Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Интерсна обява за продажба на Гкласа (голям смях)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Интерсна обява за продажба на Гкласа (голям смях)

    Четете долу в описанието.

    проблем: двигателя пали , ама коляновия вал не се върти! ! ВНОС ОТ ИТАЛИЯ град Априлия(вилна зона на Рим). Няма зима няма ръжда. Редовни документи. -Колата е в невероятно техническо състояние. Без никакви удари и пребоядисванки разни. Не е напудрена или полирвана натурално състояние. САМО ЗА ЦЕНИТЕЛИ. Всички екстри за модела. Климатроника работи както и всички системи по колата чисто нови гуми с дълъг грайфер Пирели. А как върви и как вози - като Мерцедес. УНИКАТ. . . . Думи нямам да опиша изживяването с това джип. Само да разкажа една случка. Идва джипа в БГ и един приятел като го вида полудя. Дай вика едно кръгче да направя моли ми се цял ден викам му ок. слагам едни номера и потегляме до едно близко село по магистралата. Както си караше нормално и взе че даде рязко газ получи се светлинен тунел ушите ми заглъхнаха поглеждам към колегата няма го хващам аз волана и гледам онзи на задната седалка викам му кво става бре искам казва да се возя като куфар в багажника без чувства ми каза той. Както и да е озаптихме звяра. Бре чувам аз някакво пиукане в багажника отварям гледам 6 пиленца излюпени. А аз като тръгнахме сложих 6 яйца от магазина че пазарувах. Сигурно от високата скорост са се излюпили. Взимам ги аз и се прибирам гледам жената с 15 години по млада. Питам я аз кво става бре а тя ми вика. . . и аз бях в мерцедеса. . . . . ЧУДЕСА ПРИЯТЕЛИ ЧУДЕСА. . После водихме колегата да му леят куршум(беше се уплашил). Гледа жената и му казва: много си млад за да си ветеран от войната мерник излиза. А не бе бабо мерцедес кара бре казвам и аз. Умолявам клиентите не карали такава кола да предупредят. Съдействие на клиента за регистрация. . . И да се знае аз не продавам цена а разкошна кола. Разрешени са всякакви тестове. We speak English and Russian. .
    Последно редактирано от Чавдар (V93); 17-02-13, 20:26.

  • #2
    От: Интерсна обява за продажба на Гкласа (голям смях)

    Тази обява: кърти миФки! Натиснете снимката за да я уголемите

Име:703.gif
Прегледи:19
Размер:7.4 КБ
ID:5454360Натиснете снимката за да я уголемите

Име:706.gif
Прегледи:5
Размер:7.7 КБ
ID:5454361
    0осем9осем7шест0осем7едно
    Миро

    Коментар


    • #3
      От: Интерсна обява за продажба на Гкласа (голям смях)


      Какво ли ще стане ако се завърти и коляновия вал....???
      Volkswagen Touareg 7L 3.0 TDI V6 (224Hp)
      O8867З7I78

      Коментар


      • #4
        От: Интерсна обява за продажба на Гкласа (голям смях)

        Първоначално публикуван от Savador Преглед на мнение

        Какво ли ще стане ако се завърти и коляновия вал....???

        Ще спре да пали мотора
        Газ 69 2.4i
        Густо майна, пътят свърши !!!
        GSM: О895 7О6О59

        Коментар


        • #5
          От: Интерсна обява за продажба на Гкласа (голям смях)

          Лятото имаше подобна обява в същия сайт, колата също беше Мерцедес, но ЦЛК. И тук автора описваше същото : . Нов-внос Италия. Закупена е от град Априлия(вилна зона на Рим). Няма зима няма ръжда. Редовни документи. --ДИРЕКТЕН ВНОСИТЕЛ НА АВТОМОБИЛИ ЗАКУПЕНИ САМО ОТ ЧАСТНИ ЛИЦА-Колата е в невероятно техническо състояние. Без никакви удари и пребоядисванки разни. Не е напудрена или полирвана натурално състояние. САМО ЗА ЦЕНИТЕЛИ. Всички екстри за модела. Климатроника работи както и всички системи по колата чисто нови гуми Пирели. А как върви и как вози - като Мерцедес. УНИКАТ. . . . Думи нямам да опиша изживяването с това ЦЛК. Само да разкажа една случка. Идва колата в БГ и един приятел като я вида полудя... ( и там продължава също историята със светлинния тунел и т.н.)
          Явно или едни и същи хора продават возилата или са копирали един от друг.
          First Man, then Machine!
          Lada Niva
          Honda XR 400

          Коментар


          • #6
            От: Интерсна обява за продажба на Гкласа (голям смях)

            Щом с 90 коня прави светлинен тунел, и мъти яйца, сигурно едно брабусирано Г трябва да се рекламира като адронен колайдер, минимум...

            Пък и жената ще почне да прилича на дъшерята, еле ако и комшията е в багажника - за едно 200 метра, и яйцата на омлет, и жената чисто нова - ех, ех....

            Коментар


            • #7
              От: Интерсна обява за продажба на Гкласа (голям смях)

              Tози джип имаше и друго подобно описание.

              Нещо от сорта:
              Дясното огледало не било ползвано защото не виждал с дясното око, слагал 20литра нафта минавал 200км и точил да продава ама на бутане.
              И още много глупости, човека явно помни че преди няколко месеца мобиле направи топ обява една друга подобна здухана обява и пробва варианти.

              Коментар


              • #8
                От: Интерсна обява за продажба на Гкласа (голям смях)

                Развеселихте ме


                Поздрави !

                Коментар


                • #9
                  От: Интерсна обява за продажба на Гкласа (голям смях)

                  Всеки двигател може да бъде запален. По-важното е дали работи...
                  Не чета коментари и не отговарям на такива.

                  И коментаторите...

                  Коментар


                  • #10
                    От: Интерсна обява за продажба на Гкласа (голям смях)

                    ааааааааа паднах от стола.....
                    продавам Гегатааааа.............. опа не я продавам то тва извън земен кораб
                    driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                    Коментар


                    • #11
                      От: Интерсна обява за продажба на Гкласа (голям смях)

                      Ей такива хора ни трябват тука и няма да скучаем.
                      ПАВКО
                      0888802068

                      Коментар


                      • #12
                        От: Интерсна обява за продажба на Гкласа (голям смях)

                        Да и аз днес я видях тая ненормална Гега,не знам дали е актуална обявата,ама човека който я е пуснал кърти мивки...

                        Коментар


                        • #13
                          От: Интерсна обява за продажба на Гкласа (голям смях)

                          Шот в мобилето немат "спам,чат и тинтири-минтири"
                          Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Интерсна обява за продажба на Гкласа (голям смях)

                            Е стига де!
                            ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                            Коментар


                            • #15
                              От: Интерсна обява за продажба на Гкласа (голям смях)

                              Правят се на интересни! Не може да пишеш що годе грамотно, демек (както се казва на ингилиски) тук -там препинателни знаци, главни букви, изречения... и да напишеш такава простотия!
                              Тука трябваше да стои една умност, ама по-насетне ще спиша някоя.

                              0034 605 82 41 87, 0897 34 28 58

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X