Обява

Свий
Няма добавени обяви.

PMR Мания и Срещи

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • PMR Мания и Срещи

    В Лидъл пускат:
    .........
    За парите си мисля, нямат конкуренция(само батериите струват повече може би). Този PMR до колкото разбирам е свободен за ползване от такива като мен (нямам лицензия от КРС-то)? Става ли да си ги държа в колта с бележката от Лилд и да съм спокоен, че полиция няма да ми прави проблем. И някакво мнение за станциите(имайки предвид цената им)?
    Последно редактирано от Pacific; 20-02-13, 09:35.
    WG 2.7 CRD

  • #2
    От: PMR Уоки-токи от Лидл

    Тва от кога го пускат - четвъртък ? Във всички Лидъл ли ще ги има ?


    Благодаря !

    Коментар


    • #3
      От: PMR Уоки-токи от Лидл

      Първоначално публикуван от I.Stoyanov Преглед на мнение
      Тва от кога го пускат - четвъртък ? Във всички Лидъл ли ще ги има ?


      Благодаря !
      Този четвъртък. Предполагам във всички.
      WG 2.7 CRD

      Коментар


      • #4
        От: PMR Уоки-токи от Лидл

        Ако го има в "нашия" ще взема 2-3 комплекта. Каквито и да са за разходки до 2-3км са идеални. Предполагам няма да има проблеми въпреки ниската цена

        Поздрави !
        п.п. Не ти трябва нищо за да ползваш такава станция !

        Коментар


        • #5
          От: PMR Уоки-токи от Лидл

          Ей! Да не ги изкупите сега, че детето няма да ми проговори един месец ако не взема ;-)
          WG 2.7 CRD

          Коментар


          • #6
            От: PMR Уоки-токи от Лидл

            В четвъртък сутринта първи ще мина да си взема.
            Няма страшно в умирачката...
            Страшното е да си жив!...

            Коментар


            • #7
              От: PMR Уоки-токи от Лидл

              Да попитам, за лов ще ми вършат ли работа?
              "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

              Коментар


              • #8
                От: PMR Уоки-токи от Лидл

                Ейй.. наредете са на Упашката, колегата imarh е с предимство

                * За лов са идеални. Като гледам разните сайтове по чужбинско са на цена 25-35 паунда, явно не са най-големите китайци. Не очаквай и чудеса, ама до 3-4км. гаранция ще имаш връзка, при лова май такива дистанции са рядкост.

                Коментар


                • #9
                  От: PMR Уоки-токи от Лидл

                  Скачай в трапа! За лева 22 какво му плащаш? В тукашният ЛИДЛ ще ги пускат също, ама евро 30.
                  Тука трябваше да стои една умност, ама по-насетне ще спиша някоя.

                  0034 605 82 41 87, 0897 34 28 58

                  Коментар


                  • #10
                    От: PMR Уоки-токи от Лидл

                    Първоначално публикуван от kra_kra Преглед на мнение
                    Да попитам, за лов ще ми вършат ли работа?
                    Стават, ползвам подобни вече две години, но купени от Кауфланд. Моите, даже са с по-лоши обявени параметри от на тези. Едва ли, ще поддържат сигурна връзка на обявените 8 км., но за тези пари и до 2 км. да се чувате си е добре.При силно пресечен терен, разбира се, си е "божа" работа!
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение005.jpg
Прегледи:2
Размер:84.0 КБ
ID:5456051

                    Коментар


                    • #11
                      От: PMR Уоки-токи от Лидл

                      Колеги не се заблуждавайте с тия километри. Посочените данни сигурно са трудно постижими и в лабораторни условия при пряка видимост без нито една тревичка помежду им.
                      В реална обстановка в гората, особено ако е дори леко хълмисто, повече от 5-600 метра не очаквайте. Най-общо казано работят докато виждаш другия. Нито антена имат, нито тия 0,5 вата стигат за повече.
                      Иначе за бебефон или да си играят децата с тях са екстра за тия пари.
                      Seat Leon FR 2017 1.8 TSI
                      Seat Leon 2007 1.9 TDI

                      Коментар


                      • #12
                        От: PMR Уоки-токи от Лидл

                        Първоначално публикуван от Николай Календжиев Преглед на мнение
                        Колеги не се заблуждавайте с тия километри. Посочените данни сигурно са трудно постижими и в лабораторни условия при пряка видимост без нито една тревичка помежду им.
                        В реална обстановка в гората, особено ако е дори леко хълмисто, повече от 5-600 метра не очаквайте. Най-общо казано работят докато виждаш другия. Нито антена имат, нито тия 0,5 вата стигат за повече.
                        Иначе за бебефон или да си играят децата с тях са екстра за тия пари.
                        Точно, това казвам и аз!В гората може и през една пусия да не се чуете. В полето и около водоемите, т.е при пряка видимост, (многократно пробвано при различни условия) до 2 км. е много вероятно е да се чувате...При всички случаи е по-добре от колкото да си викате

                        Коментар


                        • #13
                          От: PMR Уоки-токи от Лидл

                          Предлагам следното: Всеки който е готов да се раздели с тези 22лв., да ми ги пусне по сметка. Така поне ще знаете къде са отишли парите ви. А аз гарантирам, че до два месеца мога да ги върна, без обяснения. Лидл това не го предлагат.
                          LR Discovery I, 300 TDI+Grigri+велосипед и кънки+Nitrox+Icom ID-51

                          Коментар


                          • #14
                            От: PMR Уоки-токи от Лидл

                            От всичко дето прочетох, излиза че ако дам тези 22 лева и после жената се разкрещи, ще я чувам без тях на по-голямо разстояние, а

                            Коментар


                            • #15
                              От: PMR Уоки-токи от Лидл

                              Първоначално публикуван от kok4o1 Преглед на мнение
                              От всичко дето прочетох, излиза че ако дам тези 22 лева и после жената се разкрещи, ще я чувам без тях на по-голямо разстояние, а
                              Нещо такова Задайте си въпроса: Една, що годе прилична станция струва към 60лв.-70лв. И като я отовриш виждаш, че няма нищо на платката. Тук, единичната цена на станция е 11лв. Какво ще има в нея? И колко време ще работи? И как ще работи?
                              Ако ти трябват спешно две станции за да координираш качването на пианото до 4-я етаж през балкона - става. Ама ако е така, по-добре някой да ти услужи за час-два с две подобни.Ама да се харчат грешни пари за грешни надежди -не струва.
                              LR Discovery I, 300 TDI+Grigri+велосипед и кънки+Nitrox+Icom ID-51

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X