Обява

Свий
Няма добавени обяви.

E55 AMG

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: E55 AMG

    Е то една 750-ка мое да е струвала и 100 000+ евро и да я купиш за под 5000 евро, но е друг клас .

    Коментар


    • #17
      От: E55 AMG

      Първоначално публикуван от Насов Преглед на мнение
      Е то една 750-ка мое да е струвала и 100 000+ евро и да я купиш за под 5000 евро, но е друг клас .
      Какво точно искаше да кажеш, че не бива да се да се сравняват колите по цена? Или по това как изглеждат?
      Човека пита за впечатлени за дадения модел и дадох моя принос.
      ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

      Коментар


      • #18
        От: E55 AMG

        Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
        Какво точно искаше да кажеш, че не бива да се да се сравняват колите по цена? Или по това как изглеждат?
        Човека пита за впечатлени за дадения модел и дадох моя принос.
        Май имаше предвид че Е класата се сравнява с баварец петица, не със седмица.
        Издъних се на Тюринг теста

        Коментар


        • #19
          От: E55 AMG

          Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
          Това е един леген с много силен мотор и повтвърдено окачване. Обаче следва основния принцип на w210 да се скапва бързо и да изглежда вехто още като ново. Не съм фен на бмв, но една 750-ка изглежда доста по добре и престижно. W210-320 бензиновия модел е доста по-благодарна машина. Все пак мотора е едно бижу. А знаеш ли колко свещи има това и колко струва една? 16 броя х 26 лв. Събира почти 9 л масло от скъпото...да притежаваш кола която е струвала 80000 евро и да я купиш за 5000, козата си сака пръч.
          Много правилно,а и слагаш на кантара окачване,спирачки,всичките тампончета,биалетки,носачи,татаратанци и всяко струва мама и тате щото АМГ.

          Сьс сьщия успех,но с много по-малко пари можеш да намериш стария як 420 или малко по-новия 430 в сьщото купе и да си рьчкаш на воля почти 300 коня без да се вадиш от джобовете.Ако мерака е за 55 то и мерака се гаси с пари.


          А иначе нищо страшно да гледаш кола която е била 100 000,а си я взел за 5,аз такива имам 3 броя и само леко се потим от време на време,тикове още нямам.Нямам и идея да е АМГ,да е 12 цилиндрово или някой Брабус,Лоринсер или някой от отличниците.
          TOYOTA SEQUOIA ‘11
          W140 S420 '99

          Коментар


          • #20
            От: E55 AMG

            По ревютата в списанията и сайтовете за нови коли, да. Но за това дали си струва да си дадеш парите за нещо, не.
            ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

            Коментар


            • #21
              От: E55 AMG

              То да ми падне на мен тук запазено за едни 5-6000 пьк да видим 'кьв бой го чака.Ма ще ми е четвьрта или втора резерва и никакви преходи по-далечни от 3 стотачки с паяка.
              TOYOTA SEQUOIA ‘11
              W140 S420 '99

              Коментар


              • #22
                Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
                ...Но за това дали си струва да си дадеш парите за нещо, не.
                Ми тогава да му предложим и някой голф петица, или пак Е класа но дизелче, или запазен рено сценик? Или нещо друго дето повече си струва парите? Той за тия пари и лодка може да си вземе, но май питаше за строго определена категория кола?
                Издъних се на Тюринг теста

                Коментар


                • #23
                  От: E55 AMG

                  Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                  То да ми падне на мен тук запазено за едни 5-6000 пьк да видим 'кьв бой го чака.Ма ще ми е четвьрта или втора резерва и никакви преходи по-далечни от 3 стотачки с паяка.
                  Не че ще му простим, ако ни падне. Но ми е твърде грозно. АМГ на фона на тия стопове.

                  Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
                  Ми тогава да му предложим и някой голф петица, или пак Е класа но дизелче, или запазен рено сценик? Или нещо друго дето повече си струва парите? Той за тия пари и лодка може да си вземе, но май питаше за строго определена категория кола?
                  Много хубъв и смислен поуст. Съдържа много полезна информация по въпроса на темата. Особенно в часта си с лодката).
                  ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                  Коментар


                  • #24
                    От: E55 AMG

                    Брей пак съм всял смут. Наистина Е-класата се сравнява с 5ца, примерно М, щом това е АМГ. И не само. Някои скъпи коли като им падне цената са добра далавера, други не. Точно 7-цата на БМВ е като цяло добра инвестиция на старо, лично мнение. Или на мерцедес старото прасе, дето бендзбоса си го въди. Обаче тея последни, най-високо ниво машини са правени без компромис, щото са за хай-енд клиенти. А спортните резачи от долния клас може и да имат кусури, щото като цяло ги купуват пак богати хора, но с цел ръчкане и фърляне. Горния клас не е за ръчкане, той трябва да носи престиж, сигурност, надеждност... такива мити работи. И стават леко не съвсем сравними. Така го виждам аз де. Инак и мен ме гледат странно още диското като купихме преди години. Тогава още не беше шир потреба, а беше жиБ, по сервизите те дерът, приятелите ти се пулят, а по улиците цъкат с език и викат, ей го тва мутренце... После попремина, но аз пък се метнах в Х5, който на всичкото отгоре е бил с всички възможни екстри та пак 100к+ в евро... и за малко над 5к, сега сигурно е баш толкоз. Е с него вече и жена ми твърди, че се правя на мутра . Което е смешно, предпочитам стара кола висок клас, вместо ново чучело за средната за същите пари. Там гоуф, моуф, разни рена и пежа... да не изброявам модели. Просто като чета темата излиза, че точно това Е55 АМГ си е куца оферта... конкретно. Инак да купиш от 100к за 5к нещо, ако е запазено си е див кеф! Ако имаш повече пари го правиш след една или 2 години, на малко км и на поне 1/2 цена под началната и пак си повече на далавера от това да е чистак, бърсак...

                    Коментар


                    • #25
                      От: E55 AMG

                      Имам двама познати в Бг. с AMG-та, но на други модели цедес, като са закупени употребявани и нямат никакви ядове с тях(все още).Лично аз никак не харесвам точно W-210 модела на марката, но това си е само мое мнение...
                      Също така имам дълбоки подозрения, че дилъра в наше село(да не му казвам името, че много го недолюбвам) в много отношения няма да може да е полезен, ако възникне проблем-те с редовите модели не се оправят често та с AMG ли?!
                      Инак конкретния екземпляр, за който се интересува колегата(ако има такъв) може да е доста запазен.
                      много автомати-слаби резултати!

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X