Обява

Свий

Правила на форум "Продавам"



Уважаеми колеги,


Любезно Ви приканваме, при публикуване на обяви в този форум, да спазвате следните правила:

1. Писането на български език на кирилица е задължително. Всички теми и мнения в тях, написани на латиница ще бъдат изтривани без предупреждение, а авторите им ще бъдат санкционирани за нарушаване на правилата за правопис.

2. Осъществяването на търговска дейност се извършва по следните правила:
Правила на Форум "Търговски Партньори"
Правила на Форум "Търговски отстъпки за членовете на форума"
Във всички други случаи е забранено публикуването на обяви с цел осъществяване на търговска дейност. При опит за такава, темите ще бъдат изтривани, а авторът им ще получи временна или постоянна забрана за посещение в портала.

3.
Заглавията на темите следва да носят максимална информация за обявения предмет, което не означава да изпишете цялата обява в заглавието на темата, но заглавия от рода на "гуми", "ATV" и "продавам" не са информативни.

4.
За случаите на обяви за замени (бартери), обявите следва да се публикуват във форум "Продавам", а авторът трябва да посочи в заглавието "Заменям…" или "Бартер…".

5. Задължителни елементи на всяка обява за продажба:
- телефонен номер за връзка, а по възможност и други средства за контакт (e-mail, skype, icq и др.);
- цена (ако е твърда и не подлежи на договаряне, трябва да се упомене в обявата);
- актуални реални снимки на конкретно предлагания предмет, независимо дали е нов или употребяван (във формат не по-голям от 800х600 пиксела, без рекламни логота)

- населеното място, в което се намира предметът.

6. Темите следва да съдържат обява за продажба само на един предмет или брой артикули, които съставляват един комлект. Когато се касае за автомобили, АТВ или мотоциклети не повече от един брой в съответната тема, цял или на части. Ако се продава екипировка до един комплект (каска, панталон, ръкавици...) Обявите за продажби на гуми и джанти да се свеждат до един комплект за съответния вид превозно средство. При наличие на повече предмети, те следва да бъдат разделени в отделни теми. Разрешава се в темите да се продават повече предмети само в раздел "Гаражни разпродажби". Същият може да се използва за разпродажба на дребни неща, които не е уместно да се разделят на много теми.

7. Участниците, които публикуват обяви за продажби от името на друг човек, трябва изрично да го посочат, както и да напишат дали гарантират за продаваните предмети или само публикуват обявата, без личен ангажимент, с уговорката, че покупката на такъв предмет е с неясен изход за купувача. Непосочването, че се продават чужди предмети, се счита за нарушение, при установяване на което, обявата ще бъде изтрита, а авторът официално предупреден.

8. "Повдигане" или "Ъп" на теми се позволява не по-често от един път на седем дни.

9. При приключване на сделки, пишете "продаден/а/о", за да бъде заключена темата и преместена в подфорум "Архив". Теми, по които не е регистрирана активност в продължение на повече от три месеца, ще бъдат заключвани служебно и премествани в подфорум "Архив".

10. Без налични разрешителни документи е забранено предлагането за продажба на вещи, за които се изисква определен вид разрешение от компетентни органи - например огнестрелни оръжия, боеприпаси, акцизни стоки и др. Не се разрешава публикуването на обяви за предлагане и закупуване на "регистрации" за МПС (свидетелство за регистрация и табели с регистрационен номер).

11. Бутонът "Уведоми за публикация" от форумните инструменти, не е предвиден като средство за връзка с участника, публикувал дадено мнение или тема. Той не може да прочете уведомленията Ви. Това е начин да уведомите администрацията на форума за забелязани от Вас нередности или неточности в публикуваните обяви.

12. Забранява се публикуване на обяви за продажба на МПС или други вещи с наложен запор или други обстоятелства, които пречат на продавача законно да се разпорежда с тях. Такива включват, но не се изчерпват с документи на чуждо име и всякакви "проблеми, не позволяващи прехвърляне" по нормативно установения ред. Съществуващи други тежести върху предлаганата стока (залог, неплатени данъци за минали периоди и подобни) следва да бъдат изрично посочени в обявата.


ВАЖНО !

1. При нарушение на една от горните точки, обявите могат да бъдат изтрити без предупреждение, а авторите на темите да бъдат санкционирани според нарушението!
2. Потребители, за които се установи, че присъстват във Форума само с цел осъществяване на продажби или са проявили крайно некоректно отношение в някоя обява, ще им бъде ограничаван достъпа до раздели Купувам и Продавам дори да спазват абсолютно всички правила на съответните раздели.
3. Прилагането на тези правила започва от датата на тяхното публикуване във форума.
4. Мненията, публикувани във форум "Продавам", няма да се отчитат от брояча на броя публикации.

Спазвайки горните правила, темите и информацията в тях ще са по-лесни за работа и ползване.


Надяваме се, че тези правила няма да Ви затруднят.

Въпроси, свързани с изтрити обяви, може да се задават тук: Защо ми е изтрита темата?

За контакти с модераторите на форум "Продавам", ползвайте лични съобщения
до: Plamen Alexandrov, silverfox, STROILи Malkiya Rumba.

Пожелаваме Ви успешни сделки!

Вижте повече
Вижте по-малко

CAT мобилни телефони - високозащитена серия за всеки, който търси максимална здравина

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: CAT мобилни телефони - високозащитена серия за всеки, който търси максимална здра

    Тези цени на телефоните са нормални а не с отстъпка!Ако може отстъпете поне с пет лева та да ви се връзват хората!

    Коментар


    • #32
      От: CAT мобилни телефони - високозащитена серия за всеки, който търси максимална здра

      Първоначално публикуван от valsodar_rn Преглед на мнение
      Тези цени на телефоните са нормални а не с отстъпка!Ако може отстъпете поне с пет лева та да ви се връзват хората!
      ние не искаме да "връзваме" хората, а и по-назад пише, че с картата на форума има отстъпки. Това е и една от идеите да пуснем телефоните тук... А като сложиш безплатната доставка, която предлагам за почти цяла България, са си направо с отстъпка

      Коментар


      • #33
        От: CAT мобилни телефони - високозащитена серия за всеки, който търси максимална здра

        Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
        ...
        За нас във Форума те се продават на специални цени във редакцията на Списанието на Ботевградско шосе 264.
        ...
        Нещо изключително важно, за притежателите на карти от Форума има допълнителна отстъпка от цените и тя е 5%.
        ...
        Хубаво е въпроса с цените да бъде ясно и категорично изяснен.

        Ицо, ако поръчам на лични ще ползвам ли "допълнителната" отстъпка от 5% или трябва да идвам до София?
        Издавате ли фактури?

        Коментар


        • #34
          Първоначално публикуван от valsodar_rn Преглед на мнение
          Тези цени на телефоните са нормални а не с отстъпка!Ако може отстъпете поне с пет лева та да ви се връзват хората!
          Колега, айде да преповторим някои неща от първото мнение. Тук имате 5% отстъпка с форумна карта, което е 12 лева на по-малкия телефон. Воплите Ви за намаление с 5 лева са малко пресилени, ние не целим хората да се връзват, а предлагаме официално внесен продукт с 2 години пълна гаранция и отстраняване на проблемите( ако въобще възникнат) в рамките на ден-два, а не със седмици, както се случва другаде. Безплатната доставка е друга екстра, както е отбелязал Ицо, опцията лично да се пипне и види телефона преди покупка( поне за софиянци), а не да го поръчате по картинка също е нещо ценно.
          Така че благодаря Ви за съвета, но е меко казано безполезен. Също така Ви напомням, че постването на търговски линкове без да сте Търговски партньор на Форума е забранено и наказуемо според Правилата.

          Първоначално публикуван от P2P Преглед на мнение
          Хубаво е въпроса с цените да бъде ясно и категорично изяснен.
          Въпроса с цените е ясно и категорично изяснен още с първото написано мнение в тази тема, с отстъпките също. По отношение на доставките, Ицо ясно го е написал, че телефоните се доставят с куриер навсякъде, а фактурата се издава при поискване и в този случай е задължителна по закон.

          Първоначално публикуван от goiko Преглед на мнение
          Мен ме интересува на места с лош телефонен обхват ще "ловят" ли сигнала по-добре от "нормален"gsm?
          По пpинцип това е гаpантиpано от пpоизводителя, но имаме телефоните налични едвам от понеделник и още не сме ги тествали в pеална обстнаовка. В момента, в който има данни, ще споделим
          Последно редактирано от zzlatev; 14-02-13, 08:14.
          LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
          www.ADV-Bulgaria.com

          Коментар


          • #35
            От: CAT мобилни телефони - високозащитена серия за всеки, който търси максимална здра

            Аз ползвам В25 от няколко месеца.Работи без никакви проблеми.Батерията ми държи около 4 дена,но с доста говорене.Ползвам го с две карти и няма проблем с това.Удобно и интуитивно меню.Ако някой е открил как да спре звъненето без да затвори,когато не иска да вдигне да каже.С две думи според мен телефона си заслужава парите.

            Коментар


            • #36
              От: CAT мобилни телефони - високозащитена серия за всеки, който търси максимална здра

              Първоначално публикуван от P2P Преглед на мнение
              Хубаво е въпроса с цените да бъде ясно и категорично изяснен.

              Ицо, ако поръчам на лични ще ползвам ли "допълнителната" отстъпка от 5% или трябва да идвам до София?
              Издавате ли фактури?
              ОК, си и без да идваш, издаваме фактури

              Коментар


              • #37
                От: CAT мобилни телефони - високозащитена серия за всеки, който търси максимална здра

                Първоначално публикуван от СПИДИ Преглед на мнение
                Аз ползвам В25 от няколко месеца.Работи без никакви проблеми.Батерията ми държи около 4 дена,но с доста говорене.Ползвам го с две карти и няма проблем с това.Удобно и интуитивно меню.Ако някой е открил как да спре звъненето без да затвори,когато не иска да вдигне да каже.С две думи според мен телефона си заслужава парите.
                Всички андроиди спират звъненето като натиснеш някой от бутоните за усилване/отслабване на звука, няма причина тук да не е така, но телефона не съм го виждал.

                Коментар


                • #38
                  Re: CAT мобилни телефони - високозащитена серия за всеки, който търси максимална здра

                  По принцип от снимки се вижда (не мога да твърдя със сигурност) че операционната система е просто компилиран AOSP сорс със драйверите за съответния телефон, запазили са даже оригиналния лънчър, което е добре защото е много бърз и не заема почти никакви ресурси. Би трябвало и звъненето да се спира като на всеки андроид телефон - както Алекс е казал. Или като обърнеш телефона с екрана надолу.

                  Коментар


                  • #39
                    От: Re: CAT мобилни телефони - високозащитена серия за всеки, който търси максимална

                    Първоначално публикуван от alex_markov Преглед на мнение
                    Всички андроиди спират звъненето като натиснеш някой от бутоните за усилване/отслабване на звука, няма причина тук да не е така, но телефона не съм го виждал.
                    Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
                    По принцип от снимки се вижда (не мога да твърдя със сигурност) че операционната система е просто компилиран AOSP сорс със драйверите за съответния телефон, запазили са даже оригиналния лънчър, което е добре защото е много бърз и не заема почти никакви ресурси. Би трябвало и звъненето да се спира като на всеки андроид телефон - както Алекс е казал. Или като обърнеш телефона с екрана надолу.
                    Той пита за B25, който не е с OS Android
                    LZ1PER

                    Коментар


                    • #40
                      Re: CAT мобилни телефони - високозащитена серия за всеки, който търси максимална здра

                      Грешката е моя - обърках моделите. Лоша политика в имента все си мисля че Б25 е андроида

                      Коментар


                      • #41
                        Re: CAT мобилни телефони - високозащитена серия за всеки, който търси максимална здра

                        Бях си обещал повече никакви тъч скрийн телефони и операционни телефони но този ми хареса но Андроида съм скаран и малко резервиран. Има ли някакво видео да се видят възможностите на телефоните като менюта и т.н. защото всичките клипове за тях до сега които изгледах са за здравина за които няма спор.
                        Няма какво да си резервиран към Андроид, със сигурност има много повече възможности отколкото малкия модел - така хардуерно прилича много по данни на HTC desire - със сигурност ще се пишат смс и много по лесно, по лесно се браузва нещо ако ти трябва, пращане на пощи и ако си фен на соц групи. Има супер много приложения и то безплатни - скайп, аисикю, разни глезорийки от сорта на къде ми е телефона, електронен компас и гпс позициониране, общо взето ако имаш и мобилен интернет телефона върши работа за всякакви комуникации - дори да снимаш и да постнеш нещо във форума.

                        Малкия телефон също е с някакъв ОС Proprietary но тя си е писана за него, предполагам, че може би има JAVA и съответно би тръгнало някое друго приложение.

                        Относно тъча, наистина понякога е неудобен, но има 2 хардуерни бутона които ще са удобно за такъв тип телефон. Като хардуер не е върха на сладоледа, но гледам, че всички ИП сертифицирани откъм хардуер са малко назад във времето. По скоро избора ти зависи за какво ще го ползваш, ако е само за да говориш по него - малкия модел е достатъчен.

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:04.jpg
Прегледи:2
Размер:53.9 КБ
ID:5453943Натиснете снимката за да я уголемите

Име:01.jpg
Прегледи:2
Размер:68.3 КБ
ID:5453944Натиснете снимката за да я уголемите

Име:screenshot-1353481042939.jpg
Прегледи:2
Размер:63.2 КБ
ID:5453945Натиснете снимката за да я уголемите

Име:screenshot-1353481033015.jpg
Прегледи:2
Размер:54.4 КБ
ID:5453946

                        Ето малко скринове от ГБ ром (с какъвто е този телефон), на дали ще е нещо по различно освен цветове.

                        Коментар


                        • #42
                          От: Re: CAT мобилни телефони - високозащитена серия за всеки, който търси максимална

                          Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
                          ...всички ИП сертифицирани откъм хардуер са малко назад във времето....
                          Виж Sony experia Z - IP57 Toп Желязо, ама отвсякъде

                          Коментар


                          • #43
                            Re: CAT мобилни телефони - високозащитена серия за всеки, който търси максимална здра

                            Да бе Алекс супер ми харесва само дето цената и ще е над 1000 лева Сложили са всичко най-най и съм убеден, че ще е страхотен телефон.
                            Cat обаче е с по висок сертификат


                            п.с. Ако го продаваш по нататъка аз бих се кандидатирал

                            Коментар


                            • #44
                              От: Re: CAT мобилни телефони - високозащитена серия за всеки, който търси максимална

                              Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
                              Да бе Алекс супер ми харесва само дето цената и ще е над 1000 лева Сложили са всичко най-най и съм убеден, че ще е страхотен телефон.
                              Cat обаче е с по висок сертификат


                              п.с. Ако го продаваш по нататъка аз бих се кандидатирал
                              Понеже темата е за САТ, няма повече да обсъждам други модели, но за сертификацията - IP57 e защита от прах (5) и до 1 м под вода до 30 минути (както и издръжливост на струи вода от всички посоки за 30 минути)
                              докато IP67 е същата издръжливост на вода! но по-добра защита от прах! т.е. и двата (по сертификат) са еднакво защитени от вода!

                              Коментар


                              • #45
                                От: CAT мобилни телефони - високозащитена серия за всеки, който търси максимална здра

                                Да генерирам и аз малко спам:ю
                                "Малкия" прилича много на това което нося от месец - JCB ТР305. И като дизайн, и като цена и като функционалност.
                                Единствената съществена разлика която виждам е, че САТ-а има слот за втора сим карта.
                                За моя съм писал в пост номер 332 на тази тема: http://www.offroad-bulgaria.com/show...t=1922&page=17

                                По повод на предния пост:
                                Степента на защита - IP54 не покрива потапяне под вода а само пръскане с дебит на струята 10 литра в минута. Също така времето за изпитаня беше в порядъка на 4 - 5 минути.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X