Обява

Свий
Няма добавени обяви.

KIA Sportage

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: KIA Sportage

    Първоначално публикуван от skapunk Преглед на мнение
    Много си прав колега и аз съм горд собственик на Kia Sportage 2.0 бензин къса база 2002г., почти всяка седмица си ходя до вилата където има 5,6 км. черен път, през седмицата си ходя с нея на работа и до момента не съм имал никви ядове с количката .
    5-6 километра...баси,ще я разглезиш,бре.Тя може много...
    0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

    Коментар


    • #62
      До: KIA Sportage

      Радославе,не ги слушаи. Кията е супер,и като возия,и като варвене,и като проходимост.Купуваи.Успех.

      Коментар


      • #63
        До: KIA Sportage

        Купувай .Нашта Киа е 2200 кобика дизел без турбо 83 коня и нямаме никви проблеми един път така я бехме окаляли ли чак тия спортните Уаз-ки я оглеждаха и се чудеха кво сме правили просто е много добра кола от 1994 година е и няма никви проблеми само като я купихме нямаше 4x4 и сложихме едно и просто не е мърдало за около 1200-1300 лева евтина е подръжката и е много добра харчи ми около 12/100 градско и 10/100 на магистала не дига много мах е дигала 132-133 km/h достатачно е не ти трябва повече и катери един път се качихме с баща ми на една вила в средна гора на най високата кадето беше но не се сещам името и там кадето Уаз-а можа да завърти и да се качи Киа-та пусна 4x4-то и както е маневрена с готина хидравлика ,цак и се качи няма какво да ти говора купувай и това е не се замислай .Много ми беше смешно когато ония с Уаз-ките гледаха и се чудеха ква е тач машина пред къщата в Кремиковци аз с ходих до село Ябланица през гората там баирите ги качва доволен съм нямам забележки
        Прикачени файлове

        Коментар


        • #64
          До: KIA Sportage

          Ало модератерите Эа втори пьт пиша похвали эа киа,но вие ги триете.Само другите да хвалим??????

          Коментар


          • #65
            До: KIA Sportage

            Първоначално публикуван от lud ribar Преглед на мнение
            Ало модератерите Эа втори пьт пиша похвали эа киа,но вие ги триете.Само другите да хвалим??????
            Ало модовете колегата пише бе вие що триете аааааааа.
            Само спомените остават да греят в нашите сърца. 0887 51 80 51
            На човек му трябват ум,сърце и две ръце всичко останало е прах,пепел и валерианови капки!
            Като не можеш да помогнеш на някой не пречи!

            Коментар


            • #66
              До: KIA Sportage

              ЕЕЕЕЙ Киаджии ко прайти ве.Тука ви пиша щото се държите лошо с мой приятел бе.Не мой с лошо бе имитатори на модератори.КИЯ -МИЯ Няма значка бе.Човека си е човек ако щеш и на две колела той пак си е това за което се мисли и на което подражава бе хайвани с вас хайвани.
              Само спомените остават да греят в нашите сърца. 0887 51 80 51
              На човек му трябват ум,сърце и две ръце всичко останало е прах,пепел и валерианови капки!
              Като не можеш да помогнеш на някой не пречи!

              Коментар


              • #67
                До: KIA Sportage

                ...просто е много добра кола от 1994 година е и няма никви проблеми само като я купихме нямаше 4x4 и сложихме едно и просто не е мърдало за около 1200-1300 лева...
                Не че ми е работа, ама.. как се слага 4х4... за 1200лв... просто ми е интересно тия Кия ще се окажат много интересни

                Още повече какво е това 2.2 атмосферен дизел - 10 на 100 извънградско и 14/100 градско...

                Нищо лично, но в стандартния си вид Кия Спортидж прилича на бременно комби, става на джип само ако някой вложи достатъчно време и средства в подготвянето. Но то това си ства съвсем друга категория тогава...

                Коментар


                • #68
                  До: KIA Sportage

                  Напротив Киа-та си е много добър офф-роадър и е доста висока а и ми харчи малко незнам за другите обаче кадето съм искал там съм се качил с мерцедеси с уазки с опели сме ходили заедно и не е мърдала

                  Коментар


                  • #69
                    Първоначално публикуван от scorpion1972 Преглед на мнение
                    Ало модовете колегата пише бе вие що триете аааааааа.
                    Щото пише по няколко пъти едно и също!!!

                    Първоначално публикуван от scorpion1972 Преглед на мнение
                    ЕЕЕЕЙ Киаджии ко прайти ве.Тука ви пиша щото се държите лошо с мой приятел бе.Не мой с лошо бе имитатори на модератори.КИЯ -МИЯ Няма значка бе.Човека си е човек ако щеш и на две колела той пак си е това за което се мисли и на което подражава бе хайвани с вас хайвани.
                    Колега,съвтвам Ви да посмекчите тона.Темата и без това не е много смислена...

                    Първоначално публикуван от trancedrift Преглед на мнение
                    Не че ми е работа, ама.. как се слага 4х4... за 1200лв... просто ми е интересно тия Кия ще се окажат много интересни

                    Още повече какво е това 2.2 атмосферен дизел - 10 на 100 извънградско и 14/100 градско...

                    Нищо лично, но в стандартния си вид Кия Спортидж прилича на бременно комби, става на джип само ако някой вложи достатъчно време и средства в подготвянето. Но то това си ства съвсем друга категория тогава...
                    В случая най вероятно става дума за смяна на хъбове и главини...и 4х4-то се "появява"
                    Иначе повечето заводски СУВ-чета са на същите параметри.
                    Последно редактирано от ninja_1; 02-03-09, 22:24.
                    0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                    Коментар


                    • #70
                      До: KIA Sportage

                      Междудругото ninja_1 не мога да не кажа колко се възхищавам на това чудо което е на аватара ти Бях прочел цялата тема за направата на Кия-та, невероятно е

                      Обаче както казах - това е съвсем различна категория

                      Коментар


                      • #71
                        До: KIA Sportage

                        В сервиза на Киа ми смених главините за 1200 лв за толкова ми поправиха 4х4-то

                        Коментар


                        • #72
                          До: KIA Sportage

                          Първоначално публикуван от Kia_Sportage4x4 Преглед на мнение
                          В сервиза на Киа ми смених главините за 1200 лв за толкова ми поправиха 4х4-то
                          Бинго...
                          0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                          Коментар


                          • #73
                            До: KIA Sportage

                            Първоначално публикуван от Kia_Sportage4x4 Преглед на мнение
                            В сервиза на Киа ми смених главините за 1200 лв за толкова ми поправиха 4х4-то
                            Във България ли са ти ги сменяли или в Америка.Защото тук са на цена 392лв.в Гладиатор.
                            Kia Sportage 2.0 SOHC- KИЯ - пия само раКИЯ!

                            Коментар


                            • #74
                              До: KIA Sportage

                              В България ми ги смениха целите предни главини и са ни отрезали главата явно щом казваш че ръчните на гладиатор са 392 лв незнам то беше преди три години незнам

                              Коментар


                              • #75
                                До: KIA Sportage

                                Първоначално публикуван от Kia_Sportage4x4 Преглед на мнение
                                В България ми ги смениха целите предни главини и са ни отрезали главата явно щом казваш че ръчните на гладиатор са 392 лв незнам то беше преди три години незнам
                                Споко,тогава в Гладиатор не бяха чували за марката...И аз съм давал 1200 лв за такава смяна...ех...времена...
                                0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X