Обява

Свий
Няма добавени обяви.

honda trx300 big red

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • honda trx300 big red

    Здравейте!
    Темата ми за тази honda отдавна е в архива.Пускам нова,с питанки за снабдяване на части за този модел.
    Машинката има нужда от профилактика на предницата(кормилни накрайници и шарнирни болтове) за момента съм поръчал кормилните накрайници на MOOSE RACING но ми се виждат много ненадеждни,чакам и шарнирни болтове пак MOOSE RACING.
    Някой кара ли с такива накрайници? Тези видимо и писмено са китайски.Не е проблем това къде са направени а дали няма да се разхлопат бързо.

  • #2
    От: honda trx300 big red

    Колега единият ти вариант е от представителството на хонда,но там частите са малко скъпички,другия вариант е ЕЛИТ КАР те ги внасят от Германия и цените са почти единтични,а третия вариант е ebay там дори с най-скъпата доставка пак излизат по евтино.Друг е въпроса кои какво производство са но то там много гаранция няма.Аз лично си поръчах само че лагери за преден и заден диф. от ebay и не изглеждат зле.Колко ще изкарат ще видим,но в сравнение с другите бяха с 3 пъти по евтини.

    Коментар


    • #3
      От: honda trx300 big red

      Пак има и друг вариант защо не ги занесеш просто да ти ги напълнят,и мже би ще изкарат по дълго време от повечето "оригинални".

      Коментар


      • #4
        От: honda trx300 big red

        Интересува ме конкретната марка MOOSE RACING ,някой слагал ли е такива накрайници и колко са изкарали. Накрайниците са поръчани от сайт в бг цената е прилична спрямо цените в хонда българия и са малко по скъпи от същите е ebay.Старите накрайници хлопат доста,те са си дали своето и с тях не ми се занимава.
        Лагерите и семерините на задния диф и аз ги поръчах от щатите преди две години на добра цена,сега търся цял заден диф или
        пиньон и корона.От 3 месеца гледам какво се продава в ebay втора ръка щот нов диф е по скъп от атв-то,има варианти рециклиран диф от щатите или ще рискувам с нови пиньон и корона пак от щатите.

        Коментар


        • #5
          От: honda trx300 big red

          Накрайниците пристигнаха и са монтирани,сега се издирва заден диференцил или пиньон и корона.
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0315.jpg
Прегледи:1
Размер:180.9 КБ
ID:5459702Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0316.jpg
Прегледи:1
Размер:136.6 КБ
ID:5459703Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0317.jpg
Прегледи:1
Размер:126.3 КБ
ID:5459704Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0318.jpg
Прегледи:1
Размер:121.4 КБ
ID:5459705Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0323.jpg
Прегледи:1
Размер:140.0 КБ
ID:5459706Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0319.jpg
Прегледи:1
Размер:111.7 КБ
ID:5459707

          Коментар


          • #6
            От: honda trx300 big red

            Пиньон и корона ще се поръчват по всяка вероятност тезиhttp://www.ebay.co.uk/itm/Genuine-Ho...item5d3ab3aa00 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0320.jpg
Прегледи:1
Размер:172.8 КБ
ID:5459709Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0321.jpg
Прегледи:1
Размер:118.7 КБ
ID:5459710Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0322.jpg
Прегледи:1
Размер:128.1 КБ
ID:5459711
            Последно редактирано от lz1atm; 05-03-13, 17:37.

            Коментар


            • #7
              От: honda trx300 big red

              Новото си е ново ... Малко железа радост в къщи.... Сега чакам лагери, старите са дъвкали доста метал и ще ходят на боклука.
              Прикачени файлове

              Коментар


              • #8
                От: honda trx300 big red

                Междудругото тоя пиньон във ВАРНА в Кортекс щяха да ти го оправят!

                Коментар


                • #9
                  От: honda trx300 big red

                  Здрасти може ли координати на тази фирма Кортекс. Преди да поръчам новия разговарях с няколко фирми за ремонт или изработване на нов но цената все беше около тази на която поръчах новия и се отказах. Ако има начин за ремонт и ме устройва цената що да не се оправи.

                  Коментар


                  • #10
                    От: honda trx300 big red

                    КООРТЕХ ООД
                    Работилница - 052/737 171

                    Неправилно съм изписъл името на фирмата в предишния пост!

                    Коментар


                    • #11
                      От: honda trx300 big red

                      Благодаря! В понеделник ще се обаждам.Днес им гледах сайта,добри са!
                      Последно редактирано от lz1atm; 24-03-13, 18:48.

                      Коментар


                      • #12
                        От: honda trx300 big red

                        И да се обадиш и да не се обадиш ще искат да видят детайла! Прати им го с куриер...така по телефона няма да стане.

                        Коментар


                        • #13
                          От: honda trx300 big red

                          След доста телефони и снимки със фирмата се отказах да го правя стария,по добре да вложа бюджета в нови части. Поправките на стария детайл е ясно че са скъпички и при положение че вече имам нов детайл се обезсмисля. Дойде ред и на гуми 11 ки на цени като за джипка ако някой знае от къде гуми 23-8-11 и 25-10-11 в бг. на цена под 100 лв. да сфирка.
                          Последно редактирано от lz1atm; 31-03-13, 14:44.

                          Коментар


                          • #14
                            От: honda trx300 big red

                            E колко ти поискаха? А за гуми трудно под 100 лв....

                            Коментар


                            • #15
                              От: honda trx300 big red

                              китаиски под 100 може да се намерят ама ......

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X