Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ремонт на двигател Isuzu Trooper 2.0

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ремонт на двигател Isuzu Trooper 2.0

    Здравейте,
    Имам Trooper модел 1984-та с проблем в двигателя, двувратка. Доколкото съм наясно трябва да се прешлайфат цилиндрите, евентуално смяна на бутала и сегменти, т.е. каквото покаже в процеса на работа. Докато бе в движение имаше проблеми с 4-ти цилиндър, поради което отворихме двигателя, но се видя, че и другите цилиндри имат нужда от прешлайфане. Има и забележки по външния вид, но те не ме притесняват особено, защото ще го ползвам основно за лек оффроуд - живеем в планината и това е основното ни превозно средство.

    Някой може ли да ми препоръча читав майстор в София за този проблем. Ще бъда благодарна за отговорите ви, тъй като колата наистина ми трябва.

  • #2
    От: Ремонт на двигател Isuzu Trooper 2.0

    Здравей!
    Щом си обичаш Трупърчето,звънни на този тел. 0878626603 за частите.Аз от там пазарувам и съм доволен от качеството.Не знам дали имат за 2.0,точно този модел го нямам,но за 2.3 ремонтни и 2.8д стандартни имаха.
    Дано да имаш късмет и за 2.0 да имат.
    Цената е добра 145лв бутала+85лв сигменти,+20лв пистонните фтулки (не знам при теб как са топла сглобка или със зегерка пистоните) ,гарнитура 25лв,лагери основни и биелни към 70лв.
    Не разбрах какъв майстор търсиш точно,шлайфист ли само!!?
    JEEP GRAND CHEROKEE 2.7crd 088-570-53-52

    Коментар


    • #3
      От: Ремонт на двигател Isuzu Trooper 2.0

      http://www.offroad-bulgaria.com/member.php?u=2277
      Лозан - тел.0898780604

      Коментар


      • #4
        От: Ремонт на двигател Isuzu Trooper 2.0

        Благодаря и на двама ви, ще се възползвам от телефоните!

        Коментар


        • #5
          От: Ремонт на двигател Isuzu Trooper 2.0

          Първоначално публикуван от _kalata_ Преглед на мнение
          А случайно да му знаеш цените на който продава и взима,за да я пращаш направо там!!?
          Предполагам не иска ремонта да и излезе като на хеликоптер.
          JEEP GRAND CHEROKEE 2.7crd 088-570-53-52

          Коментар


          • #6
            От: Ремонт на двигател Isuzu Trooper 2.0

            Обади се на Румбата (RFF). Той има твоите бутала и още доста неща и ще ти ги даде на добра цена. Буталата са нови, той да каже размера.
            Хем ще си намериш каквото ти трябва, хем ще го отървеш от неща, които вече не му трябват.
            Освен това задължително ще ти трябва ангренажна верига, водачи на клапани, лагери и т.н.
            Като правило този двигател е железен и ако се направи както трябва ще живее много дълго.
            Калине, и при G200 буталните болтове са на топла сглобка. На мен ми е останал един разпределителен вал, който бих ПОДАРИЛ на колегата.
            Последно редактирано от Scrapheap; 18-02-13, 08:58.
            "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

            Коментар


            • #7
              От: Ремонт на двигател Isuzu Trooper 2.0

              0888 570190 Емил. В Долни Лозен е и го препоръчвам. Прати му много здраве от Пенчо.

              Коментар


              • #8
                От: Ремонт на двигател Isuzu Trooper 2.0

                Преди всичко е важно да се провери, на кой ремонт ще излезе след шлайфане, за да се знае какви бутала ще са необходими.
                "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                Коментар


                • #9
                  От: Ремонт на двигател Isuzu Trooper 2.0

                  Първоначално публикуван от Грахче Преглед на мнение
                  Здравейте,
                  Имам Trooper модел 1984-та с проблем в двигателя, двувратка. Доколкото съм наясно трябва да се прешлайфат цилиндрите, евентуално смяна на бутала и сегменти, т.е. каквото покаже в процеса на работа. Докато бе в движение имаше проблеми с 4-ти цилиндър, поради което отворихме двигателя, но се видя, че и другите цилиндри имат нужда от прешлайфане. Има и забележки по външния вид, но те не ме притесняват особено, защото ще го ползвам основно за лек оффроуд - живеем в планината и това е основното ни превозно средство.

                  Някой може ли да ми препоръча читав майстор в София за този проблем. Ще бъда благодарна за отговорите ви, тъй като колата наистина ми трябва.
                  Колега, обади ми се на някой от телефоните в подписа ми. Или дай някакъв телефон за контакти.
                  Р.П.(RFF) 0898677590
                  Пътна помощ
                  ДЕНОНОЩНО

                  Коментар


                  • #10
                    От: Ремонт на двигател Isuzu Trooper 2.0

                    Това е размера на буталата!





                    Размер - 87.000 мм - нови,
                    бутални болтове - нови,
                    сегменти - нови,
                    биели карани - здрави комплект.







                    Когато разбереш какъв ще е размера, пиши!
                    Успех с ремонта!

                    п.п. Не бързай да купуваш гарнитури
                    Р.П.(RFF) 0898677590
                    Пътна помощ
                    ДЕНОНОЩНО

                    Коментар


                    • #11
                      От: Ремонт на двигател Isuzu Trooper 2.0

                      Много много благодаря на всички ви! надявам се с ваша помощ да превърнем трупа в трупър по-скоро, че ни е малко тегаво сега :-) Ще се възползваме от всичко, което може да ни влезе в работа! Лека и безаварийна на всички!

                      Коментар


                      • #12
                        От: Ремонт на двигател Isuzu Trooper 2.0

                        Първоначално публикуван от Калин Преглед на мнение
                        А случайно да му знаеш цените на който продава и взима,за да я пращаш направо там!!?
                        Предполагам не иска ремонта да и излезе като на хеликоптер.
                        Цена за такъв ремонт не знам.. все пак не съм му агент на Лозан. Само един поглед обаче в подраздел ОПЕЛ ( опел фронтера = исузу ) е достатъчен за да се види с какво име се ползва Лозан.
                        Също така до ( колкото знам ) той не продава.. а работи. Демек, всеки може да си занесе частите.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Ремонт на двигател Isuzu Trooper 2.0

                          Здравейте, извинявам се, че така изчезнах та се не обадих, но като го поразгледахме стария Трупър по-отблизо и най-вече отдолу се установи, че е труп, без ЪР. Затуй следващата седмица вторник-сряда ще ходим да вземем следващия Трупър, който междувременно си харесахме и капарирахме. Добрата новина е, че остана доста чаркаляк от стария, който биде разфасован и ще замине към вечните бойни полета. Ако някой нещо му трябва да пише, да проверим дали можем да го дадем. Поздрави и безаварийна на всички!

                          Коментар


                          • #14
                            От: Ремонт на двигател Isuzu Trooper 2.0

                            Съболезнования!!
                            Коланите му работят ли, в смисъл да се прибират за кратко време. Поне 2 от тях.
                            Ако да- къде да се видят и спазарят?

                            Коментар


                            • #15
                              От: Ремонт на двигател Isuzu Trooper 2.0

                              утре ще проверим и ще ти пишем

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X