Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бръснене, начини и прийоми

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Бръснене, начини и прийоми

    Успешно бръснене с лява ръка след операция на дясното рамо

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_5740c.jpg
Прегледи:1
Размер:71.7 КБ
ID:5616098

    Без да опъвам кожата не е толкова гладко, но пак става.

    Коментар


    • #32
      От: Бръснене, начини и прийоми

      Не е никаква изненада за мен, че при първия опит за бръснене с бръснач...., се заклах! Отначало, на бузките, тръгна толкова гладко дори за идиот като мен, че се успокоих и явно станах небрежен. Стигнах до брадата, под устата и.... 1 кв. см кожа липсва... Ако е вярна поговорката, че трябва 100 пъти да се избръснеш, за да се научиш, ще остана без кожа до кръста

      Може би не трябваше да започвам обучението на 5-6 дневна брада..., но, както казва Кубрат, няма да се отказвам! Продължавам напред!
      edoors.bg- Джаджи за врати и врати

      Коментар


      • #33
        От: Бръснене, начини и прийоми

        Повече внимание трябва. Аз лично препоръчвам на всеки, който не иска да се порязва, първо да се научи да си точи бръснача, после да се бръсне... Много помага, за добрият контрол и уверени движения. В тази връзка, до момента съм се порязвал веднъж, съвсем малко и незначително и то по вина на жена ми...
        VPetrov.photography

        Коментар


        • #34
          От: Бръснене, начини и прийоми

          Ако е тъп бръснача е лесно да се порежеш зщото почваш да натискаш. Веднъж само съм се рязал, когато бързах да се избръсна, и то съвсем леко. Държиш ли кожата опъната?

          Коментар


          • #35
            От: Бръснене, начини и прийоми

            Държа опъната, не е тъп брънача, но липсата на опит си каза думата. Не можах да уцеля правилното движение и подход към тая част от лицето. Като поочупя движенията, ще стане...
            edoors.bg- Джаджи за врати и врати

            Коментар


            • #36
              От: Бръснене, начини и прийоми

              Както казваше великият Черкелов -"Мда-а,ще трябва да ти сторя учение...",Ама много си се порязал бе човек?! Иначе за стоте пъти не знам,това си е към година бръснене...Все си мисля,че ще се научиш за много по-малко време
              Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
              Най-добрият ром е студеният ром!
              Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

              Коментар


              • #37
                От: Бръснене, начини и прийоми

                Само малко да заздравее, че сега се съм сложил кожата на честна дума и ще има втори опит...
                edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                Коментар


                • #38
                  От: Бръснене, начини и прийоми

                  Абе, аз също се очудих как не се режа докато се бръснех първият път, а търках яко и контра бих... Проблемът беше, че като се обръснах брадата ми беше като на два дена...

                  Коментар


                  • #39
                    От: Бръснене, начини и прийоми

                    Ами то ако искаш гладко трябва да опъваш кожата по посока обратна на растежа им, за да се изправят косъмчетата. Преди контра казват че е добре да минеш напряко т.е. за абсолютно гладко трябва три пъти. Мен лично не ми пречи леко да се усеща и минавам само веднъж, което в моя случай е все едно съм на един ден след контра.

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X