Обява

Свий
Няма добавени обяви.

5-6 души от Форума са поканени в ТВ - предаване

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • 5-6 души от Форума са поканени в ТВ - предаване

    Историята на Семра, на която Форумът помогна:
    http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=159088
    http://offnews.bg/index.php/156059/i...a-i-nadezhdata
    http://offnews.bg/index.php/153166/s...froad-bulgaria
    силно е впечатлила екипа на едно ТВ предаване.
    Обадиха се с молба да им гостуват 5-6 души от Форума, които да разкажат, както за Семра, така и за други благотворителни акции.
    Доколкото разбрах от самото предаване вече са говорили със Злати Златев и Ицо от списанието, така че се търсят още трима-четирима.
    Предаването се казва "Споделено с Кали" и е по ТВ7. Заради водещата звучи чалгаджийско, но в интерес на истината не е такова и е доста добро като за българска телевизия.
    Снимките са на 28 февруари.
    Бих помолил Доби да каже дали е съгласна да участва?
    www.offnews.bg

  • #2
    От: 5-6 души от Форума са поканени в ТВ - предаване

    Редно е да участва някой запознат с медицинската страна, Доц. Петрова например?
    Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
    „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
    LZ1EMS

    Коментар


    • #3
      От: 5-6 души от Форума са поканени в ТВ - предаване

      Подкрепям. Както и Емануилис, който да обясни че ние не сме майка Тереза, и че не подкрепяме финансирането на чуждестранните частни търговци само защото на някой това се струва много внушително, когато собствената ни медицина може всичко, което изобщо знае и умее човечеството. Защо обсъждаме такива въпроси с профилните специалисти, и защо не искаме да даваме фалшива надежда на никого.

      Коментар


      • #4
        От: 5-6 души от Форума са поканени в ТВ - предаване

        Нашата история също може да бъде разказана и Марто ,и Краси, и Доби продължават да се обаждат и да ни подкрепят!Благодарение на форума ние успяваме да продължаваме да се борим и да се лекуваме!Съжалявам че лично ми е невъзможно да пътувам и да разкажа ,защото отново Антон е в болница и продължаваме да се лекуваме.Иван от Русе ни посети и Антон беше много щастлив.След трите операции месец декември /тромбектомии и емболии на десен крайник/,сега сме с вид илиус ,за който не могат да установят каква е точно причината.За втори път е в болница в Силистра и няма подобрение.С интерес ще следя предаването и желая успех!Повече хора трябва да разберат за това ,че има и такива хора в България,които помагат без да чакат нещо в замяна.Успех!Поздрави от Антон и мен!

        Коментар


        • #5
          От: 5-6 души от Форума са поканени в ТВ - предаване

          До колкото разбрах, тематата ще бъде не само случаят на Семра, а благотворителната дейност на форума въобще. Злати и Ицо са минали през доста форумни благотворителни акции и има какво да разкажат. Доби и доц. Юлия Петрова /ако приемат /са най-близо до проблема на Семра от с.Сини вир.
          Друг много добър пример за благотворителна форумна акция и то не кампанийна, а постоянна, е тази:

          http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
          Родителите на Ники биха могли най-добре да оценят помощта, която получават от форума и да разкажат за нея.

          Коментар


          • #6
            От: 5-6 души от Форума са поканени в ТВ - предаване

            За мен не е проблем да участвам....Но държа да участва и Доктор ЕМО, ако е общо за благотворителност бих казала неща които няма да се харесат на мнозина и хора и лекари и политици... Но в същото време бих казала и колко много добри и отзивчиви хора има в нашата изстрадала държава.Аз съм тръгнала от там когато държавата ни прибра сумата която имахме за операция в Израел на нашата дъщеря, като данък ресим(смъртен данък) и когато аз обяснявах на данъчните че тези пари ще ни помогнат да спасим детето си и то да ходи отново, а сумата ще я издължим по късно. Те просто запорираха сметките на фирмата на починалата ни майка, прибраха парите и ми казаха да открия набирателна сметка....и знаете ли колко пари събрахме 0лв..... и сега моето момиче е в инвалидна количка, и са ме гонили от кабинета в спешното във Варна,защото не те са правили манипулацията, тя с температура от 40 градуса и абцес ....а в кабинета гледат телевизора който ние дарихме и пият кафе от нашата кафеварка....когато се обади наша позната и им казала коя съм ...ни приеха и ми казват..... хиляди извинения госпожо защо не казахте коя сте.....ами ако нямах тогава пари да съм спонсор на болницата, както на Семра майката,...какво правим?
            Ох....незнам нека се знае точно за какво ще е предаването.
            Последно редактирано от Доби; 17-02-13, 18:07.
            Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

            Коментар


            • #7
              От: 5-6 души от Форума са поканени в ТВ - предаване

              Да, тези неща, които писа Доби трябва да се кажат, трябва да се кажат и много други неприятни факти за българското здравеопазване, трябва да се каже, че заради една /не малка за съжаление/ част от лекарите има лошо име цялото им съсловие, че заради несигурността относно здравето и живота си гражданите на България вярват на врачки /не казвам че няма полза и смисъл от традиционната медицина/, грозните истини НЕ трябва да се прикриват!
              Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

              "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

              Коментар


              • #8
                От: 5-6 души от Форума са поканени в ТВ - предаване

                Приятели, стана тук една патаклама. Мене ме питаха да участвам и да споделя неща за Оффроуд обществото като цяло, за масите и пейките по планините, за отговорното отношение към Природата, за залесявания и почиствания и прочие. За истинската благотворителност не съм аз човека и малко пост фактум разбрах накъде всъщност се дърпа темата. Така че ще уточним с екипа на предаването за какво точно иде реч и ако акцента са добрите дела към хора в нужда, някой ще трябва да ме замести. Има тук хора, наистина "горели" в това да помогнат на ближния. Ако пък трябва да се говори за пожарите и нашата роля там и на Бисер или в преспите до Мъглиж и на Етрополе, пак не съм аз човека - Хънтъра или Ник Николов са точните хора. Ще уточним с предването какво точно очакват от нас и ще пиша тук.
                LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                www.ADV-Bulgaria.com

                Коментар


                • #9
                  От: 5-6 души от Форума са поканени в ТВ - предаване

                  Злати, търсят няколко души, дори 5-6. Един да разказва за пейките, друг за Гергана, трети за Бисер, четвърти за Семра, пети за пожарите. Това им е концепцията. Предаването продължава около час, доколкото съм запознат.
                  www.offnews.bg

                  Коментар


                  • #10
                    От: 5-6 души от Форума са поканени в ТВ - предаване

                    В тоя формат съм ЗА, нека се изберат останалите. За нещата с които съм в час и съм участвал, ще говоря с удоволствие, за останалото нека са други, не е редно да преразказвам какво добро са сторили хората, нека те сами да си кажат.
                    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                    www.ADV-Bulgaria.com

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X