Обява

Свий
Няма добавени обяви.

PMR Мания и Срещи

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: PMR Уоки-токи от Лидл

    E, аз за играчки ще ги взема.
    Иначе бау може а силвър крест - не, така ли ?
    LZ(единица) Лима Жоро Жоро
    2002 ●||||||● Grand Cherokee Limited 4.7L и Ксантия 2000 HDi 110 коня без едно магаре.

    Коментар


    • #32
      От: PMR Уоки-токи от Лидл

      Първоначално публикуван от jumboframe Преглед на мнение
      Иначе бау може а силвър крест - не, така ли ?
      Че кво му е на бау?
      Seat Leon FR 2017 1.8 TSI
      Seat Leon 2007 1.9 TDI

      Коментар


      • #33
        От: PMR Уоки-токи от Лидл

        Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
        Нали знаеш, че за е..е никой не си признава, пусто нямам малки деца , на които да ги подаря (щот са детски играчки) иначе бих взел за теста и писал тук.
        То, егати и е**нето - за 22лв. Лошото е, че питат, ти им казваш, а то пак си знае своето Аз пак да припомня - предлагам двумесечен срок за връщане на парите. В Лидл е 14 дена :0
        LR Discovery I, 300 TDI+Grigri+велосипед и кънки+Nitrox+Icom ID-51

        Коментар


        • #34
          От: PMR Уоки-токи от Лидл

          Утре ако наистина ги има ще разберем общото
          LZ(единица) Лима Жоро Жоро
          2002 ●||||||● Grand Cherokee Limited 4.7L и Ксантия 2000 HDi 110 коня без едно магаре.

          Коментар


          • #35
            От: PMR Уоки-токи от Лидл

            Първоначално публикуван от Николай Календжиев Преглед на мнение
            Че кво му е на бау?
            Уууу, недей, че отиде темата 100 страници. Само пробвай да си настроиш някой репитър ръчно
            LR Discovery I, 300 TDI+Grigri+велосипед и кънки+Nitrox+Icom ID-51

            Коментар


            • #36
              От: PMR Уоки-токи от Лидл

              Аз скоро се набутах със 100 лв. за едни Cobra от Технополис, които са пълен таш.к ! Уж били най-търсените, за парите си перфектни, 12 km, не знам си какво! На 300 м през едно баирче бяхме с колега навън, а не в джипките, и не откъсват. Нямаше да ме е толкова яд, ако бях дал 22 лв. за тези в ЛИДЛ, които със сигурност ще са същите, но поне парите им са малко. Какво да очакваш от 0,5W. Но за бебефонче са идеални!

              Ето алтернативата - http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=161129
              Последно редактирано от Радослав Стефанов; 20-02-13, 15:59. Причина: допълнение
              LR Disco II 99 - TD5
              www.lre-bulgaria.org

              Коментар


              • #37
                От: PMR Уоки-токи от Лидл

                Първоначално публикуван от Радослав Стефанов Преглед на мнение
                Това поне е пробвано нееднократно.
                подаръци за мъже от FACOM
                промоция на читави инструменти

                и на хоби такива

                тел. О879 Ч8Ч 2З5

                Коментар


                • #38
                  От: PMR Уоки-токи от Лидл

                  Стига сте заплесвали - и "златни жмуди" да имат, все тая - PMR си е PMR, т.е. половин ват ERP (за справки: wikipedia) - не очаквайте чудеса от нито един модел.

                  Супер ми изглеждат машинките - идват с VOX, DCS, CTCSS, 8 акумулаторни батерии, зарядно, че даже и слушалки за всяка ... с доста повече отколкото на компелкти за които искат тройно и четворно повече.

                  А любителите на "китайчетата" - по добре да се съобразяват със закона - повечето и на 'low' излъчват с над половин ват, а като се сметне, че са и с по-прилични антени за обвхата, ERP-то отива доста над разрешеното.
                  LR Disco II, Td5

                  Коментар


                  • #39
                    От: PMR Уоки-токи от Лидл

                    Добре де, как старите мотороли ловеха аз вкъщи, а братчеда на пистата кара ски. Пряка видимост 7км. А в упътването пише до 5км. Явно всичко е субективно и вероятно бяш когато ми потрябва връзка няма да я има . А я някой който е навътре с материята, ако не го затруднявам да ми драсне на лично примерно изпитана схемичка за антена на такова китайче бирата е от мен.


                    Поздрави !
                    п.п. готови мод антени няма ли ?

                    Коментар


                    • #40
                      От: PMR Уоки-токи от Лидл

                      Първоначално публикуван от damyan_rm Преглед на мнение
                      ... А любителите на "китайчетата" - по добре да се съобразяват със закона - повечето и на 'low' излъчват с над половин ват, а като се сметне, че са и с по-прилични антени за обвхата, ERP-то отива доста над разрешеното.
                      Тия по-умните малко трудно е да ги хванеш колко излъчват. Мощността им се адаптира по нивото на сигнала. Като е силен приемания сигнал излъчва по-слабо, като започне да се чупи връзката усилва сигнала ... и не се знае колко пъти. Това вероятно няма да го напишат в инструкцията. А пък щастливия собственик си го държи до главата и се кефи че работи на 8 километра къдрав терен.

                      Коментар


                      • #41
                        От: PMR Уоки-токи от Лидл

                        Първоначално публикуван от I.Stoyanov Преглед на мнение
                        Добре де, как старите мотороли ловеха аз вкъщи, а братчеда на пистата кара ски. Пряка видимост 7км. А в упътването пише до 5км. Явно всичко е субективно и вероятно бяш когато ми потрябва връзка няма да я има . А я някой който е навътре с материята, ако не го затруднявам да ми драсне на лично примерно изпитана схемичка за антена на такова китайче бирата е от мен.


                        Поздрави !
                        п.п. готови мод антени няма ли ?
                        Това с братчеда е само там и само тогава. вълната се отразявала от някъде и минавала. При анологична дистанция, но друг релеф - йок. За смяна на антена на ПМР няма кой да ти пише. При тях антените не се сменят
                        LR Discovery I, 300 TDI+Grigri+велосипед и кънки+Nitrox+Icom ID-51

                        Коментар


                        • #42
                          От: PMR Уоки-токи от Лидл

                          Първоначално публикуван от Pacific Преглед на мнение
                          Това с братчеда е само там и само тогава. вълната се отразявала от някъде и минавала. При анологична дистанция, но друг релеф - йок. За смяна на антена на ПМР няма кой да ти пише. При тях антените не се сменят
                          - СМЯНА на антената смисъл нещо хоуммейд или не става ?

                          Тия по-умните малко трудно е да ги хванеш колко излъчват. Мощността им се адаптира по нивото на сигнала. Като е силен приемания сигнал излъчва по-слабо, като започне да се чупи връзката усилва сигнала ... и не се знае колко пъти. Това вероятно няма да го напишат в инструкцията. А пък щастливия собственик си го държи до главата и се кефи че работи на 8 километра къдрав терен.
                          Къде да търся такова ?

                          Благодаря !

                          Коментар


                          • #43
                            От: PMR Уоки-токи от Лидл

                            Аз мисля да ги пробвам. 22 лв. ще ги прежаля,
                            GSM 0877 08 99 19
                            Jeep Grand Cherokee 5.2 V8

                            Коментар


                            • #44
                              От: PMR Уоки-токи от Лидл

                              Аз също ще пробвам. Даже имам и с какво да ги сравнявам. С двата вида в ръка и равно отдалечаване из Люлин.
                              Хубавите хващат от пощата в 3-ти до супер Витоша в 6-ти. От апартамент в апартамент. За тия, вдругиден ще пиша на същият тест.

                              Коментар


                              • #45
                                От: PMR Уоки-токи от Лидл

                                Първоначално публикуван от I.Stoyanov Преглед на мнение
                                - СМЯНА на антената смисъл нещо хоуммейд или не става ?
                                Антената е капсулована и е част от тялото на станцията. С рязане и запояване със сигурно ще стане, но пък губиш здравината на корпуса и носенето по джобовете. Не знам някой да го е правил
                                Последно редактирано от Pacific; 21-02-13, 16:04.
                                LR Discovery I, 300 TDI+Grigri+велосипед и кънки+Nitrox+Icom ID-51

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X