Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проект ...???

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Проект ...???

    Първоначално публикуван от Агоп Серопян (аниматора) Преглед на мнение
    По логично е да не се захващаш тогава.
    Прав си !!!
    FIAT Doblo SX

    Коментар


    • #17
      От: Проект ...???

      1. Щом искаш яка машина трябва да направиш всичко възможно да я имаш. Щото времето си минава и само похарчените пари са твои / ако ги имаш разбира се /.
      2. Руснаците казват: Криза пройдет , дом остает / в нашия случай джип остает/.
      3. Никога не е късно да се оборудваш.
      ПП. Поставяй си по големи цели за да постигаш и по-малките. Дано съм бил полезен.
      Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
      Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

      Коментар


      • #18
        От: Проект ...???

        По-лесно, евтино и качествено ще стане ако направо вземеш 2,0 дълга Витара(може и V6) и цели мостове. Според мен е много по-добре за база да се вземе Самурай. С 2,0 двигател и мостове от УАЗ става много добре, ако му се смени и окачването да е на пружини и леко му се отдалечат мостовете при промяната на окачването се осъществява бъдещия ми проект за някой слънчев ден.
        Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
        Телефон - в профила!

        Коментар


        • #19
          От: Проект ...???

          Първоначално публикуван от Иван Жоров Преглед на мнение
          По-лесно, евтино и качествено ще стане ако направо вземеш 2,0 дълга Витара(може и V6) и цели мостове. Според мен е много по-добре за база да се вземе Самурай. С 2,0 двигател и мостове от УАЗ става много добре, ако му се смени и окачването да е на пружини и леко му се отдалечат мостовете при промяната на окачването се осъществява бъдещия ми проект за някой слънчев ден.
          Ванка, Самурая нали е с цели мостове, не може ли просто да му се смени двигателя, примерно 2.0 от Витара???
          FIAT Doblo SX

          Коментар


          • #20
            От: Проект ...???

            И от мен да не се захващаш. Няма кой да ти направи това което искаш и да ти хареса за под 50к и пак не е сигурно.

            Компромисен вариант има и то не един. На първо четене Рокито на Кольо и Дефендъра на Купона. Според мен даже са ефтини за целта.
            "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

            Коментар


            • #21
              От: Проект ...???

              Първоначално публикуван от low_rider Преглед на мнение
              Ванка, Самурая нали е с цели мостове, не може ли просто да му се смени двигателя, примерно 2.0 от Витара???
              Може, но с по-големи гуми мостовете не издържат. Отделно, че ако не бъркам за поставянето на двигателя трябва да се качат ресорите над мостовете и става много податлив на обръщане, а от УАЗ са доста по-широки. Поразпитай тези с силно преправяни Витари(не са малко) и ще видиш, че повечето ще ти препоръчат да преправяш Самурай, по-лесно, евтино и качествено става. Проблема на Самурая е единствено по-трудното преправяне на окачването.
              Последно редактирано от Иван Жоров; 15-02-13, 19:57.
              Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
              Телефон - в профила!

              Коментар


              • #22
                От: Проект ...???

                Първоначално публикуван от low_rider Преглед на мнение
                Ванка, Самурая нали е с цели мостове, не може ли просто да му се смени двигателя, примерно 2.0 от Витара???
                Пускам линка за да добиеш представа за какво става дума:
                http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=108094
                Газ 69 2.4i
                Густо майна, пътят свърши !!!
                GSM: О895 7О6О59

                Коментар


                • #23
                  От: Проект ...???

                  И аз предлагам Витара V6. А пък, колега, нали знаеш- кеф, цена няма!
                  ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                  0878 23 58 34- Радо

                  Коментар


                  • #24
                    От: Проект ...???

                    проект е като си го правиш сам, другото е мокър сън.
                    гледай какво се продава от направените джипки и което ти хареса купувай, дет се казва чакаш някой да се наиграе и ползваш на готово

                    къв ти е бюджета, че днес има доста изненада в раздела продавам на форума?
                    ________________________________________________
                    Subaru OUTBACK 2,5
                    Hyundai TUCSON 2.0

                    Коментар


                    • #25
                      От: Проект ...???

                      Теглил ли си ги и каква е разликата във килограмите ?
                      Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
                      New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

                      Коментар


                      • #26
                        От: Проект ...???

                        Вземай един пАтРуЛ 4.2 и въри да газиш яко ,пиши като закупиш козата
                        само бараки

                        Коментар


                        • #27
                          От: Проект ...???

                          Първоначално публикуван от off mechanic Преглед на мнение
                          Вземай един пАтРуЛ 4.2 и въри да газиш яко ,пиши като закупиш козата
                          имаш право, от толкова мнения и като гледам колко главоболия ще има, взех да си мисля, че трябва да си купя или готов проект или стандартен джип с голям двигател
                          FIAT Doblo SX

                          Коментар


                          • #28
                            От: Проект ...???

                            Всичко е въпрос на желание, пари и свободно време. Желателно и на второ жилище или поне по-просторен и отоплен гараж, та като те изгони жената от къщи по някое време, да не се притесняваш особено Все пак не е лошо да си направиш предварителна преценка на горните 3 фактора.
                            О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                            Коментар


                            • #29
                              От: Проект ...???

                              БЛАГОДАРЯ на всички колеги за мненията
                              Полезни сте със съвети не само за джипа, но и за живота както по-горе писа колегата!
                              Ще помисля за всичко и ще взема решение, но май не ми се занимава за сега с проекта, а ще си купя готов такъв, който да доизградя.
                              FIAT Doblo SX

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X