  MITSUBISHI MONTERO 3.0 V6
                  (А1+)
                  О877ООО98О

                  Коментар


                  • #24
                    От: Лошо вдъхновение...

                    То за мен няма спор дали е добре Х-а или не... по-скоро е въпрос на вкус и дали ще върши работата си. Вдигнат си го представям, но разните lowering китове... не са за Бг сякаш...

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:x5_wild6.jpg
Прегледи:1
Размер:146.9 КБ
ID:5457557

                    Коментар


                    • #25
                      От: Лошо вдъхновение...

                      Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                      От това нещо единственото хубаво е трибуквеното съчетание Е55 на гъза.
                      И единственото и най-хубаво, което може да му се случи, е да попадне в ръчички като твоите.
                      Това, което ще стане от него, ще е добър комплимент към марката...
                      Ама това, което ще остане от тебе, като се извади торба скъсани нерви.... Де да знам, според мен търси друга база за проекти..

                      Поздрави!
                      Имам си го аз това. Снимката в предния пост е от мобилето, защото не можах да открия подходяща на моя. Отвисява от 2006 г. когато се опитаха да ми вземат 18 000 за скоростна кутия. Тогава реших, че ще го държа в обор и ще трупам антикварна стойност. През 2011 реших въпросния проблем с 1000 EUR и вече е чук. Та затова му се точа. Ако ще се прави някога нещо ще ползвам само купето и мотора. На 62 000 км са завалиите и май само те заслужават да се качат на шаси и Ford 9" IFS мостове. Естествено в коша положението ще е съвсем друго. Имам потвърждение от Advance Adapters, че могат да ми изработят адаптер за 42RLE скорости и друг за Atlas или пък директно NP241 раздатка (JK Rubicon). Другото е че доста съм го обикалял с ролетката и съм 99% сигурен, че като се разиграя с флекса и без грам да навредя на фасона ще навра поне 38-ци. Който е отварял багажното отделение на тоя лумбарник знае за какво говоря. Това беше и плана преди да се захвана с Вранглера ама нещо ми дожаля тогава пък и доста неща ми бяха тъмна Индия. И кой знае дали някой ден няма да го направя и траялка напук на каменните чутури
                      Последно редактирано от elbgt; 28-02-13, 21:49.
                      My Jeep is not a SUV. Your SUV is not a Jeep.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Лошо вдъхновение...

                        Едва ли има джипка кояато от цивилна версия да не е модифицирана в нещо друго.
                        Като се има в предвид че БМВ джипките се сглобяват в Америка явно и фенове има.
                        Аз онзи ден посетих наи голямото оффроуд изложение в Европа и там нямаше представители на БМВ . Макар и събитието да се провежда в Германия.
                        Виж Мерцедес да ,но Г класата бе наи малкото с което офроудърите се заиграват там ,всичко друго от марката показано там бе в пъти по голямо

                        Коментар


                        • #27
                          От: Лошо вдъхновение...

                          Първоначално публикуван от camelot Преглед на мнение
                          БМВ джипките
                          Това не е ''джипка'' а баничарка с големи гуми за пред барчето и да си караш децата на училище. Много приличен автомобил, но не го сравнявай с джип.
                          Първоначално публикуван от camelot Преглед на мнение
                          Аз онзи ден посетих наи голямото оффроуд изложение в Европа и там нямаше представители на БМВ . Макар и събитието да се провежда в Германия.
                          Именно.
                          На сърбела майката му е чесането.
                          Борислав Борисов Русе О885 О37815

                          Коментар


                          • #28
                            От: Лошо вдъхновение...

                            Точноа така колега.А и като цяло Х-совете на БМВ са си наи готини като оригинални изпълнения.Интересното е че ,марката БМВ не присъства масово в оффроуда така както е например Мерцедес в по високия или скъпия клас да го наречем.
                            Яавно от компанията нямат интерес да разработват модели в тази ниша . Иначе капацитет и възможноси имат бол.

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X