Обява

Свий
Няма добавени обяви.

PMR Мания и Срещи

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: PMR Мания и Срещи

    elbgt го чувах през целият път но токито ми сви номер и му падна батерията та се наложи само на прослушване да мина.
    LZ(единица) Лима Жоро Жоро
    2002 ●||||||● Grand Cherokee Limited 4.7L и Ксантия 2000 HDi 110 коня без едно магаре.

    Коментар


    • От: PMR Мания и Срещи

      Първоначално публикуван от imarh Преглед на мнение
      Някой в Младост преди 10 мин.? Инсталираше някакви драйвери за Win.....

      Не точно в Младост Аз съм в Люлин, а ivonta в Нови Искър. Ние си говорихме за неговите драйвери за китаеца. Аз съм с Yaesu, а ivonta с Baofeng.

      Първоначално публикуван от dedoKoko Преглед на мнение
      На 7-ми гробна тишина.
      Да върнах се на 8-ми защото там не чух никой да се обади.
      My Jeep is not a SUV. Your SUV is not a Jeep.

      Коментар


      • От: PMR Мания и Срещи

        Първоначално публикуван от jumboframe Преглед на мнение
        elbgt го чувах през целият път но токито ми сви номер и му падна батерията та се наложи само на прослушване да мина.
        Винаги съм си мислел ,че на софиянци нещо не им е наред.Всичките тези тук имат ненам колко станции за амнайсе лева,и се подлудихте за два дни ,като червени бабички на червения площад ,по неанам си радиа измислени да забавляват децата ни.Ще цитирам Джамбазов "има нещо сбъркано".
        Румен Николов

        0888 358 572

        Коментар


        • От: PMR Мания и Срещи

          Първоначално публикуван от elbgt Преглед на мнение
          Не точно в Младост Аз съм в Люлин, а ivonta в Нови Искър. Ние си говорихме за неговите драйвери за китаеца. Аз съм с Yaesu, а ivonta с Baofeng.
          Драйвери за XP и Win7, а някой нахално разцепи ефира и попита "a за Виста стават ли?"
          WG 2.7 CRD

          Коментар


          • От: PMR Мания и Срещи

            Румене, аз не бях с лидълското!
            LZ(единица) Лима Жоро Жоро
            2002 ●||||||● Grand Cherokee Limited 4.7L и Ксантия 2000 HDi 110 коня без едно магаре.

            Коментар


            • От: PMR Мания и Срещи

              А бе то е ясно , че сте с от 4 Вт нагоре, щото само ви чувах, ама вие мен не.
              Закононарушители такива !
              подаръци за мъже от FACOM
              промоция на читави инструменти

              и на хоби такива

              тел. О879 Ч8Ч 2З5

              Коментар


              • От: PMR Мания и Срещи

                Тук може да си направим нещо като ретранслирща централа за лидълските станции
                WG 2.7 CRD

                Коментар


                • От: PMR Мания и Срещи

                  Тук ( във форума) да, иначе за чеп за зеуе ( както писах още в началото на темата) не стават.
                  Аз поне не ги купих за себе си ( успокоявам се де ) , ама за нагласяне на антена на село стават, вместо да говоря малко по-силно на приятеля на покрива, ще го оборудвам с уоки-токи.
                  подаръци за мъже от FACOM
                  промоция на читави инструменти

                  и на хоби такива

                  тел. О879 Ч8Ч 2З5

                  Коментар


                  • От: PMR Мания и Срещи

                    Аз за себеси мога съвсем точно да кажа мощността, с която излъчвам - 1.7 W. Това ми е най-ниската. Иначе мога и с 50 W, но КСВ-то в тоя банд ми е около 3 и не смея. Пък и няма абсолютно никакъв смисъл при 0.5W отсреща.
                    My Jeep is not a SUV. Your SUV is not a Jeep.

                    Коментар


                    • От: PMR Мания и Срещи

                      Първоначално публикуван от elbgt Преглед на мнение
                      Аз за себеси мога съвсем точно да кажа мощността, с която излъчвам - 1.7 W. Това ми е най-ниската. Иначе мога и с 50 W, но КСВ-то в тоя банд ми е около 3 и не смея.
                      Kak си го постигнал това КСВ? Бая труд трябва
                      LR Discovery I, 300 TDI+Grigri+велосипед и кънки+Nitrox+Icom ID-51

                      Коментар


                      • От: PMR Мания и Срещи

                        Явно аз имам някакъв проблем с моя HYT.Никой не чувам на кой и да е канал.Това в Люлин 5.
                        LZ1NSO

                        Коментар


                        • От: PMR Мания и Срещи

                          Първоначално публикуван от Pacific Преглед на мнение
                          Kak си го постигнал това КСВ? Бая труд трябва
                          Никакъв труд. Diamond X-400 и толкова си излиза в тоя банд. В любителските 144-146 и 430 MHz е средно около 1.1-1.2.
                          My Jeep is not a SUV. Your SUV is not a Jeep.

                          Коментар


                          • От: PMR Мания и Срещи

                            Първоначално публикуван от elbgt Преглед на мнение
                            Никакъв труд. Diamond X400 и толкова си излиза в тоя банд. В любителските 144-146 и 430 MHz е средно около 1.1-1.2.
                            Нищо ли не помага - оразмеряване на кабела, смяна на букси.....?
                            LR Discovery I, 300 TDI+Grigri+велосипед и кънки+Nitrox+Icom ID-51

                            Коментар


                            • От: PMR Мания и Срещи

                              Първоначално публикуван от imarh Преглед на мнение
                              Драйвери за XP и Win7, а някой нахално разцепи ефира и попита "a за Виста стават ли?"
                              Да ние с elbgt проведохме тази дискусия за драйвърите на "китаеца",а нарушителя не сме го чули(или поне не аз)
                              Не съм очаквал че тази играчка , Бау-бау ще се представи толко добре чак до Младост да се чуя,жалко че нямаше кой да отвърне.

                              Коментар


                              • От: PMR Мания и Срещи

                                Първоначално публикуван от Pacific Преглед на мнение
                                Нищо ли не помага - оразмеряване на кабела, смяна на букси.....?
                                Оразмеряване на кабела не върши работа при широколентови многобандови антени. Настроения кабел заедно с антената е остро резонансна система и този метод е приложим само ако ползваш една единствена честота или нейни хармонични. Буксите нямат нищо общо.
                                My Jeep is not a SUV. Your SUV is not a Jeep.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X