Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на бръснач

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Бръсначи, точене и въобще използване

    Първоначално публикуван от Bat_Pepo Преглед на мнение
    Добре изглеждащо и евтино - китайско нещо...Ако ще се учиш или не ти трябва за бръснене.Има по 10-15 долара...
    Ще се уча да се бръсна (демек ще се обръсна няколко пъти ей така за пробата)
    Някаква снимка на тея китайчета?
    може и да е малко по скъпо от 10-15 долара, но все пак да става за нещо.
    Аз със длетата се бръснех, та с бръснача ли няма да опитам
    I'm not Lost, I'm Discovering !

    088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

    Коментар


    • #32
      От: Бръсначи, точене и въобще използване

      Първоначално публикуван от Насов Преглед на мнение
      Едно към едно сме... аз го писах и преди де. Но сега вече ми се ще да знам, за какво ще събирам. Ич не бързам. Вече се бръснах миналия месец и за тоя може би ще повторя, еднаж... но то само за бузките . Давайте оферти за читав около 50 до 100 макс... Може пък и за РДто да се обзаведа вместо с викторинокс с бръснач . Aaa, а ако го нося в мен, ще ми го конфискуват ли? Демек вмества ли се в 8 см острието, че по зловещо оръжие за у джеба май няма /това в кръга на майтапа/
      Ако не изпълняваш някоя ката с него по улиците - едвали ще ти го конфискуват,повечето са около7-7.5см.Това за 5/8.За какво ти е - ще се бръснеш с него или ще чистиш рани?
      Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
      Най-добрият ром е студеният ром!
      Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

      Коментар


      • #33
        От: Бръсначи, точене и въобще използване

        Първоначално публикуван от mmtrance Преглед на мнение
        Ще се уча да се бръсна (демек ще се обръсна няколко пъти ей така за пробата)
        Някаква снимка на тея китайчета?
        може и да е малко по скъпо от 10-15 долара, но все пак да става за нещо.
        Аз със длетата се бръснех, та с бръснача ли няма да опитам
        С длетата ли? Ти да не си от Горна Оряховица..?
        Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
        Най-добрият ром е студеният ром!
        Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

        Коментар


        • #34
          От: Бръсначи, точене и въобще използване

          Ако искаш действително да се бръснеш не взимай китайски.На мен ми пробутаха(no-name) миналата година и освен за обезкосмяване на тялото за друго не става.Брадата я скубе.Е може и аз да не съм го наточил, но го купих точно като комплект от един английски сайт(в Англия има много муджахидини-пакистанци, афганистанци и всякакви други "станци", които повечето са си чиста проба измамници).Ако ще се бръснете си купете нещо наистина качествено или ако финансите са проблемни, по-добре нещо старо и изпитано втора упореба(избрано под вещия поглед на разбирач).

          Поне се отказах от тример за тялото .С него ще бръсна оIo ...
          Последно редактирано от Justif; 22-02-13, 23:05.

          Коментар


          • #35
            От: Бръсначи, точене и въобще използване

            Първоначално публикуван от Bat_Pepo Преглед на мнение
            И един преподавател казваше ли ви,че си дърворезбар едва тогава,когато можеш сам да си точиш длетата..?
            Ами и това съм го чувал но от Роси (майстор работилница беше тя) както и трите основни принципа на дърворезбата, а именно: Връткане, Чукане и Духане
            А за бръсначите, гледам че всички теб питат, за това питах и аз от теб ли мога да си взема (оферти на лични, че да не те санкционират за реклама)
            Камъни за точене имам, кече и пасти имам, каиш ще намеря.
            I'm not Lost, I'm Discovering !

            088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

            Коментар


            • #36
              От: Бръсначи, точене и въобще използване

              Първоначално публикуван от Justif Преглед на мнение
              Ако искаш действително да се бръснеш не взимай китайски.На мен ми пробутаха(no-name) миналата година и освен за обезкосмяване на тялото за друго не става.Брадата я скубе.Е може и аз да не съм го наточил, но го купих точно като комплект от един английски сайт(в Англия има много муджахидини-пакистанци, афганистанци и всякакви други "станци", които повечето са си чиста проба измамници).Ако ще се бръснете си купете нещо наистина качествено или ако финансите са проблемни, по-добре нещо старо и изпитано втора упореба(избрано под вещия поглед на разбирач).
              Абсолютно си прав.Пакистански има прилични обаче,както и китайски,но наистина нямат общо с немски,английски и т.н.т...Ако те скубе твоя,прати ми го да ти го оправя..?
              Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
              Най-добрият ром е студеният ром!
              Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

              Коментар


              • #37
                От: Бръсначи, точене и въобще използване

                Първоначално публикуван от mmtrance Преглед на мнение
                Ами и това съм го чувал но от Роси (майстор работилница беше тя) както и трите основни принципа на дърворезбата, а именно: Връткане, Чукане и Духане
                А за бръсначите, гледам че всички теб питат, за това питах и аз от теб ли мога да си взема (оферти на лични, че да не те санкционират за реклама)
                Камъни за точене имам, кече и пасти имам, каиш ще намеря.
                Няма да ме санкционират Аз не рекламирам нищо Конкретизирай какво и до колко пари търсиш,да поразгледам..?Пък и ти виж из нета..?
                Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
                Най-добрият ром е студеният ром!
                Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

                Коментар


                • #38
                  От: Бръсначи, точене и въобще използване

                  Нищо нямам, нищо не разбирам или почти и не държа да е хипер мега, но все пак трябва да не е боклук. Може и на старо, но ако ще е по-ефтино щото е старо, пък да е наистина добро. То аз не държа да е лъскаво или джиджано. Искам да е хмм, не знам как да го река точно... истЕнско... да има дух някф... разни розови седефени дръжки със сигурност няма да понеса /нищо лично, розовото ме кара да изпадам в тих ужас ако е повече от 1-3 мм детайл/. Даже като се замисля някоя аНтика ще е супер, но и 500 леа за бръснач... нали. Примерно след години нещо, може заедно с кутия скъпи пури и резачка за тях . Таа то трябва и да се точи, каиш, пасти, кече, камъни /те точилата поне стават и за ножове предполагам/. Реално задължителни ли са камъните или може само с каиш за начало ако го точа редовно /що ли ми се струва, че трябва да изчета темата от начало пак/? Та да речен 50 лева за острието, най-много 100 ако си струва... и може да се изчака във времето, демек не е на старо и голямата оферта.

                  Коментар


                  • #39
                    От: Бръсначи, точене и въобще използване

                    Първоначално публикуван от Bat_Pepo Преглед на мнение
                    Няма да ме санкционират Аз не рекламирам нищо Конкретизирай какво и до колко пари търсиш,да поразгледам..?Пък и ти виж из нета..?
                    Бръснач до 50лв примерно (не им знам моделите и разновидностите, знам че има по- дълги и по- къси, но кой е по удачния вариант не знам)
                    I'm not Lost, I'm Discovering !

                    088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

                    Коментар


                    • #40
                      От: Бръсначи, точене и въобще използване

                      Първоначално публикуван от mmtrance Преглед на мнение
                      Бръснач до 50лв примерно (не им знам моделите и разновидностите, знам че има по- дълги и по- къси, но кой е по удачния вариант не знам)
                      Добре,ще потърся из нета и ще ти пратя линк на това,което ми хареса.
                      Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
                      Най-добрият ром е студеният ром!
                      Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

                      Коментар


                      • #41
                        От: Бръсначи, точене и въобще използване

                        Благодаря
                        I'm not Lost, I'm Discovering !

                        088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

                        Коментар


                        • #42
                          От: Бръсначи, точене и въобще използване

                          Първоначално публикуван от Bat_Pepo Преглед на мнение
                          Абсолютно си прав.Пакистански има прилични обаче,както и китайски,но наистина нямат общо с немски,английски и т.н.т...Ако те скубе твоя,прати ми го да ти го оправя..?
                          Благодаря.Оценявам предложението, но ще се въздържа, защото и тук има кой да го наточи, но ще е пълна загуба на времето.С него ще бръсна само тялото.И без това нещо не ми "пасва" да бръсна с един бръсначе и лицето и тялото си, а той за други косми е идеален.

                          След като купя друг бръснач и камък ще се пробвам отново да наточа китайчето, но с него няма да бръсна брадата.

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X