Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с паленето след смяна на маховик на Isuzu Trooper 3.0 DOHC 2000 година

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем с паленето след смяна на маховик на Isuzu Trooper 3.0 DOHC 2000 година

    Колеги, смених си сам маховика, любител монтьор съм. След като сглобих всичко, джипа вече не палеше. Разглобих го втори път и видях че има четец (датчик) на кожуха на двигателя срещу маховика. Не виждам никакви белези за сглобка. Маховика може да се слага на всички страни, не виждам белег. Знае ли някой как да се центроват нещата за да запали?

  • #2
    От: Проблем с паленето след смяна на маховик на Isuzu Trooper 3.0 DOHC 2000 година

    Здравей колега има строго определен начин за монтирането на маховика за автоматик и ръчка е различно.Това ми е телефона 0878177589 Мони Самоков звънни ми ще ти помогна.
    878177589

    Коментар


    • #3
      От: Проблем с паленето след смяна на маховик на Isuzu Trooper 3.0 DOHC 2000 година

      Благодаря много на колегата monio1, много точен и коректен! Ще кажа какви са резултатите след няколко дена, като почна да го сглабям на ново!

      Коментар


      • #4
        От: Проблем с паленето след смяна на маховик на Isuzu Trooper 3.0 DOHC 2000 година

        Първоначално публикуван от aleksgm Преглед на мнение
        Колеги, смених си сам маховика, любител монтьор съм. След като сглобих всичко, джипа вече не палеше. Разглобих го втори път и видях че има четец (датчик) на кожуха на двигателя срещу маховика. Не виждам никакви белези за сглобка. Маховика може да се слага на всички страни, не виждам белег. Знае ли някой как да се центроват нещата за да запали?
        Здравей! Така наречения четец от теб на този денферен маховик се нарича датчик на Хол. Говорехме за него в друга тема - това двг има не един, а поне два, които аз знам, без да се пиша експерт. Този денфер може да се намери втора употреба - 700 лева плюс. Не си първият, който се сблъсква с този проблем. Много е важно, когато сваляш нещо да го снимаш или бележиш с маркер, за да не задаваш подобни въпроси. Това двг е своенравно и специфично, според дотук направените констатации. Радвам се, че колегата се е отзовал и е бил полезен.
        ПП: Тук има хора, които могат наистина да ти помогнат, но ако мога и аз с нещо да помогна съм насреща, моля на ЛС.

        Коментар


        • #5
          От: Проблем с паленето след смяна на маховик на Isuzu Trooper 3.0 DOHC 2000 година

          Колега какво стана запали ли това животно?
          878177589

          Коментар


          • #6
            От: Проблем с паленето след смяна на маховик на Isuzu Trooper 3.0 DOHC 2000 година

            Колега имаш ЛС.

            Коментар


            • #7
              От: Проблем с паленето след смяна на маховик на Isuzu Trooper 3.0 DOHC 2000 година

              Да, колега запали, не точно по този начин който ти обясни, но използвахме и твоите съвети и стана, сега остана само центровката и ще видим как ще бъде положението. Благодаря много за съветите и отделеното време! Поздрави от нашия "екип" и още веднъж благодарим!

              Коментар


              • #8
                От: Проблем с паленето след смяна на маховик на Isuzu Trooper 3.0 DOHC 2000 година

                Първоначално публикуван от aleksgm Преглед на мнение
                Да, колега запали, не точно по този начин който ти обясни, но използвахме и твоите съвети и стана, сега остана само центровката и ще видим как ще бъде положението. Благодаря много за съветите и отделеното време! Поздрави от нашия "екип" и още веднъж благодарим!
                Би ли дал малко повече подробности, как точно го направихте - проблема в датчика ли беше или в маховика? Бих искал да се извиня, не получих ЛС, бе недоглеждане от моя страна, че все още не можеш да пускаш.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X