Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Малко въпроси за сузуки витара

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Малко въпроси за сузуки витара

    То ако така се мерело...
    Има ли желание-има и начин!

    Коментар


    • #17
      От: Малко въпроси за сузуки витара

      а как, до дифа ли?

      Коментар


      • #18
        От: Малко въпроси за сузуки витара

        Именно. Клиренса се мери до най-ниската точка на колата. В този случай-до най-ниската точка на моста. За по-голям клиренс помагат само по-големи гуми, или редукторни мостове.
        За редукторни не може да говорим, остават гумите. А като сложиш големи гуми на слаб мотор се случват основно две неща-спира да върви и започва да гори.
        Има ли желание-има и начин!

        Коментар


        • #19
          От: Малко въпроси за сузуки витара

          Първоначално публикуван от svi6tovski Преглед на мнение
          е на мойта от земята до прага са към 40 см, а заводска витара не мисля, че е по-висока от 20-25 до прага.
          Имам Ауди А3 и то е 20см че и отгоре от прага
          Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

          Коментар


          • #20
            От: Малко въпроси за сузуки витара

            Моя спомен от Фронтерата на баща ми е много зловещ. 94то лето господне я взе нова, лето господне 2005то колата беше в състояние на скрап. Гниеше като кашон от майонеза. Ремонтна стойност , инфарктна. едвам и взе 2500 като я продаде тогава. Но от към проходимост съм оставал изумен от тая кола. Ако някой е ходил до хижа Дамяница над Банско, знае какъв е пътя, е Фронтерата тичаше нагоре по пътя и те сваляше на гръб от там. За това спор няма.

            Аз съм се ориентирал към Витара също, скоро токувиж и аз съм собственик на Витара. Че мерцедесчето ми на пикник не обича да ходи а за риба не ще и да чуе.
            Mitsubishi Pajero Pinin 1.8GDI

            Коментар


            • #21
              Данък на витарата е ту нормален ту нисък гумите са евтини намерих си 4-ри гуми за кал с шипове за 200 лева чисто нови са и 15 цола се слагат обикновено на сузукито . Това може да е малко ниско джипче обаче така върви в гората просто е уникално и за ръждата има оправяне малко ще кърпиш но за доброто на джипа

              Първоначално публикуван от traper2504 Преглед на мнение
              Имах Фронтера.................. За проходимост мн. ясно Витарата е в пъти по добре, по лека, по къса от там обаче е и по лошия комфорт от към возия. Много по евтина подръжка /подържаш лек автомобил на същите години/ гуми можеш и с по евтини , разход по нисък , мн. по голяма взаимозаменяемост на части , и не маловажния данък е мн. по малък повече кво да ти хортувам нискобюджетен жип.
              комфорт аз до сега нормална Suzuki Vitara JLX не съм виждал смисъл нормална имам предвид направена за гора и такива му подобни возията е добре някой ми казват че много друсала не е вярно зависи от много неща

              пружините на витарата съвпадат с пружините на вартбург , а на вартубрга пружините надигат много повече от колкото обикновено пробвах и не съжелявам обаче трябва бая да търсите тоз вартбург че е на изчезване .
              Последно редактирано от CarTest™; 26-05-13, 07:15.

              Коментар


              • #22
                От: Малко въпроси за сузуки витара

                Първоначално публикуван от svi6tovski Преглед на мнение
                на книга е така, ама 23-4 газ градско и 12 извънграда, и то до 80 км не изгледжа добре. иначе за ръждите спор няма, по моята такива почти няма, по добре изглежда, върви доста, ама и данъка и е голям , гумите и те скъпи, а на витара ако не се лъжа влизат и гуми от кола. а аз джипа го ползвам само да си ходя до кучкарника зимно време, и то от пътя до там е 1 км черно, та за тва си мисля, че витара ще ми върши същата работа, но с по-малки разходи по нея.
                На книга може да пише че витара е 250 коня производско но не гори толкова много гумите въобще не са скъпи нито тежки намерих си копанки за кал с метални шипове 4 броя чисто нови за 300 лева и са много леки проблема на витарата е че има малко вътачето и не върви колкото дългите бази а както ти казваш че караш витарата през зимата и казваш че не е толкова зле с ръждата жестоко се лъжеш през зимата ръсят сол пясък и се разтапя снега а това всичко ти отива по калници след това по пода и накрая всичко започва да се разяжда повярвай много е гадно това а за гумите че влизат и на кола малко зор и зависи какви са им оформленията на болтовете и данъка не е скъп

                Коментар


                • #23
                  От: Малко въпроси за сузуки витара

                  И..,последно..,за колко ги взе тези "копанки",че веднъж казваш 200,след това 300лв. , и разясни по подробно каква е тази Витара-250коня..!
                  SUZUKI "GRAND VITARA" 2.0 (16V)-J20A + MITSUBISHI "OUTLANDER"-2.4- AUTOMATIC

                  Коментар


                  • #24
                    От: Малко въпроси за сузуки витара

                    Първоначално публикуван от Грег Преглед на мнение
                    На книга може да пише че витара е 250 коня производско но не гори толкова много гумите въобще не са скъпи нито тежки намерих си копанки за кал с метални шипове 4 броя чисто нови за 300 лева и са много леки проблема на витарата е че има малко вътачето и не върви колкото дългите бази а както ти казваш че караш витарата през зимата и казваш че не е толкова зле с ръждата жестоко се лъжеш през зимата ръсят сол пясък и се разтапя снега а това всичко ти отива по калници след това по пода и накрая всичко започва да се разяжда повярвай много е гадно това а за гумите че влизат и на кола малко зор и зависи какви са им оформленията на болтовете и данъка не е скъп
                    Неграмотно и неясно, заводски витара няма повече от 185 коня и това е XL7, гранд витара на това отгоре-http://en.wikipedia.org/wiki/Suzuki_XL7 и как гумите са леки, или 20кг на гума не са много, не е като на мотокара, нали?!

                    Коментар


                    • #25
                      От: Малко въпроси за сузуки витара

                      ..
                      Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

                      Коментар


                      • #26
                        От: Малко въпроси за сузуки витара

                        Веселите се ,а ?
                        Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X