Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дъвкано, дъвкано, че предъвкано ...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Дъвкано, дъвкано, че предъвкано ...

    Първоначално публикуван от niksi_2003 Преглед на мнение
    както се изрази един приятел -купи си free и после ще си фрий , та той избра CRV-то.
    Спор няма, казах и аз, че мий фейвърит, ама пусти пари, емен-емен х2 сравнено с бюджета ми .

    Коментар


    • #17
      От: Дъвкано, дъвкано, че предъвкано ...

      Аз пък да предложа Santa Fe 2.7 V6 Автомат... От бартер ми дойде и не ми трябва, пък е дооооста читав и ми се ще да зарадвам някого от форума.
      К. Кулев

      Коментар


      • #18
        От: Дъвкано, дъвкано, че предъвкано ...

        Първоначално публикуван от Pirata_Sharky Преглед на мнение
        Това го чувам/чета/ за хиляден път, но никой не казва ясно и точно, защо. Например , чупи им се задното и струва 1000 лв ремонта.
        Ако е само това, майн@та му, без задно даже разхода е по-малък ... Ама дали е само това ?
        Влез в раздела за Ленд Ровър - там има няколко теми по въпросите за фрито.
        Има проблеми, има и решения.
        А си купи това, което ти е на сърце, щот тези дето даваме съвети няма да ти плащаме ремонтите
        Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

        Коментар


        • #19
          От: Дъвкано, дъвкано, че предъвкано ...

          Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
          Купи си Фрилендър.
          +1. Един съсед, има едновременно Фрилендър и Рено Меган 4х4. Мисля, че е следовник на Леополд Фон Захер Мазох...
          Животът е харизан кон според мен...

          Теди

          Коментар


          • #20
            От: Дъвкано, дъвкано, че предъвкано ...

            Както вече ти отговориха колегите - купи си това , което ти е на сърце.Аз също бях се замечтал по фрилендъра - четох къде ли не и какво ли не , но се повозих в един Гранд и... пак четене на форума естествено мнения всякакви , но вече беше решено - този , който в момента карам ме грабна - той беше моят Jeep .
            Вече почти 2г. не съжалявам за избора си.
            Jeep Grand Cherokee 2.7 CRD

            Коментар


            • #21
              От: Дъвкано, дъвкано, че предъвкано ...

              Първоначално публикуван от Pirata_Sharky Преглед на мнение
              Ако е само това, майн@та му, без задно даже разхода е по-малък ...
              Първоначално публикуван от Pirata_Sharky Преглед на мнение
              На мен ми е малко противоречиво съчетанието джип 4х4 и автомат. Нещо не ми се връзва... Както и да е. Друг минус ми е постоянното задно предаване, но с включването на 4х4 нещата се оправят/не и откъм разход разбира се.
              Ти просто не си търсиш джип, а лека кола с предно предаване. За три снежни дни в годината просто не ти и трябва друго. А и престиж в кола или джип не се намират, поне не в този ценови диапазон.

              Коментар


              • #22
                От: Дъвкано, дъвкано, че предъвкано ...

                Това чудо от подписа ми прави чудеса на сняг

                Коментар


                • #23
                  От: Дъвкано, дъвкано, че предъвкано ...

                  Гледам продаваш доста добра Витара - едва ли ще намериш по-добър джип от него,по твоите критерии..
                  [SIGPIC][/SIGPIC]0877368068 Зарие Дестанофф
                  Всеки ден гледам "Отечествен фронт"...макар,че не го дават всеки ден...хъ-хъ.:|

                  Коментар


                  • #24
                    От: Дъвкано, дъвкано, че предъвкано ...

                    Първоначално публикуван от peterbg1 Преглед на мнение
                    Гледам продаваш доста добра Витара - едва ли ще намериш по-добър джип от него,по твоите критерии..
                    Вярно е донякъде това, колега, но нещо не ме грабва Витарката.
                    Ама , нямам нищо против да продължим дискусията. Отворен съм за всякакви препоръки. Дотук попрочетох повечето теми, засягащи Спортидж, Фрии-то и още някои джипчета. След доста колебания, засега везните клонят към фрилендъра: допада ми като визия и характеристики, а относно "детските болести", вече знам какво и къде да "гледам" при покупка. Другото си е на късмет, отношение и поддръжка. Сменяме консумативи, както пише по дебелите книги и се ослушваме за ранни симптоми.Проблемите не са неразрешими и вече максимата "Това , което не става с пари, става с много пари" не важи в случая...Позаглеждам и Терано, а и старите Гран Черокита, също и Рейнджа ... Затова и ме интересуват преки впечатления на собственици.Който има добро желание, моля да сподели .
                    Поздрави на всички !

                    Коментар


                    • #25
                      От: Дъвкано, дъвкано, че предъвкано ...

                      Ами те всички са споделяли досега, колега. Няма кой да ти каже нещо ново за стари автомобили, специално за тези дето питаш има тонове изписано. Така че, както ти казваш "който има добро желание, да почете още", информация има достатъчно. Ако ти е писнало, пък и гледам вече си се навил за един от автомобилите, то тогава каквото и да ти пишат просто няма да има смисъл, защото няма да послушаш съветите на колегите.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Дъвкано, дъвкано, че предъвкано ...

                        Мечка страх, мене не Четох, четох ... и само на позитивите обърнах внимание... Вече съм "горд собственик" на "Фрийче" 2000г, 2.0ТД, двуврато. Интересното е, че уважаемите господа от Мото Пфуе казаха, че на маркировката на мотора излиза производител ХОНДА.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Дъвкано, дъвкано, че предъвкано ...

                          Това ще е някой уникат...
                          "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                          Коментар


                          • #28
                            От: Дъвкано, дъвкано, че предъвкано ...

                            Шарки ,привет! Дай , ако обичаш кода на мотора та да видим и ние , моля.
                            Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                            Коментар


                            • #29
                              От: Дъвкано, дъвкано, че предъвкано ...

                              Е то 2000г Ровър правят дизелите на Хонда..., а не обратното, та по тая линия се получава някакво недоразумение, а от Тото Мое толкова им разбира акъла...
                              0899 шест5313нула
                              За всекиго по нещо

                              Коментар


                              • #30
                                От: Дъвкано, дъвкано, че предъвкано ...

                                Първоначално публикуван от Pirata_Sharky Преглед на мнение
                                Мечка страх, мене не Четох, четох ... и само на позитивите обърнах внимание... Вече съм "горд собственик" на "Фрийче" 2000г, 2.0ТД, двуврато. Интересното е, че уважаемите господа от Мото Пфуе казаха, че на маркировката на мотора излиза производител ХОНДА.
                                Честито, само покрай него да не намразиш марката....
                                Виден столичен ихтиолог

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X