Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Най - после и аз със превозно средство 4х4

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Най - после и аз със превозно средство 4х4

    Здравейте колеги,

    Бих искал първо да се представя казвам се Димитър и от известно време съм регистриран във форума, но не съм писал а само четях и събирах информация относно покупката на някакво превозно средство с повишена проходимост. Най - после и това е факт. Сдобих се с Нисан Терано 88г.
    Малко стара машинка, но основната цел за която я купувам е на първо място риболов а след това и малко разходки по горите. Все още нямам снимки на машинката но след като я обслужа ще я снимам и ще приложа такива. Искрено много ще се радвам на вашите съвети и препоръки относно поддръжка и експлоатация на машинката. За сега единствения проблем които срещам е пробката на скоростната кутия или по точно двете пробки които изобщо не се поддават на опитите да бъдат отвити.

  • #2
    От: Най - после и аз със превозно средство 4х4

    А-а-а! Без снимки не се зачита!

    Честито! Много безаварийни километри ти пожелавам! Поразрови се в раздела на Нисан. На много въпроси вече е отговорено.

    Напиши си в профила от къде си. Така ще е по-лесно да ти се помага
    Nissan Terrano 2,7 TDI

    Коментар


    • #3
      От: Най - после и аз със превозно средство 4х4

      Добре дошъл, официално! Много, безаварийни километри и чакаме снимки!
      ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
      0878 23 58 34- Радо

      Коментар


      • #4
        От: Най - после и аз със превозно средство 4х4

        честито колега
        Данчо 0897 81 81 02

        Коментар


        • #5
          От: Най - после и аз със превозно средство 4х4

          Благодаря ви за пожеланията и препоръката Ето и малко снимки на моето нисанче, все още само на асфалт, но за извън пътя първо трябва да му взема гуми

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0623.jpg
Прегледи:2
Размер:179.4 КБ
ID:5453391Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0624.jpg
Прегледи:2
Размер:157.4 КБ
ID:5453392Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0625.jpg
Прегледи:2
Размер:164.9 КБ
ID:5453393Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0626.jpg
Прегледи:2
Размер:193.7 КБ
ID:5453394Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0627.jpg
Прегледи:2
Размер:162.3 КБ
ID:5453395Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0628.jpg
Прегледи:2
Размер:156.1 КБ
ID:5453396

          Коментар


          • #6
            От: Най - после и аз със превозно средство 4х4

            Честита придобивка колега.Дано ти носи само приятни емоции.Поздрави.

            Коментар


            • #7
              От: Най - после и аз със превозно средство 4х4

              Честита придобивка!
              Много безаварийни километри и по асфалт и по черно.Да те заведе до невероятно красиви и недостъпни места.
              Гледай го както трябва и той няма да те изостави никъде!
              На добър час!
              П.П.С кой мотор е машинката?
              Поздрави!
              NISSAN FOREVER
              -----------------------------------------------------------------------------
              Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

              Коментар


              • #8
                От: Най - после и аз със превозно средство 4х4

                Машинката е 2.4 бензин разбира се газифицирана от някой от многото собствени. Тези дни засякох разход на газ около 16.5л /100 км. градско, което до колкото ми е известно е нормален разход за този двигател. Особено като се има в предвид, че в момента е с гуми 245/75/16

                Коментар


                • #9
                  От: Най - после и аз със превозно средство 4х4

                  Честито и от мен,добре изглежда машинката! По въпроса с пробките,с "лула" или "звезда" съответния номер,но не гаечен ключ ,една тръбичка на ключа и няма начин да не се отвие.Преди това маже да чукнеш леко по пробките.
                  ОФA ДБ 2.5тдс 97г, ЗИЛ450506,тел.0899751844

                  Коментар


                  • #10
                    От: Най - после и аз със превозно средство 4х4

                    Благодаря за съвета относно пробките, но вече пробвахме с тръбичка ( 1м.) и резултата беше счупена тресчотка. Следващият опит беше с ударен пневматичен пистолет, но и там никакъв резултат. Не разполагам с оксижен иначе може би с нагряване ще стане! Ако и в сервиза не успеят ще пробвам с нагряване или в краен случай със заварка на болт с голяма глава и по здрави инструменти!

                    Коментар


                    • #11
                      От: Най - после и аз със превозно средство 4х4

                      честита коза колега все да е кална и аз мисля за едно като твоито ама 3,0 v 6
                      само бараки

                      Коментар


                      • #12
                        От: Най - после и аз със превозно средство 4х4

                        И аз се оглеждах колега за 3,0 но не изпадна нито един поне малко по - читав, а и 90 % от това което се намира по обявите е дизел. 3.0 е определено по доброто решение според мен а и след събота съм още по - убеден в това. Та в събота не се сдържах и го тествах в малко кал (от дясно на околовръстното след младост посока кръстовището за Горубляне) въпреки че няма гуми и останах доста изненадан от възможностите му Калта беше доста лепкава и гъста и определено полепна много добре по гумите и установих че ако не мина на бавни няма да имам мощност за да изляза ( почти изгаснах ) е може би защото беше на газ, но нямах никакъв бензин но важното е че успя да излезе от там Така че определено 3.0 е по добрият избор поне според мен. Дано колега поне да успееш да намериш нещо читаво.

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X