Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати 21 до 28 от 28

Тема: Лошо вдъхновение...

Място
    Нови Искър- Курило
    Публикации
    789
    Точки (при гласуване)
    10

По подразбиране От: Лошо вдъхновение...

Цитат Мнение на Dimitar Nenchev Преглед на публикациите
    И ако аз съм клиент с пара защо да си купя точно тоя Х, като за тези пари ще си купя жипка мечта. Много интересно кой ги купува тези вредни самоделки.
    " За всеки влак си има пътници"
    MITSUBISHI MONTERO 3.0 V6
    (А1+)
    О877ООО98О

Място
    София
    Публикации
    231
    Точки (при гласуване)
    11

Цитат Мнение на Dimitar Nenchev Преглед на публикациите
    ... едно Джими ще навре тоя Х в кучи гъз.
    Интересно по какви общи критерии ще ги сравняваш двете ???
    BMW-то и Х5-цата в частност нито са правени за това на което е направено това от снимката, нито там им е силата.
    Чудя се от какъв зор се мъчите да вкарате Х5-цата в гората и да изкарате Джимито на асфалта

И ако се коментира този проект специално не е зле да се потърси повече информация а не да се коментира една снимка само

http://www.fluidmotorunion.com/archives/10237

http://www.build-threads.com/build-threads/fmu-bmw-x5/

PS Аз лично не бих развалил един типичен SAV/SUV и то от най-добрите в класа си с подобни измишльотини ...

Място
    Нови Искър- Курило
    Публикации
    789
    Точки (при гласуване)
    10

Цитат Мнение на tsb_bg Преглед на публикациите
    Интересно по какви общи критерии ще ги сравняваш двете ???
    ...
    Аз лично смятам че това е сравнение между Кон и Кокошка, никога не бих избрал Джимито пред Х5, дори смятам че при точни доработки BMV-то е по добро и за ОFF от Джимката, па и от много други. Може и да греша де.
    MITSUBISHI MONTERO 3.0 V6
    (А1+)
    О877ООО98О

Място
    Земя
    Публикации
    5,939
    Точки (при гласуване)
    0

То за мен няма спор дали е добре Х-а или не... по-скоро е въпрос на вкус и дали ще върши работата си. Вдигнат си го представям, но разните lowering китове... не са за Бг сякаш...

Име:  x5_wild6.jpg
Прегледи: 338
Размер:  146.9 Кб

Място
    София
    Публикации
    1,770
    Точки (при гласуване)
    15

Цитат Мнение на Veni1 Преглед на публикациите
    От това нещо единственото хубаво е трибуквеното съчетание Е55 на гъза.
    И единственото и най-хубаво, което може да му се случи, е да попадне в ръчички като твоите.
    Това, което ще стане от него, ще е добър комплимент към марката...
    Ама това, което ще остане от тебе, като се извади торба скъсани нерви.... Де да знам, според мен търси друга база за проекти..

Поздрави!
    Имам си го аз това. Снимката в предния пост е от мобилето, защото не можах да открия подходяща на моя. Отвисява от 2006 г. когато се опитаха да ми вземат 18 000 за скоростна кутия. Тогава реших, че ще го държа в обор и ще трупам антикварна стойност. През 2011 реших въпросния проблем с 1000 EUR и вече е чук. Та затова му се точа. Ако ще се прави някога нещо ще ползвам само купето и мотора. На 62 000 км са завалиите и май само те заслужават да се качат на шаси и Ford 9" IFS мостове. Естествено в коша положението ще е съвсем друго. Имам потвърждение от Advance Adapters, че могат да ми изработят адаптер за 42RLE скорости и друг за Atlas или пък директно NP241 раздатка (JK Rubicon). Другото е че доста съм го обикалял с ролетката и съм 99% сигурен, че като се разиграя с флекса и без грам да навредя на фасона ще навра поне 38-ци. Който е отварял багажното отделение на тоя лумбарник знае за какво говоря. Това беше и плана преди да се захвана с Вранглера ама нещо ми дожаля тогава пък и доста неща ми бяха тъмна Индия. И кой знае дали някой ден няма да го направя и траялка напук на каменните чутури
    Последно редактиран от elbgt ; 28-02-13 в 22:49
    My Jeep is not a SUV. Your SUV is not a Jeep.

Публикации
    19
    Точки (при гласуване)
    0

Едва ли има джипка кояато от цивилна версия да не е модифицирана в нещо друго.
    Като се има в предвид че БМВ джипките се сглобяват в Америка явно и фенове има.
    Аз онзи ден посетих наи голямото оффроуд изложение в Европа и там нямаше представители на БМВ . Макар и събитието да се провежда в Германия.
    Виж Мерцедес да ,но Г класата бе наи малкото с което офроудърите се заиграват там ,всичко друго от марката показано там бе в пъти по голямо

borko_ruse е офлайн
    Борислав Борисов
    Старши участник | Организатор || +ПЛ |* МСС *
    Място
    Русе
    Публикации
    2,614
    Точки (при гласуване)
    14

Цитат Мнение на camelot Преглед на публикациите
    БМВ джипките
    Това не е ''джипка'' а баничарка с големи гуми за пред барчето и да си караш децата на училище. Много приличен автомобил, но не го сравнявай с джип.
    Цитат Мнение на camelot Преглед на публикациите
    Аз онзи ден посетих наи голямото оффроуд изложение в Европа и там нямаше представители на БМВ . Макар и събитието да се провежда в Германия.
    Именно.
    На сърбела майката му е чесането.
    A4 B5 TDI QUATTRO; каравана KIP De LUX; Mitsubishi Eclipse II (D3); Honda CBR 600 F4
    Борислав Борисов Русе О885 О37815

Публикации
    19
    Точки (при гласуване)
    0

Точноа така колега.А и като цяло Х-совете на БМВ са си наи готини като оригинални изпълнения.Интересното е че ,марката БМВ не присъства масово в оффроуда така както е например Мерцедес в по високия или скъпия клас да го наречем.
    Яавно от компанията нямат интерес да разработват модели в тази ниша . Иначе капацитет и възможноси имат бол.

Страница 2 от 2 ПървиПърви 12

Сходни теми

1. Отговори: 8
    Последно мнение: 15-06-11, 02:06
  2. Сладко вдъхновение
    От Майкъл във форум Изкуство и култура
    Отговори: 0
    Последно мнение: 05-10-10, 00:01
  3. Изгорях лошо
    От Gichev във форум Фотография
    Отговори: 10
    Последно мнение: 05-01-10, 13:40