Обява

Свий
Няма добавени обяви.

KIA Sportage

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    Сорим бате, ама азията няма нищо общо със спортидж. Все пак е лиценз на Джийп.

    Коментар


    • #32
      a

      мда понеже не съм оглеждал спортидж-а вероятно разликата е много голяма , азиата мисля че е напревена доста сериозно

      Коментар


      • #33
        Интересно, защо никой не внася ASIA по-сериозно? В Корея всяка втора машина е от тази марка! Ние почти нямаме опит с нея!

        P.S. Между другото има голяма гама камиончета SAMSUNG !

        Коментар


        • #34
          Е Вальо, те по принцип са за местния пазар.
          Азии доколкото помня имаше доста на солунското пристанище, конфискувани от фалирал вносител. Ако някой иска да провери - току виж изостанала някоя машинка.

          Коментар


          • #35
            Първоначално публикуван от Volk
            P.S. Между другото има голяма гама камиончета SAMSUNG !
            и лимузини има Самсунг /но се продават само в Корея/...

            преди 2 години идва тук един представител на SAMSUNG Електромеханикс... Всичко по него беше SAMSUNG /без костюма/... каза, че имал и кола SAMSUNG, а мойто рено въобще не можа да го познае каква кола е, дори ме попита "тая кола българска ли е?"
            помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

            Коментар


            • #36

              Коментар


              • #37
                Мисля, че тази тема е доста стара, но искам да се върнем към нея! Всички бяха с предубеждението, че Киа не става за нищо, но откакто Соти ( ninja_1 ), си купи такава, не спира да учудва всички с невероятните си качества! Нека Соти, продължи ....
                RB Patrol Team

                Коментар


                • #38
                  Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/
                  Първоначално публикуван от Volk
                  P.S. Между другото има голяма гама камиончета SAMSUNG !
                  и лимузини има Самсунг /но се продават само в Корея/...

                  преди 2 години идва тук един представител на SAMSUNG Електромеханикс... Всичко по него беше SAMSUNG /без костюма/... каза, че имал и кола SAMSUNG, а мойто рено въобще не можа да го познае каква кола е, дори ме попита "тая кола българска ли е?"
                  Всъщност автомобилите Самсунг се произвеждат от Рено-Нисан в Корея, но само за корейския пазар. По същество са рена. Заобикаляне на мита и т.н.
                  Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

                  Коментар


                  • #39
                    Първоначално публикуван от Асен Василев
                    Мисля, че тази тема е доста стара, но искам да се върнем към нея! Всички бяха с предубеждението, че Киа не става за нищо, но откакто Соти ( ninja_1 ), си купи такава, не спира да учудва всички с невероятните си качества! Нека Соти, продължи ....
                    хмм, Соти си е Соти, а киата-киа. то надали е от нея . марката има отношение към много неща, но решаващ е този зад волана .

                    Обаче, той дали би я заменил с нещо "по-сериозно" или е доволен се питам. Пък и ако е доволен не е ли частен случай? Аз имам афинитет и към фотографията... Разни хора снимат с разни апарати. И ги хвалят/плюят. Като колите и джиповете. И много други неща. Избирайки апарат обаче за мен 1-во и най-основно е неговото качество да ми е удобен, сякакси и безусловно. Тотално! Да ми ляга на ръката, лесно да се достигат кючовите възли, да ми дава свобода от мисълта за техническата страна. Никак да не обременява съзнанието ми с присъствието си. А оттук следва вървулица от отегчителни детайли, с които няма да ви обременявам, водещи до ЛОГИЧНИЯТ избор на апаратура. Да ама не, само с логика не става . И най-прехваленият, ултра-мега-гига модел не може да ти гарантира свободата... Свободата да ти ЛЕПНЕ .

                    Та за мен и с джипките е така. С колите като цяло. Или ти лепне или скоро я сменяш. Или си Кух

                    Коментар


                    • #40
                      Ето я моята KIA Sportage(на подписа ).Дали съм единичен случай...хм,ми не знам.На траяла на Ботевград,Симо ме запозна с един дядо,дето има такава КИА,дълга база,а 2.2D мотор.По неговите думи,я имал от 10г и накъде 300,000км бил навъртял, ''-Не съм пипал нищо...'',така каза,само консумативи...Тъй че...Аз моята я имам от почти 2г и единствения по-сериозен ремонт е смяна на предни главини(комплект със шенкелите и вакуумните хъбове),с такива от по-стария модел(с инерционни)-общо около 1300лв.Това по съвет на майстор дето е работил в КИА и ги познава добре.Прав излезе,така е по-здраво.Аз достатъчно я тормозя,както знаете.Дали бих я сменил за нещо по-...,не искам.Харесвам си я,дал съм и име,гледам си я...Ако се замисля за друга джипка,съм си харесал АЗИЯ РОКСТА,но като втора кола,да не троша залудо КИА-та.Азията е правена по WILLIS,и е умалено колпие на CJ ,но ДВГ,СК и РЗ-ка са различни.А на базата на Sportage има модел на KIA-RETONA,който е на въоражение в корейската армия.Сещам се една мисъл на Стефан,че това което е мислено за армията...
                      0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                      Коментар


                      • #41
                        Стига с тая армия. Поръчките за армията се печелят от предложилия наи ниска оферта.

                        Коментар


                        • #42
                          Първоначално публикуван от kinex
                          Стига с тая армия. Поръчките за армията се печелят от предложилия наи ниска оферта.
                          Ми,значи от КИА са дали най-добрата... ,за да си продадат кошниците
                          0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                          Коментар


                          • #43
                            Ама изобжо не искам да кажа че Кията е лош джип
                            Просто тва за армията не е критерий
                            Критерий е че не можеш да я счупиш.
                            Като ти говорят всички че е трошка как да им повярваш.
                            Нали ти е в "къщата" и ти наи добре знаеш че не се чупи.

                            Коментар


                            • #44
                              Аааа,коя кола не може да се счупи?
                              0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                              Коментар


                              • #45
                                Тази тема е за Киа, а в нея пише Соти. Предчувствам, че ще е безкрайна
                                http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X