Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Раздел история

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Раздел история

    Какво мислите по въпросът да се създаде раздел за историята на автомобила, различните марки и тяхното развитие през годините?
    Според мен идеята може да се реализира като отделен раздел или като подфорум в някой вече съществуващ, като смятам първият вариант за по удачен.
    Очаквам да прочета Вашите мнения по въпроса.
    27
    Да, идеята ми допада
    44.44%
    12
    Не смятам, че е необходимо
    33.33%
    9
    Въздържам се от мнение по въпроса
    22.22%
    6
    Танки грязи не боятся!

  • #2
    До: Раздел история

    Гласувах, че няма смисъл, т.к. се получава прекалено усложняване на йерархията на форума. По-скоро виждам такива теми в подфорума/ите "Систематизирана информация" за отделните марки.

    Коментар


    • #3
      До: Раздел история

      Съгласен съм да има такъв раздел но да е за автомобили до 72г. понеже до тази година се водят ретро.Ако се направи такъв раздел е добре и старите публикации да бъдат включени там/ще е трудно но ще е прегледно/
      Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
      Дий Снайдер

      Коментар


      • #4
        До: Раздел история

        Не бива да има ограничение в годината на производство. Има интересни модели и след 1972 г.
        Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
        Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

        Коментар


        • #5
          До: Раздел история

          Гласувах с "Да, идеята ми допада" като за мен е интересна най-новата история. Толкова интензивно марките се обединяват и разделят, че човек е трудно да следи
          VARADERO SD2

          Коментар


          • #6
            До: Раздел история

            Според мен и без това разделите са много. И с един нов ще стане претрупано хептен. В раздел "Автомобили 4х4 " има подраздели по марки и ако се реши да се пише за историята на автомобилите може да се пише за всяка марка обособено в нещо като важна тема. ИМХО.

            Коментар


            • #7
              До: Раздел история

              И аз съм на мнение че по още един раздел на марка ще стане съвсем трудно за ориентация. Затова на всяка марка има раздел систематизирана информация където пишат само модератори и където трябва да има само прегледана и подредена информация. Там им е мястото и на статиите за исторически автомобили.

              И тук да напомня че основния проблем е липсата на хора които да систематизират информацията. Информация има достатъчно, раздели също. Нека всеки който има желание да вземе да систематизира нещо и веднага модераторите ще му сложа статията в съответния раздел...
              VPetrov.photography

              Коментар


              • #8
                До: Раздел история

                Скоро попаднах на интересни материали свързани с историята на различни марки и мисля за в бъдеще да ги публикувам в съответните форуми. "Лошото" е че статиите са на руски, а аз нямам време и възможности да ги превеждам всичките. Бих се радвал ако който има възмжност се включи в превода.
                Танки грязи не боятся!

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X